Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

Niestety...nic się nie udało. Dzisiejsza odpowiedź jest negatywna. Sprawa wraca do gminy.

Mam nowe wpaty: 20 zł od Ainana i 20 zł od Ania i Piotr (fb) DZIĘKUJE

Ruszyłam też z bazarkiem, jeśli nie dla tych suniek to po prostu przekażemy komuś innemu- zapraszam :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/353136-ciuszkowy-dla-suniek-z-w-do-13032021-godz-2100-zapraszam-serdecznie/

 

Link to comment
Share on other sites

Zrezygnowałysmy z Mariolą z tych piesków które "załatwiałyśmy" przez gmine....

Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na takie oficjalne adoptowanie, ponieważ mój mąż wścieknie się jeśli ktoś nam tutaj przyjdzie na wizyte przedadopcyjną....nie zrozumie tego, nie ma zresztą o czym mówić.

Gmina nie jest w stanie innym torem jednak tych piesków wyciągnąć.

Ta moja grubiutka sunia którą pokazywałam w drugim poście, też jest już nieaktualna, nie wiem czy ktoś ją zabrał czy co się wydarzyło...

Nie wiem na razie co zrobić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, limonka80 napisał:

Przygnębiające to wszystko. Ktoś chce pomóc, angażuje się a tu kłody pod nogi. 

Przykro mi Kiyohi, domyślam się jak jak Ci źle że się nie udało pomóc. Bezsilność jest najgorsza. 

prawdopodobnie jedna sunia wyjedzie "na mnie". Przepraszam Was że tak mieszam. Będzie jedna czarnulka na pocieszenie

Potem zamykam watek, jednak nie mam siły na to schronisko :(

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, mdk8 napisał:

Iza z FB:

"

jesli ktos chciałby dalej wpierac ogłoszenia promowane na olx psom i z wojtyszek piszcie do mnie w schronisku jasionka jest sporo psow przeniesionych z wojtyszek daja pod opieke fundacji czy na dt"

wplacilam Dominice 50 zl. na ogloszenia ... napisze do Niej zapytam czy z Jesionki jest tak latwo rzeczywiscie psy wyciagnac,bo przeciez to nastepny biznessman jest wlascicielem tego schronu- podobne warunki jak Wojtyszki tylko o tym sie glosno nie mowi, nie sa takie te Jesionki slynne jak Wojtyszki a to samoi tam :( wiem od Dominiki ...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, beataczl napisał:

wplacilam Dominice 50 zl. na ogloszenia ... napisze do Niej zapytam czy z Jesionki jest tak latwo rzeczywiscie psy wyciagnac,bo przeciez to nastepny biznessman jest wlascicielem tego schronu- podobne warunki jak Wojtyszki tylko o tym sie glosno nie mowi, nie sa takie te Jesionki slynne jak Wojtyszki a to samoi tam :( wiem od Dominiki ...

może na razie nie pytaj, żeby znowu jakiś deklaracji nie składac. Bo juz teraz się zaplątałyśmy z tym W. i z gminą...eh...

Ja itak mysle, żeby ograniczyć zabieranie piesków do DT/ hotelików. Potrzebuje resetu, dlatego postanowiłam, by miec jednorazowo max jednego psiaka tymczasowego...Teraz będzie tu jedna sunia plus mam Jasmina...Dopiero jak znajda domy to pomyśle o kolejnych..może wtedy z tej Jesionki, teraz naprawde nie chce się już w nic nowego pisać..przepraszam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

mysle, żeby ograniczyć zabieranie piesków do DT/ hotelików. Potrzebuje resetu, dlatego postanowiłam, by miec jednorazowo max jednego psiaka tymczasowego...Teraz będzie tu jedna sunia plus mam Jasmina...Dopiero jak znajda domy to pomyśle o kolejnych..może wtedy z tej Jesionki, teraz naprawde nie chce się już w nic nowego pisać..przepraszam

Czasem trzeba odpocząć, odpuścić na jakiś czas i nabrać nowych sił . Walka o sunie chyba mocno Cię wyczerpała. Ja tylko czytam, a ogarnia mnie na przemian złość albo przygnębienie na myśl o losie tych biedków na których cierpieniu ktoś zarabia, więc nawet nie próbuję sobie wyobrazić jak Ty się czujesz wciąż waląc głową w mur złej woli i bezduszności. Świat jest dla wielu zwierząt tak straszny że aż chce się czasem płakać, ale tak wielu z nich uratowałaś życie, to ma znaczenie, nawet jeśli tych uratowanych wciąż za mało, a cierpiących za dużo, to każdy uśmiechnięty psiak przywraca wiarę i siły. 

Nie bądz smutna, tak lubię czytać Twoje wątki, jest w nich tyle determinacji i optymizmu mimo przeciwności.

Mam nadzieję że nowa sunia przyjedzie szybko, niech cieszy się życiem, choć jedna....

Pamiętam że Kubuś jutro ma operację, nie będę jutro pracować tylko od rana trzymać kciuki :-))    

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję całym sercem za piękne słowa Limonko <3 Dobra z Ciebie dusza. 

