Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Radość życia jest :-)) Sunie nie wyglądają wcale na wystraszone, raczej takie małe łobuzice.

Bardzo podobają mi się ich imiona, a zwłaszcza Muszka, miałam Muszkę jako dziecko, moja pierwsza sunia. 

Hehe a u moich dziadkow była Zabcia i Kropcia, to moje sunie z dzieciństwa. Zabcia była ukochana sunia babci. A Kropcia dziadka :) Dlatego tak je nazwała, przywołują dobre wspomnienia. 

A Ty miałaś Muszke :)fajnie

3 godziny temu, Mruczka napisał:

Fantastyczne, kochane i posłuszne (przynajmniej jedna). :)

Hihi Zabcia widać że powsinoga :) 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Lubię wiejskie burki... Fajne sunie  wreszcie na wolności.

Ja też lubię, są najkochansze i najmadrzejsze. 

Bardzo mi te sunie dzisiaj dodaly otuchy. Dobrze ze je mamy 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Jo37 napisał:

Z mojego bazarku

Dzisiaj koniec. My się zimy nie boimy. Ostatnia edycja. Do 22.02 do godz. 20:00 - Bazarek - Dogomania

dla suczek jest 65,00. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarku

jak pieniądze wpłyną na konto.

Wow. To naprawdę ładny wynik :))) bardzo bardzo Ci dziękuję Asiu. Potwierdzę na pewno--nie zapomnę :) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2021 o 16:36, beataczl napisał:

poszlo 20 zl/stala 3,4/

Dziękuje - 20 zł jest juz na koncie :)

7 godzin temu, Jo37 napisał:

juz jest na koncie- 65 zł z Twojego bazarku <3

 

A na minus jest 62 zł, które zwracam Kasi za zakup tabletek na odrobaczenie i kropelek na pchły i kleszcze. Paragon zaraz wrzuce.

Link to comment
Share on other sites

Chwilke pisałam wczoraj z Kasią. Pierwszą do adopcji będziemy szykować Żabke. Oceniamy że ma ona 4-5 lat (w ksiązeczce nie ma o tym inormacji, ale na więcej ona nie wygląda), waży ok. 10 kg, jest proludzka i łagodna zarówno do ludzi, dzieci jak i innych zwierząt, jest też wysterylizowana. Urode ma radiową, ale wierze, że przemówimy do kogoś kto szuka psa o złotym sercu. Mam nadzieje, że uda sie Kasi zrobić dziś kilka zdjęć Żabki.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2021 o 07:39, kiyoshi napisał:

Chwilke pisałam wczoraj z Kasią. Pierwszą do adopcji będziemy szykować Żabke. Oceniamy że ma ona 4-5 lat (w ksiązeczce nie ma o tym inormacji, ale na więcej ona nie wygląda), waży ok. 10 kg, jest proludzka i łagodna zarówno do ludzi, dzieci jak i innych zwierząt, jest też wysterylizowana. Urode ma radiową, ale wierze, że przemówimy do kogoś kto szuka psa o złotym sercu. Mam nadzieje, że uda sie Kasi zrobić dziś kilka zdjęć Żabki.

 

 

i całkiem przyzwoicie chodzi na smyczy :-)

IMG_7038.JPG

IMG_7043.JPG

IMG_7050.JPG

IMG_7052.JPG

IMG_7053.JPG

IMG_7070.JPG

IMG_7075.JPG

IMG_7083.JPG

IMG_7087.JPG

IMG_7095.JPG

IMG_7096.JPG

IMG_7110.JPG

IMG_7114.JPG

IMG_7115.JPG

IMG_7212.JPG

IMG_7224.JPG

IMG_7227.JPG

IMG_7235.JPG

IMG_7239.JPG

IMG_7241.JPG

IMG_7245.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

To prawda - zdjęcia urocze! :) A Żabka wcale nie ma urody radiowej tylko zdecydowanie jest amantką filmowo - zdjęciową :)  Oczuchy wyraziste, spojrzenie powłóczyste acz intensywne, no i uśmiech jak reklama perfum co najmniej ;)

wyjęłąś mi to z ust dosłownie :)   Dla mnie tez jest prześliczna <3

Link to comment
Share on other sites

Matko....Prawie zemdlałam wchodząc na konto !! Sunie zyskały kolejnego anioła- mamy wpłate 450 zł od Helli. DZIĘKUJE DZIĘKUJE DZIĘKUJE <3 to ogromny zastrzy gotówki! 1,5 m-ca zycia dla którejś z suń :D DZIĘKUJE

SĄ też wpłaty: 50 zł od Kasi (fb) i 20 zł od janka@. WAM RÓWNIEZ DZIĘKUJE CAŁYM SERCEM :) Naprawde się wzruszyłam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2021 o 07:39, kiyoshi napisał:

 Pierwszą do adopcji będziemy szykować Żabke. Urode ma radiową, ale wierze, że przemówimy do kogoś kto szuka psa o złotym sercu. 

 

Zastanawiałam się czy się nie obrazić w imieniu Żabki :-)

Radiowa uroda, też coś - przecież ona jest cudna. A jej urodę można nazwać  -  nieoczywistą :-))

Drużyna Pierścienia ....aż serce się śmieje, cudna banda, wyglądają na takie radosne łobuziaki.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, limonka80 napisał:

Zastanawiałam się czy się nie obrazić w imieniu Żabki :-)

Radiowa uroda, też coś - przecież ona jest cudna. A jej urodę można nazwać  -  nieoczywistą :-))

Drużyna Pierścienia ....aż serce się śmieje, cudna banda, wyglądają na takie radosne łobuziaki.

hehe :D oczywiście że masz racje :D
 

Nasza nietzuinkowa miss polonia ;) prezentuje się już na olx:

Kraków: https://www.olx.pl/d/oferta/kochajaca-ludzi-zabka-sunia-nieduza-radosna-adopcja-CID103-IDIhHDl.html

Bielsko-Biała: https://www.olx.pl/d/oferta/kochajaca-ludzi-zabka-sunia-nieduza-radosna-adopcja-CID103-IDIhHDl.html

Będe więcej dorabiac jeszcze :) te dwa są w spadku wyróznione jeszcze na 13 dni.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...