Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 19.05.2021 o 20:10, kiyoshi napisał:

Kochani...Będzie ta nowa sunia- mąła yorczka, po sterylizacji. Bidusia. Może ktoś z dogo szuka takiego maleńtaska?

Sunia przyjedzie w sobote. Na miejsce Efi, ale nie na jej deklaracje, więc jeśli ktos nie chce już wpłacać, to dziękuje slicznie i proszę po prostu wstrzymac deklaracje :) na koncie jest mała góka, więc po prostu pójdzie na ta malutka, a pewnie nawet miesiąca u kasi nie zagrzeje....Nie wiem jak dac jej na imie...

 

niunia.jpg

Śliczny potarganiec :)

Jeszcze  nie jestem psychicznie gotowa, żeby dać domek innemu pieskowi,  jeszcze za bardzo boli, myśl, że jakiś inny piesek miałby zastąpić Ptysię jest nie do zniesienia. 

Sunia jest prześliczna, myślę, że nie nie będzie długo czekać na dom, będę jej kibicowac i zaglądać na wątek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, seramarias napisał:

Śliczny potarganiec :)

Jeszcze  nie jestem psychicznie gotowa, żeby dać domek innemu pieskowi,  jeszcze za bardzo boli, myśl, że jakiś inny piesek miałby zastąpić Ptysię jest nie do zniesienia. 

Sunia jest prześliczna, myślę, że nie nie będzie długo czekać na dom, będę jej kibicowac i zaglądać na wątek. 

naprawde Cie rozumiem....przyjdzie czas, że otworzysz serce, ale teraz pozwól sobie na żałobe, bo nie da się na siłe wypełnić tej pustki....Bradzo Ci wspólczuje z powodu Ptysi, czytałam Twój wpis...każdy z nas po stracie psiego przyjaciela przezywa podobny ból i podobne pytania sobie zadaje- czy mógł zrobić więcej? ale zawsze odpowiedź jest taka sama....jedynie znając przyszłośc można by zrobic więcej, coś zmienić.....a nawet to nie gwarantuje, że zrobilibyśmy cos lepiej :(

Bardzo mi przykro.

Mała potargana Ivi być może znajdzie migiem dom, ważne by trafiła dobrze....Trzymaj się kochana w tych smutnych momentach cała dogomania jest z Tobą i łaczy się w bólu.

Link to comment
Share on other sites

A o Kropcie dzwonilu dziś dwie wspaniałe rodziny

1 - "hallo gdzie tego psa można odebrać??" "mamy podwórko pies by sobie biegał wnuczka bardzo płaczę za starym pieskiem bo już go nie ma" " a był niegrzeczny i musielismy go wydać" tu zakończyłam NIE grzecznie rozmowe

2 - " hallo, w sprawie Kropci. Mamy dom, piekne podworko, trawka, no i buda jest i kojec" tu rozmowa jeszcze szybciej się zakończyła a nerwy puściły... 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Już się boję co mnie niedługo czeka :(

Ja też się boję co będzie z Ivi. Jakoś musimy dać radę. 

Dziś do mnie jeszcze zadzwoniła jakąś Pani żeby mnie poinformować że sprzedawanie psów przez olx jest nielegalne. Dom wariatów :))) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

A o Kropcie dzwonilu dziś dwie wspaniałe rodziny

1 - "hallo gdzie tego psa można odebrać??" "mamy podwórko pies by sobie biegał wnuczka bardzo płaczę za starym pieskiem bo już go nie ma" " a był niegrzeczny i musielismy go wydać" tu zakończyłam NIE grzecznie rozmowe

2 - " hallo, w sprawie Kropci. Mamy dom, piekne podworko, trawka, no i buda jest i kojec" tu rozmowa jeszcze szybciej się zakończyła a nerwy puściły... 

Nie ma dziewczyna szczęścia :( Na szczęście nieświadoma niczego, korzysta z uroków życia w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Nie ma dziewczyna szczęścia :( Na szczęście nieświadoma niczego, korzysta z uroków życia w hoteliku.

to prawda :)

 

Przelałam Kasi 300 zł za pobyt Kropci w maju i 100 zł za pobyt Ivi.

