Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, Mruczka napisał:

Deklaruję 50 zł stałej gdy sunia przyjedzie do dt. 

Mruczko, dziekuje Ci z całego serca. To ogromna pomoc <3

45 minut temu, agat21 napisał:

O rany :( Współczuję. A wiesz kiedy mniej więcej?

Moją stałą podwyższam do 30 zł. Niewiele, sorry.

dziękuje Agatko....<3 <3

Trochę jestem podłamana, bo ta Pani która trochę pomagała w tych adopcjach z W. własnie dziś napisała że to koniec i że teraz po każdego psa trzeba będzie stawić się osobiście...Jesli pojade osobiście to już na pewno zabiore dwie, ale w takim wypadku jeśli adopcje pójda zwykłą droga, to obowiązuje mnie ankieta, wizyta przedadopcyjna...niekończąca się historia...

Trace powoli nadzieje, może to już będą ostatnie sunie którym pomoge, bo coraz ciężej o wszystko

Ludzie coraz okropniejsi, myślą tylko jak dopiec jeden drugiemu :(.....

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

Mruczko, dziekuje Ci z całego serca. To ogromna pomoc <3

dziękuje Agatko....<3 <3

Trochę jestem podłamana, bo ta Pani która trochę pomagała w tych adopcjach z W. własnie dziś napisała że to koniec i że teraz po każdego psa trzeba będzie stawić się osobiście...Jesli pojade osobiście to już na pewno zabiore dwie, ale w takim wypadku jeśli adopcje pójda zwykłą droga, to obowiązuje mnie ankieta, wizyta przedadopcyjna...niekończąca się historia...

Trace powoli nadzieje, może to już będą ostatnie sunie którym pomoge, bo coraz ciężej o wszystko

Ludzie coraz okropniejsi, myślą tylko jak dopiec jeden drugiemu :(.....

Jsk ja bralam Maksia z W to nie wypelnialam zadnej ankiety i wizyty PA tez nie było. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, jankamałpa napisał:

Jsk ja bralam Maksia z W to nie wypelnialam zadnej ankiety i wizyty PA tez nie było. 

a ile lat temu to było? teraz obowiązuje ankieta, jest na ich stronie, ma chyba ze 4 strony...potem jest wizyta i czekasz na decyzje. Ludzie o tym pisza na grupach i przechodzą naprawde takie procedury.

Niektóre psy można było zabrać bez tych "cyrków" zwykle te stare, brzydkie, z dłuuugą odsiadką....dziś to zostało cofnięte bo jakaś wariatka napisała post na fb z psami nibyz WOjtyszek które wyjechały z ranami potwornymi itd. kto ma fb to pewnie widział, bo krąży to wszędzie...Podobno to nie są w ogóle psy z Wojtyszek...ktoś robi nagonke.....:( żeby znowu psy kiblowały tam dozywotnio....

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kiyoshi napisał:

a ile lat temu to było? teraz obowiązuje ankieta, jest na ich stronie, ma chyba ze 4 strony...potem jest wizyta i czekasz na decyzje. Ludzie o tym pisza na grupach i przechodzą naprawde takie procedury.

Niektóre psy można było zabrać bez tych "cyrków" zwykle te stare, brzydkie, z dłuuugą odsiadką....dziś to zostało cofnięte bo jakaś wariatka napisała post na fb z psami nibyz WOjtyszek które wyjechały z ranami potwornymi itd. kto ma fb to pewnie widział, bo krąży to wszędzie...Podobno to nie są w ogóle psy z Wojtyszek...ktoś robi nagonke.....:( żeby znowu psy kiblowały tam dozywotnio....

