Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

Na koncie suniek mam 100 zł od annabarbara. Bardzo ślicznie dziękuje <3

 

Żabka ma juz całkiem sporo ogłoszeń. Niestety nawet jedna osoba o nia jeszcze nie pytała. Czekamy więc cierpliwie. Wszystkie ogłoszenia póki co ma wyróznione, w spadku po innym piesku.

Poproszę Kasie, może udałoby się w wekend zrobić kilka zdjęć kolejnej suni- Muszki lub Kropci, żeby i ją pokazywać :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dobrze zrobilas:) ja pitole dla malej suni bez dlugiego wlosa buda :(

w koncu zadzwoni cudowny domek dla Zabci.

to kiedy teraz wysterylizujemy Muszke ..nie zdazylismy teraz, przewaznie sunie nie sterylizowane  dostaja zaraz cieczki po wyjsciu ze schronu nie wiedziec czemu...jakby regula.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, beataczl napisał:

przewaznie sunie nie sterylizowane  dostaja zaraz cieczki po wyjsciu ze schronu nie wiedziec czemu...jakby regula.

Czują się bezpiecznie - nie ma rywalizacji; nie ma stresu. Jest wolne miejsce na wychowanie szczeniąt - to sygnał, że można się rozmnażać, częsta reakcja organizmu. W grupie dziko żyjących likaonów suka-szefowa może zabić szczeniaki suki numer 2 jeśli sama ma własny miot - to konieczność biologiczna, stado nie wykarmiłoby dwóch miotów. Często tez suka, która akurat ma cieczkę, zachowuje się agresywnie wobec szczeniąt innej suki, choć w okresie międzyrujowym może być serdeczna i troskliwa wobec obcych szczeniąt. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

dobrze zrobilas:) ja pitole dla malej suni bez dlugiego wlosa buda :(

w koncu zadzwoni cudowny domek dla Zabci.

to kiedy teraz wysterylizujemy Muszke ..nie zdazylismy teraz, przewaznie sunie nie sterylizowane  dostaja zaraz cieczki po wyjsciu ze schronu nie wiedziec czemu...jakby regula.

Wysterylizujemy za 2-3 miesiące. To norma z suniami jak Sowa napisala wyżej 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj o Żabke zadzwoniła dobrze brzmuaca rodzina. Co prawda nigdy nie mieli psa więc zadawali mnóstwo pytań ale zrobili na mnie dobre wrażenie. Podałaś m im numer do Kasi by dopytali o rzeczy których o suni nie wiedziałam, chcą też Zabcie poznać... Moze to będzie akurat jej dom, kto wie

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

Wczoraj o Żabke zadzwoniła dobrze brzmuaca rodzina. Co prawda nigdy nie mieli psa więc zadawali mnóstwo pytań ale zrobili na mnie dobre wrażenie. Podałaś m im numer do Kasi by dopytali o rzeczy których o suni nie wiedziałam, chcą też Zabcie poznać... Moze to będzie akurat jej dom, kto wie

 

Oj oj oj - to kciukasy!!! :D

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Co prawda nigdy nie mieli psa

podaj im link na portal nosem.pl

https://nosem.pl/pies-w-domu/

Znajdą tam artykuły na temat adopcji, wychowania i podstaw szkolenia, a  po zalogowaniu - bezpłatny dostęp do poradnika Z kluczem do psa. Przy tekstach dużo filmów nie tylko z psami sportowymi, ale i takie zwykłe, szkolenie dla każdego psa. Teksty krótkie, nikt nie zmęczy się czytaniem:-)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przelałam Kasi 660 zł za pobyt całej trójki w marcu (od 10.03). Chyba z tego domu dla Żabki nic nie wyjdzie, bo Pani terminu zapoznania nie ustaliła już z Kasią :( dzwoniły tez o Zabke dwa inne domy, ale też myślą. Oby się cos wykluło w najbliższym czasie.

Czekamy na zdjęcia Kropeczki- może w ten wekend się uda, bo trzeba koniecznie ruszyć z ogloszeniami. Juz czas by jedna z nich poszła na swoje ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Przelałam Kasi 660 zł za pobyt całej trójki w marcu (od 10.03). Chyba z tego domu dla Żabki nic nie wyjdzie, bo Pani terminu zapoznania nie ustaliła już z Kasią :( dzwoniły tez o Zabke dwa inne domy, ale też myślą. Oby się cos wykluło w najbliższym czasie.