MOcno wierze, że w czerwcu obie pannice znajdą swoje nowe rodziny  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, seramarias napisał:

Co słychać u malutkiej Ivi ? 

malutka Ivi dziś będzie doszczepiana na wirusówki. Obejrzy ją tez wetka. Zdaniem Kasi Ivi nawet nie ma roku ;) to porośnięta szczeniorka prawdopodobnie. Poproszę Kasie o sesję zdjęciową- może się uda w wekend :) :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam bardzo podziękowac za wpłaty: 50 zł od limonki, 50 zł od Mruczki i 20 zł od Ainana <3 <3

U suniek nic ciekawego. O kropcie ostatnio miałam sporo telefonów, ale wierzcie mi, że juz po prostu idzie sie załamać. Ludzie albo myślą że sms im podam adres i sobie psa wezmą, bo po co w ogołe jakies rozmowy, dzwonienie. Albo jak dzwonią to w ogóle...jednak w miare fajna dziewczyna dzwoniła, ale po rozmowie chyba zrezygnowała bo nie miała za bardzo jeszcze warunków na psa i to jej musiałam uzmysłowić.....

Czekam na zdjecia Ivi. Jutro na pewno się upomne, ivi podobno nie zachowuje czystości w domu :( no ale i tak bywa, nie sądze by to ją skreśliło z szans na adopcje :)

Link to comment
Share on other sites

Coś więcej o Ivi wiadomo? Jak zachowuje się w domu? Czy jest straszliwa, jaki ma stosunek do innych zwierząt? 

Ona pewne nie mieszkała w domu i nikt jej nie uczył czystości, myślę że to nie jest duży problem, sunia pewnie szybko załapie, że trzeba wychodzić za potrzebą.

Tak jeszcze pomyślałam  że jeśli siusia bardzo często i nie jest w stanie dłużej trzymać moczu to może jakaś infekcja bakteryjna ją dopadła

Miała robiony przegląd weterynaryjny, krew, mocz, kał ? 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, seramarias napisał:

Coś więcej o Ivi wiadomo? Jak zachowuje się w domu? Czy jest straszliwa, jaki ma stosunek do innych zwierząt? 

Ona pewne nie mieszkała w domu i nikt jej nie uczył czystości, myślę że to nie jest duży problem, sunia pewnie szybko załapie, że trzeba wychodzić za potrzebą.

Tak jeszcze pomyślałam  że jeśli siusia bardzo często i nie jest w stanie dłużej trzymać moczu to może jakaś infekcja bakteryjna ją dopadła

Miała robiony przegląd weterynaryjny, krew, mocz, kał ? 

Zadzwonię dzisiaj do Kasi. Dowiem się wszystkiego i dam znac :) 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, seramarias napisał:

Coś więcej o Ivi wiadomo? Jak zachowuje się w domu? Czy jest straszliwa, jaki ma stosunek do innych zwierząt? 

Już wszystko wiem. Ivi jednak utrzymuje czystość w domu :)

Była podejrzana z racji tego że jest najmłodsza ale jednak sprawczynia okazała się inna sunia od Marioli. 

Ivi weterynarz oceniła na niecały rok, waży ok 5-6kg jest yorkowata ale na wyższych lapkach. Jest grzeczna sunia, nieśmiała. Z psami i kotami dogaduje się bardzo dobrze. Nawet zaprzyjaźnila się zowczarkiem poznany na spacerze. Potrafi chodzić na smyczy. Nie jest pieskiem ujadajacym. Do ludzi w pierwszym kontakcie jest ostrożna i boi się małych dzieci, dlatego dom tylko spokojny i z do islymi ozdobami lub starszymi dziećmi (nastolatka i) 

Zdjęcia już są, Kasia musi tylko jeszcze je poobcinac i dziś /jutro wstawi :) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Już wszystko wiem. Ivi jednak utrzymuje czystość w domu :)

Była podejrzana z racji tego że jest najmłodsza ale jednak sprawczynia okazała się inna sunia od Marioli. 

Ivi weterynarz oceniła na niecały rok, waży ok 5-6kg jest yorkowata ale na wyższych lapkach. Jest grzeczna sunia, nieśmiała. Z psami i kotami dogaduje się bardzo dobrze. Nawet zaprzyjaźnila się zowczarkiem poznany na spacerze. Potrafi chodzić na smyczy. Nie jest pieskiem ujadajacym. Do ludzi w pierwszym kontakcie jest ostrożna i boi się małych dzieci, dlatego dom tylko spokojny i z do islymi ozdobami lub starszymi dziećmi (nastolatka i) 

Zdjęcia już są, Kasia musi tylko jeszcze je poobcinac i dziś /jutro wstawi :) 

No proszę sunia idealna :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...