Tak może być.  Dużo psów im ubyło z 95 stron zeszli do 64. Za dużo adopcji:(. To bylo 4 lata temu. Jeszce  S żył.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jaaga napisał:

Niestety, też to już dawno zauważyłam. Myślę, że skoro na stronie hotelu jest informacja, że nie wolno nawet wykorzystywac ich zdjeć, to też ma wpływ. inne schroniska pokazują psy z myślą, że ludzie bedą udostepniac o nich informacje, żeby szybciej znalazły dom. Tu psy przeważnie są zabierane do DS. Jest zakaz prowadzenia zbiórek na nie. Myslę, że taka sytuacja zdecydowanie wpływa na reakcje i zaangazowanie ludzi. Ja dzięki koleżance miałam wzięte sunie na DT za zgodą i wiedzą własciciela, ale że wzięłam nieadopcyjne, to obie zostały u mnie, a jedna staruszka z chorym sercem, która trafiła do mojej mamy, już odeszła. Pamiętam mroźny czas jednej z zim, kiedy właśnie mama zdecydowała się na wzięcie psiaka stamtąd. Dopiero  ta sunia, wybrana jako siódma była w schronisku.;  W końcu nic dziwnego, bo przy mrozie -20  na pewno woele krótkowlosych maleńkich psiaków nie dało rady.

Tym bardziej cieszę się, że choć pojedyncze dostają szanse na nowe życie. Moje sunie czekały tam po kilka lat. powodzenia :)

Z udostępnaniem to nie wiem jak jest, ale na OLX na Łódż jest bardzo dużo ogłoszeń psów z W. Ktoś je ogłasza. Sama mam kilka ogłoszeń "zbiorowych" z informacją  i zdjęciami  do jakiego schroniska trafiają psy z danego miasta. 

A tę ankiete to może by ktoś mądry  opracował w kilku, czy kilkunastu wersjach szczególnie te pytania otwarte do wykorzystania dla chętnych.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, jankamałpa napisał:

Z udostępnaniem to nie wiem jak jest, ale na OLX na Łódż jest bardzo dużo ogłoszeń psów z W. Ktoś je ogłasza. Sama mam kilka ogłoszeń "zbiorowych" z informacją  i zdjęciami  do jakiego schroniska trafiają psy z danego miasta. 

A tę ankiete to może by ktoś mądry  opracował w kilku, czy kilkunastu wersjach szczególnie te pytania otwarte do wykorzystania dla chętnych.

Tak. W Wojtyszkach teraz dużo osób pomaga więc robią też ogłoszenia. 

Wczoraj nawet Pani Anna S. napisała że jako fundacja poszukuje do współpracy wolontariuszy. Do psiakow w W. Teraz tam jest trochę inaczej. 

9 godzin temu, agat21 napisał:

To chore, faktycznie. Jakby ktoś za wszelką cenę chciał zniechęcić do adopcji. Na niektóre pytania aż się prosi, żeby odpowiedzieć: "a goowno was to obchodzi"

Wiesz, z drugiej strony gdyby dawali psy każdemu to ludzie też by narzekali... 

 

Pczekajmu dziewczyny. Ja jutro spróbuję jeszcze raz dopytać o tą moją grubiutka sunie czy jest opcja by wyjechała transportem. Jak się nie uda to wypelnie jutro ta ankietę. I miejmy nadzieję że w sobotę... będzie nasza (będą). 

 

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mam kłopot, którą sunie zabrać jako druga...

Ta grubiutka już jest postanowiona (mysle, żeby miała na imie Jula)

a druga nie wiem....albo taka- ok. 3 letnie, kochająca ludzi, od szczeniaczka w W.

142250107_1303623650010882_2478169747005408794_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=s6DmdcmI9ioAX9snzOJ&_nc_oc=AQn8td8OCmOeagqYmDiH6pCvW7QeC7OO-dvDyZTzJmzw95f_X2TL2DxQIe2NiLI7Ncs&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=fce3253748a9474d2325c2decec985a4&oe=60514D69

albo ta 12 latka...bardzo mnie złapała za serce, nie wiem jak długo tam czeka

97605673_1096160694090513_1165714107647655936_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=lPvz7gJFhvIAX8r3ir7&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=5d7aea6cf71e0992aa8a73569c68fcde&oe=60500F91

albo taka, która z kolei jest najbardziej w moim typie i najmocniej łapie mnie za serce, ma ok. 5 lat

123437708_1237408229965758_4216306815329146074_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=XXsYQWutvpQAX_IBbGl&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=7cb8eb965b0da7659089c8aa20df55b1&oe=604F2A3E

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...