Czekamy na zdjęcia Kropeczki- może w ten wekend się uda, bo trzeba koniecznie ruszyć z ogloszeniami. Juz czas by jedna z nich poszła na swoje ;)

Dzisiaj w końcu wyszło słońce więc troszkę fotek udało się zrobić :-)

IMG_7300.JPG

IMG_7306.JPG

IMG_7309.JPG

IMG_7313.JPG

IMG_7318.JPG

IMG_7319.JPG

IMG_7322.JPG

IMG_7323.JPG

IMG_7325.JPG

IMG_7336.JPG

IMG_7338.JPG

IMG_7341.JPG

IMG_7344.JPG

IMG_7348.JPG

IMG_7350.JPG

IMG_7363.JPG

IMG_7376.JPG

IMG_7379.JPG

IMG_7394.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jutro Żabka ma mieć gości...Dziś zadzwoniła rodzina, Pan bardzo brzmiał dobrze i mnie przekonał do siebie. Zrobiłam szybką wizyte online....mimo że chciałam przejść na tradycyjne, ale znowu ten wirus tak daje popalić, że nie mam odwagi prosić kogoś o wizyty. Za to powiedziałam Panu że na 100% będzie wkrótce poadopcyjna na zywo. No w kązdym razie jutro maja poznac Żabke...gdyby jakos super mega zaiskrzyło to moga zabrać ja do siebie. Mieszkaja pod Tychami, w domu z dużym ogrodem, Pan Pani i dzieci 8 i 12 lat :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Żabka pojechała na swoje :) Kasia nie miala watpliwości co do rodziny, tym bardziej znając bezproblemowa nature Żabki naszej.

 SUnia skradła serca. Zamieszkała w Gostyniu. Pan przed chwilą podesłał zdjęcie i kilka słów, że Żabka jest nieprawdopodobnie grzeczna, aż nie do wiary, że taka idealna :) :)

165517298_909414463222798_40040020919721

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tez pojawił się dom chętny na Kropcie. Właściwie wczoraj chwili tez pojechac ja zapoznać, ale odmówiłam, bo jednak zapoznanie Żabci zajęło sporo czasu i nie chciąłam Kasi też przeciążać tyloma osobami w jeden dzień. A tez dom jest taki że mam wątpliwości i nie wiem w sumie co robić...

Kropcia pierwotnie była oceniana na 8 lat, ale po przyjeżdzie do Kasi okazało się, że jest dużo młodsza ma ok. 3 - 4 lata (zobaczcie na te piekne ząbki). A dom to małżeństwo 68 i 74 lata. Dom z ogródkiem. Wcześniej zawsze były tam pieski oczywiście domowe, są też dwa domowe koty. W sprawie Kropci zadzwonił syn Państwa, mieszka w Bielsku (rodzice ok. 20-30 km dalej) ale często jest urodziców i wychodziłby z Kropcia na długie spacery raz na czas. Pytałam czy w razie ewentualnej choroby rodziców zamie się sunią, ale odpowiedź nie była dla mnie jednoznaczna... Pan naprawde brzmi dobrze, ale nie wiem czy młoda, dosyć energiczna sunia byłaby szczęśliwa w takim domu....muszę to z Kasią przedyskutować nim pozwole im przyjechac i zrobie nadzieje......Lepsza chyba byłaby sunia w wieku co najmniej 7 lat...

 

 

edit: Kropcia ma dwa wyróżnione olx które zrobiłam wczoraj/ w piątek. Wyrózniłam 12 zł x 2= 24 zł. Reszte ogłoszeń podmienie na wyróżnieniach Żabci.

https://www.olx.pl/d/oferta/kropcia-nieduza-przemila-sunia-adopcja-CID103-IDJ8WeB.html

https://www.olx.pl/d/oferta/nieduza-kropeczka-sunia-radosna-kochajaca-ludzi-adopcja-CID103-IDJa6sY.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...