Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

18 godzin temu, kiyoshi napisał:

czy zgodzicie się, żebym dobrała nową sunie do tego wątku??? jesli ktoś się nie zgadza to nie musi nic mówić- może wstrzymac deklaracje w kazdej chwili....🙂 jestem wdzięczna za każda pomoc i wsparcie 🙂

Ja już robię bokami, ale z radości że Muszka ma dom, moja deklaracja zostaje. Jeśli o mnie chodzi -bierz nowego psiaka :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

NOwa sunia przyjedzie jutro. Będzie miała na imie : EFI.

Rozmawiałam dziś z rodziną chętną na adopcje Muszki. Pani  jutro odwozi psy brata (brat wyleczony :)) i we wtorek pojedzie po swoją Muszke :) także sunie sie wymienia można powiedzieć :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

NOwa sunia przyjedzie jutro. Będzie miała na imie : EFI.

Rozmawiałam dziś z rodziną chętną na adopcje Muszki. Pani  jutro odwozi psy brata (brat wyleczony :)) i we wtorek pojedzie po swoją Muszke :) także sunie sie wymienia można powiedzieć :)

Wspaniale :)

Czekamy zatem na Efi i mocno trzymam kciuki za podróż Muszki do domu :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

Wspaniale :)

Czekamy zatem na Efi i mocno trzymam kciuki za podróż Muszki do domu :)

Efi wyjechała ok 6 rano, a Muszka aż tak daleko się nie przenosi- bo do Bielska- kilkanaście km od Kasi :) akurat na osiedle gdzie Kasia ma znajomych, więc Muszka będzie "na oku" ;))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Ciekawe co sobie Kropka pomyślqł na widok tak wyluzowanej kobiety :D

wygląda na zszokowana ;) ale jak podejrzewam, poustawia Eficzke- bo Kropcia to kierowniczka hotelu :D :)

 

Muszka już na swoim. Kasia tylko pisała, że była bardzo przestraszona :( jednak u Kasi czuła się bezpiecznie a teraz jej świat się tak zmienił...Mam nadzieje, że szybko sie odnajdzie i że dobrze się ułoźy adopcja. Czekam na wieści od Pani a jak nic nie będzie to jutro podpytam. Trzymajcie kciuki

Musze dziewczyny rozliczyć i tak: Muszka 270 zł, Kropcia 300 zł, Efi 60 zł za kwiecień.

Więc w sumie przelewam Kasi 630 zł :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pani od Muszki dzwoniła przed chwilą. Wszystko w porządku, kotki zaakceptowały sunie, dzieciaki zachwycone, sunia była z początku faktycznie przestraszona, ale juz jest lepiej, ładnie poszła na spacer. Państwo myślą o zmianie imienia na Mysia albo Lula...:)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam na razie zdjęć Muszki ale dziś wieczorem napiszę do Pani i się przypomnę :))

Mam nadzieję że przez majówkę przygotują jakąś relacje :)) 

O Kropeczka niestety nikt nie dzwoni. 

Efi zaczniemy ogłaszać może po majówce właśnie? Będę musi ka Kasię poprosić o sesję zdjęciową ale jeszcze kilka dni, niech się poznają lepiej

Link to comment
Share on other sites

KOntaktowałam się z Pania Jolą od Muszki...sunia bardzo cięzko zniosła przeprowadzke, jest bardzo wystraszona, właściwie tylko z Panią chce wyjśc, miała nawet trudności z załatwianiem się na spacerach na początku, teraz już jest ok. Widać że u kasi poczuła się bezpiecznie, teraz tylko czas może pomóć jej znów zaufać. Pani sie nie poddaje, pisze że z każdym dniem jest troszkę lepiej. Dośle zdjęcia, już jesteśmy skontaktowane przez WhatsApp.

 

 

edit: na koncie Kropci i Efi są nowe wpłaty:

  • 50 zł od Limonki
  • 10 zł od mdk8
  • 20 zł od Piotra i Ani (fb)

DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

Biedne Muszątko. Miała wreszcie dom, upragniony, a tu buch i nowe miejsce. Na pewno to szok dla niej. Dobrze, że pani wyrozumiała i cierpliwa, na pewno powoli się ułoży wszystko i Muszka zadomowi się w nowym miejscu.

Brak telefonów o Kropcię jest zdumiewający :/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Biedne Muszątko. Miała wreszcie dom, upragniony, a tu buch i nowe miejsce. Na pewno to szok dla niej. Dobrze, że pani wyrozumiała i cierpliwa, na pewno powoli się ułoży wszystko i Muszka zadomowi się w nowym miejscu.

Brak telefonów o Kropcię jest zdumiewający :/

wszystko się zgadza...

a co do Kropci, to podmieniłam jeszcze wyróznienia Muszki na Kropcie ...dorobiłam Wrocław...w sumie ma już pewnie z 8 albo i 10 olx prawie wszystkie wyróznione i NIC....nie pojmuje- czeka chyba na kogoś konkretnego :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

Biedna Musia... Ile zmian w tak krótkim  czasie. Napewno  będzie lepiej z każdym dniem.za Kropeczke  trzymam kciuki taka fajna sunieczka no i charakterna. 

chyba jednak nie jest aż tak źle. Dziś dostałam kilka zdjęć i Muszka wygląda całkiem spokojnie ) nawet zrelaksowana dość

zobaczcie

musz4.thumb.jpg.c938ca6ecc3f3cd9c17db64a35ba6b2d.jpg

musz5.thumb.jpg.30be1d8b4ad461acfff8e2d338f77875.jpg

musz3.thumb.jpg.76e52f90ce937936c1281792d4a65aa4.jpg

musz2.thumb.jpg.7eab2dd4e1d294d93fc2c4117ceb936d.jpg

musz1.jpg.bc107973901af6e5e681f42b731cf61c.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam dwa telefony o Kropcie....Jeden bardzo naprawde przemiły Pan na poziomie z świetnymi warunkami dla psa, ale sam, po 70tce....

Drugi z domu licznego w ludzi :) dzieci są, dwa koty, dziadkowie, dom z ogrodem...fajnie wszystko ale sytuacja rodzinna skomplikowana i nie wiadomo czy się uda w ogóle...sądze, że raczej nie...Więc nadal szukamy.

Na koncie Kropelka i Efi maja 20 zł od Pani Irenki- dziękuje <3

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Poszła stała.

dziękuje :)

 

Na koncie mam 20 zł od koja <3 Dziękuje ślicznie.

Dziś zadzwoniła kolejna rodzina ale nie za bardzo. Sunia miałaby mieszkać w kotłowni...nie za bardzo mi to pasuje, a Kropci to już w ogóle. Pani powiedziała, że jeszcze spróbuje przekonać męża, ale wiadome jak to wygląda/..

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...