Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

O rany.. Ta pierwsza jak moja Azunia. Ta druga biedna, ma już 12 lat, ta trzecia też niesamowicie przejmująca. A czy nie znalazłyby się miejsca dla wszystkich czterech?.. Wiem, że to brzmi szaleńczo. Ale jeśli jest okazja zabrać więcej, a potem może się już nie nadarzy? :( Izuniu, masz miejsce tylko dla dwóch czy też dla czterech, ale brak kasy? 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

O rany.. Ta pierwsza jak moja Azunia. Ta druga biedna, ma już 12 lat, ta trzecia też niesamowicie przejmująca. A czy nie znalazłyby się miejsca dla wszystkich czterech?.. Wiem, że to brzmi szaleńczo. Ale jeśli jest okazja zabrać więcej, a potem może się już nie nadarzy? :( Izuniu, masz miejsce tylko dla dwóch czy też dla czterech, ale brak kasy? 

Ok nie... Tyle szaleństwa w sobie nie mam. 2 będzie mi ciężko utrzymać biorąc pod uwagę że deklaracje mam praktycznie na jedną.... 

Ta podobna do Azy będzie miała prawdopodobnie ratunek. 

Tylko nie wiem ile to wszystko jeszcze potrwa:(

Link to comment
Share on other sites

Kochane. Będę się starać o zabranie tej grubiutkiej suni z drugiego postu, bo jej już dawno obiecałam... I jednak tej czarnulki co wczoraj wrzuciłam a ostatnim zdjęciu. Prawdopodobnie wyjedzie też ta sunia nr 1 też do Kasi. 

Sunia 12letnis musi zostać ALE obiecuje ze nie na długo. Jak tylko czarna lub grubiutka wyjadą na DS to ona wyskoczy na to miejsce. 

Tak mi podpowiada i serce i rozum. Mała czarna powinna szybko znalesc dom. Szybko więc zwolni miejsce dla 12tki...przepraszam, pewnie niektórym bedzie przykro :(

Póki co trzymajcie kciuki. 

I nieustannie proszę o deklarację! 

PS. Niestety nie mam też więcej miejsc na sunie. Mam 2 stałe miejsca u Kasi :( 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2021 o 13:42, beataczl napisał:

mysle,ze to dobra decyzja jest .

mam fanty na bazarek,  moze zdjecia podeslac czy lepiej poczta

witaj :) przepraszam, byłam pewna że odpisałam a tu nie...:)

Tak, dziękuje Ci ślicznie za chęć pomocy, zdjęcia fantów bedą super, już zaczęłam zresztą robić mały bazarek :D <3

Na koncie mam tez kilka wpłat: 15 zł od Tianku, 15 zł od Nesiowata i 50 zł od Kasi z fb.BARDZO DZIĘKUJE <3

 

Z gorszym wiesci...na chwile obecną tylko ta grubiutka z 1szego postu na pewno może wyjechać :( droga przez męke...:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2021 o 16:23, kiyoshi napisał:

witaj :) przepraszam, byłam pewna że odpisałam a tu nie...:)

Tak, dziękuje Ci ślicznie za chęć pomocy, zdjęcia fantów bedą super, już zaczęłam zresztą robić mały bazarek :D <3

 

prosze nr tel na pw, mialam ,ale mam inny aparat-ksiazka adresowa nie kompletna teraz

Link to comment
Share on other sites

Na koncie mam nowe wpłaty: 100 zł od annabarbara i 50 zł od janki :) Bardzo Wam dziękuje. Jednocześnie przepraszam, że nadal nie mam dobrych wieści i nie wiem kiedy sunie wyjadą. Sądze, że ta czarna sunia którą tutaj pokazałam, to już pewne, że nie wyjedzie.... :( w przyszłym będzie już wiadomo na pewno...Trochę mi wstyd, że trzymam tutaj deklarowiczów w niepewności, gdy tyle piesków w potrzebie, ale obiecuje Wam, że do końca przyszłego tygodnia będa konkrety

 

edit: księguje tutaj także spadek po EMI 399 zł z tego watku

https://www.dogomania.com/forum/topic/352687-rodzinka-z-podkarpackiej-wsi-mały-antoś-najpierw-w-dt-madie-teraz-w-ds-pod-krakowem-mamusia-emi-w-dt-u-kasiainat-a-teraz-ds-w-katowicach/page/14/

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

Na koncie mam nowe wpłaty: 100 zł od annabarbara i 50 zł od janki :) Bardzo Wam dziękuje. Jednocześnie przepraszam, że nadal nie mam dobrych wieści i nie wiem kiedy sunie wyjadą. Sądze, że ta czarna sunia którą tutaj pokazałam, to już pewne, że nie wyjedzie.... :( w przyszłym będzie już wiadomo na pewno...Trochę mi wstyd, że trzymam tutaj deklarowiczów w niepewności, gdy tyle piesków w potrzebie, ale obiecuje Wam, że do końca przyszłego tygodnia będa konkrety

 

edit: księguje tutaj także spadek po EMI 399 zł z tego watku

https://www.dogomania.com/forum/topic/352687-rodzinka-z-podkarpackiej-wsi-mały-antoś-najpierw-w-dt-madie-teraz-w-ds-pod-krakowem-mamusia-emi-w-dt-u-kasiainat-a-teraz-ds-w-katowicach/page/14/

 

Nie przepraszaj. Wiemy co to za miejsce :( Szacun wielki, że chcesz o nie walczyć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Nie... Ale jeśli w tym tygodniu się nie uda to się poddam... 

czytalam na fejsie jakas pani probowala tez adopcji psa i nawet przeszla wizyte przedadopcyjna i cisza.. pare tygodni to  trwa juz...tragedia :(

czy dostalas jakies info o wizycie wogole?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...