Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 7.05.2021 o 15:17, jankamałpa napisał:

Poszła stała.

już jest 10 zł od Ciebie i 60 zł od agat21 :) :) dziękuje ślicznie.

Dziś miałam pytanie o kropcie, o adopcje do Francji, odmówiłam

Czekam dalej, nie trace nadzieji, mam tez nadzieje, że na dniach dostaniemy zdjęcia Efi :D

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

j mam tez nadzieje, że na dniach dostaniemy zdjęcia Efi :D

Narazie takie zdjęcia udało się zrobić. Efi jest z tych psiaków, które słao współpracują i często wychodzi na zdjęciach na smutną sierotkę.

IMG_7855.JPG

IMG_7888.JPG

IMG_7889.JPG

IMG_7930.JPG

IMG_7935.JPG

IMG_7938.JPG

IMG_7939.JPG

IMG_7953.JPG

IMG_7956.JPG

IMG_7959.JPG

IMG_7965.JPG

IMG_7977.JPG

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Mruczka napisał:

To świetnie!  Poza tym, to chyba dobrze rokuje, jeśli  potencjalny domek*  jedzie do pieska w odwiedziny. 

*napisałam właściciel, ale to jakoś słabo odbieram, choć  stylistycznie  lepiej :). 

tak, to zwykle dobrze rokuje, ale zobaczymy jak będzie tym razem. Kciuki na pewno potrzebne

 

a dla Efi zrobiłam pierwsze ogłoszenie na Bielsko

https://www.olx.pl/d/oferta/efi-kochana-wrazliwa-srednia-sunia-adopcja-CID103-IDJPoWC.html

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, beataczl napisał:

kciukujemy zawsze , mocno 🙂

Dziękuję. Wizyta wstepnie ok 15tej. A w razie czego mam jeszcze kontakt do tej drugiej Pani która wczoraj dzwoniła. 

Pasowałoby żeby Kropeczka poszła na swoje

 

Pisałam też chwilę z Panią od Muszki. Nadal się boi i bardzo powoli się przełamuje. Akceptuję tylko Panią a dzieci i mąż są obok ale zaufanie ma tylko do Pani i za nią chodzi krok w krok

Myślę że przelamie się ale potrzeba więcej czasu. To wrażliwa psinka, delikatna. Aha- zmieniła imię na Mary :)) dziś poproszę Mariolke o rejestrację chipa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pani była u Kropci, kasia pisąła mi że się spodobała, Pani miała kontkatować się ze mną w sprawie adopcji....ale jak dotąd nie zadzwoniła :(

 

Przelałam Marioli 39 zł na rejestracje chipa Muszki- Mary. I od razu rozpisuje 36 zł za wyróznienia 3 razy olx dla EFI- zaraz dorobie jeszcze na Katowice i Kraków...

 

Ciekawe czy ta Pani zadzwoni o Kropcie, czy jednak się rozmyśliła?? nie wiem co myśleć...czekam do jutra

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, kiyoshi napisał:

Pani była u Kropci, kasia pisąła mi że się spodobała, Pani miała kontkatować się ze mną w sprawie adopcji....ale jak dotąd nie zadzwoniła :(

 

Przelałam Marioli 39 zł na rejestracje chipa Muszki- Mary. I od razu rozpisuje 36 zł za wyróznienia 3 razy olx dla EFI- zaraz dorobie jeszcze na Katowice i Kraków...

 

Ciekawe czy ta Pani zadzwoni o Kropcie, czy jednak się rozmyśliła?? nie wiem co myśleć...czekam do jutra

Może Pani z tych co potrzebują więcej czasu. 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, seramarias napisał:

Może Pani z tych co potrzebują więcej czasu. 

nie wiem..raczej to nic dobrego nie znaczy. Ldzie zwykle dzwonią w ciągu kilka godzin jeśli naprawde zalezy im na psie, a tu cisza....pewnie jakies inne pieski jeszcze będzie oglądać....

Kurcze. Trudno. Jutro wyróżnie kilka ogłoszeń Kropci, bo własnie traca ważność.

A tutaj Efi ogłoszona i wyrózniona jeszcze na Kraków i Katowice

https://www.olx.pl/d/oferta/efi-srednia-zrownowazona-bardzo-lagodna-7-latka-adopcja-CID103-IDJQsYJ.html

https://www.olx.pl/d/oferta/zrownowazona-lagodna-kochajaca-swiat-efi-adoptuj-CID103-IDJQf81.html

Link to comment
Share on other sites

Efi przeprowadziła sie do Katowic, do zielonej dzielnicy Giszowiec. Zamieszkała z młodym małżeństwem (wiek 30/ 40 lat) w mieszkaniu na parterze, z kotkiem. Państwa ujął bardzo charakter Efi- jej delikatność, łagodność w kontaktach z całych światem- w tym z kotami i mała córeczką Kasi. Pasował im jej wiek, jej spokój, to że wypełnia w pełni to wizję psa jakiego szukają. Dla Pana jest Efi pierwszym psem, Pani natomiast miała zawsze psy w rodzinie.

Wczoraj już dostałyśmy wiadomośc że Efi to cudowna, idealna sunia, dziś też to potwierdzono. Efi jak widać przyklejona do Pana :D będe relacjonować co dalej :)

efi1.jpg.f5b1b9cd5235df1ddadb8169c0881fa9.jpgefi2.jpg.02d36c77d2b41ca5f593dbe9609c39a3.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Na koncie suiek mam 50 zł od Kasi z fb i 20 zł od yoana <3 DZIĘKUJE <3 Naszej Kasi przelałam 150 zł za pobyt Efi w maju :) <3

Pan od Efi dziś znó wysłał kilka wiadomości, wszystko naprawde dobrze, prosiłam tylko, żeby jej nadmiernie nie rozpieścili, żeby już uczyli np. zostawać samej w domu itd. Póki co to wpatrzeni w nią jak w obraz :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...