Niestety temat psów z W. jest już ostatecznie zamknięty. Poddalysmy się z Mariolka. Schronisko robi potworne trudności. 

Mariola wczoraj zarezerwował dla nas sunie w schronisku GH- to bardzo bardzo złej sławy schronisko na Podlasiu. Działa tam osoba która ucieszyła się, zorganizowała transport, pomogła że wszystkim. Ja zabieram mala czarna ok 5 letnia sunie. Mam nadzieję że zostaniecie na wątku mimo że to nie sunia z W. 

Transport w srode

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dziękuję całym sercem za piękne słowa Limonko <3 Dobra z Ciebie dusza. 

Niestety temat psów z W. jest już ostatecznie zamknięty. Poddalysmy się z Mariolka. Schronisko robi potworne trudności. 

Mariola wczoraj zarezerwował dla nas sunie w schronisku GH- to bardzo bardzo złej sławy schronisko na Podlasiu. Działa tam osoba która ucieszyła się, zorganizowała transport, pomogła że wszystkim. Ja zabieram mala czarna ok 5 letnia sunie. Mam nadzieję że zostaniecie na wątku mimo że to nie sunia z W. 

Transport w srode

 

To straszne, co piszesz o W. Czyli psy w tamtym obozie nie mają szans na ratunek..

Dobrze, że uratujesz psiaka z tego innego, też złego, schroniska. Życie stworzenia jest życiem - bez względu na to skąd uratowanym. Moja deklaracja poszła i podtrzymuję ją dla tej suńki, która w środę zacznie nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Mruczka napisał:

Czy to znaczy, że nie ma w ogóle możliwości adopcji z W.?  

Tzn jest możliwość jak wypelnisz ankietę potem jest wizyta PA potem to musi zatwierdzić schron a potem na koniec się dowiadujesz że kilka rodzin się stara akurat o tego psa więc i tak nie wiadomo czy go dostaniesz... 

Staralysmy się z Mariola o kilka psów i akurat wszystkie były albo właśnie w procesie adopcji dla kogoś innego albo tyle osób akurat tego chciało że była kolejka... No cuda ludzie

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Mariola wczoraj zarezerwował dla nas sunie w schronisku GH- to bardzo bardzo złej sławy schronisko

Też myślałam o tym schronie. Cieszę się ,że jest ktoś kto pomaga w wyciąganiu z niego psiaków.  

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, mdk8 napisał:

Też myślałam o tym schronie. Cieszę się ,że jest ktoś kto pomaga w wyciąganiu z niego psiaków.  

To prawda. To ciężki schron z bardzo wysoka śmiertelnościa. 

To zdjęcie tej czarnulki

IMG_20210304_113328.thumb.jpg.ee5c7b2aff426470e0084c91b00ea0ab.jpg

Musiała jakoś ukryć twarze. 

Pomyślałam że jeśli transport będziemy mieć po opłacony to zabiorę jeszcze jedna. Trudno. Jeśli jakaś jeszcze dla mnie znajdą to będzie i standardowo trzeba będzie wybrać im imiona :) 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

To prawda. To ciężki schron z bardzo wysoka śmiertelnościa. 

To zdjęcie tej czarnulki

IMG_20210304_113328.thumb.jpg.ee5c7b2aff426470e0084c91b00ea0ab.jpg

Musiała jakoś ukryć twarze. 

Pomyślałam że jeśli transport będziemy mieć po opłacony to zabiorę jeszcze jedna. Trudno. Jeśli jakaś jeszcze dla mnie znajdą to będzie i standardowo trzeba będzie wybrać im imiona :) 

Cudownie! Dwie istoty zamiast jednej :)

A ta maleńka strasznie przerażona :(

Link to comment
Share on other sites

  • kiyoshi changed the title to Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) PROSZE O POMOC FINANSOWA
3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Tzn jest możliwość jak wypelnisz ankietę potem jest wizyta PA potem to musi zatwierdzić schron a potem na koniec się dowiadujesz że kilka rodzin się stara akurat o tego psa więc i tak nie wiadomo czy go dostaniesz... 

Staralysmy się z Mariola o kilka psów i akurat wszystkie były albo właśnie w procesie adopcji dla kogoś innego albo tyle osób akurat tego chciało że była kolejka... No cuda ludzie

Maksia mam od 4 lat i wychodzi na to że nic się nie zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

oby sie udalo jeszcze jedna zabrac, byloby cudownie.

ten schron to nic dobrego, nastepny :(

tez zostawie deklaracje, nie ma innej opcji. ...

Zabiorę dwie. W sumie z Mariola zabierzemy 4ry. 

Poprosiłam o drugą sunie losowo wybrana. Ja już nie chce decydować, byle nie była jakimś dzikusem. 

Takze teraz czekamy do środy. 

Osoby które chcą pozostać z deklaracjami to bardzo proszę o wpłaty. I DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE 

<3

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...