Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A Ivi zrobiła się salonowa sunia i delikates ;) Dziś leje u nas od popołudnia, Ivcia wyszła na spacer wytknęła nosek za drzwi, sprawdziła że mocno pada,  odwróciła się i pędem do domu,  nawet jedna łapka za drzwiami nie stanęła, mam nadzieję że choć na chwilę  przestanie padać co by panna wreszcie mogła załatwić psie sprawy...

Pochwalę jeszcze dziewczynę, bo pięknie w domu sama zostaje, na razie max do 3 godzin. Obym tylko nie zapeszyla i nie za wcześnie chwaliła ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, seramarias napisał:

A Ivi zrobiła się salonowa sunia i delikates ;) Dziś leje u nas od popołudnia, Ivcia wyszła na spacer wytknęła nosek za drzwi, sprawdziła że mocno pada,  odwróciła się i pędem do domu,  nawet jedna łapka za drzwiami nie stanęła, mam nadzieję że choć na chwilę  przestanie padać co by panna wreszcie mogła załatwić psie sprawy...

Pochwalę jeszcze dziewczynę, bo pięknie w domu sama zostaje, na razie max do 3 godzin. Obym tylko nie zapeszyla i nie za wcześnie chwaliła ;) 

 

moja Perełka taka sama- jak deszcz to tylko nosek wystawi i do spania...a potem nasika w pokoju...;) ale ....dama ma swoje prawa ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Przy drugim podejściu to już nawet z kanapy nie zeszła, gdzie normalnie jak szafę otwieram to biegnie co by o niej nie zapomnieć, teraz podniosła tylko głowę w myśl: To Ty matka idź zobacz czy mocno pada, a ja poczekam. Na szczęście deszcz delikatnie kropił, z wielką niechęcią wyszła na dwór, szybkie siku i kupa i do domu. 

Muszę jej kurteczkę kupić bo Ivcia to takie piórka ma, podszerstek praktycznje żaden, miejscami skóra przebija. Robi się coraz bardziej puchata, ale na deszcz i zimno to te piórka się nie nadaja. 

Upodobala sobie też moja jedną kotę i narzuca jej się strasznie, zaprasza do zabawy, już dwa razy po nosie dostała, była przeszczęśliwa, chyba nie załapała że to nie zabawa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chyba już czas pochwalić Ivcię... Nie chciałam wcześniej pisać co by nie zapeszyć, ale dziewczyna zostaje już całkiem sama do czasu, aż córka wróci ze szkoły. Jest bardzo grzeczna, nie szczeka, nie niszczy, zachowuje czystość, no zuch dziewczyna :) 

Wydaje się, że mieszka z nami z rok a to dopiero niecałe 3 m-ce.

Jest bardzo przytulaśna, delikatna a przy tym czasem łobuziak. Lubi pieski, ale boi się natrętnych dużych samców.

Prowadzimy normalne życie, chodzimy między blokami, domkami, ale też na psi wybieg, do parku, a w weekend często jeździmy do lasu. 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mąż jest zachwycony jej charakterem, tym że jest taka kontaktowa, zabawowa, przychodzi na głaski, wchodzi na kolana i się przytula. Kiedy odeszła Ptysia zaklinał się, że już żaden pies w łóżku spał nie będzie, Ivcia już po kilku dniach brylowała w poscieli za pozwoleniem pancia. Jest całkiem inna niż Ptysia, ale może to i dobrze, dzięki temu nie porównujemy ich. Ptysia była taka całkiem moja, Ivcia to pies rodzinny. Obie cudne, obie bardzo kochane. 

Ból i żal po odejściu Ptysiuni w sercu pozostał, żaden pies jej nie zastąpi, ale w naszych sercach jest też Ivi i tam pozostanie już na zawsze. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, seramarias napisał:

Mąż jest zachwycony jej charakterem, tym że jest taka kontaktowa, zabawowa, przychodzi na głaski, wchodzi na kolana i się przytula. Kiedy odeszła Ptysia zaklinał się, że już żaden pies w łóżku spał nie będzie, Ivcia już po kilku dniach brylowała w poscieli za pozwoleniem pancia. Jest całkiem inna niż Ptysia, ale może to i dobrze, dzięki temu nie porównujemy ich. Ptysia była taka całkiem moja, Ivcia to pies rodzinny. Obie cudne, obie bardzo kochane. 

Ból i żal po odejściu Ptysiuni w sercu pozostał, żaden pies jej nie zastąpi, ale w naszych sercach jest też Ivi i tam pozostanie już na zawsze. 

tak pieknie ten post napisałaś, że aż mi się łezka w oku zakręciła.....
dziekuje <3

milosc-ruchomy-obrazek-0128.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...