Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

37 minut temu, jankamałpa napisał:

Poszła stała.

Dziękuje :)

Kasia zrobiła miłą niespodziankę cudnymi, słonecznymi i uśmiechniętymi zdjęciami :) Akurat mam czas to zabieram się za ogłoszenia. Muszka ma ok. 5 lat, wazy ok. 12 kg, jest baardzo przytulaśna, kocha ludzi, dzieci, z kotami tez ok, do psów średnio, ale nie jest aż taką terrorystką jak Kropcia ;) na smyczy już sie przyucza. No myśle że jest idealna :) oby się ktos zakochał w tej iskierce :)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje 🙂

Kasia zrobiła miłą niespodziankę cudnymi, słonecznymi i uśmiechniętymi zdjęciami 🙂 Akurat mam czas to zabieram się za ogłoszenia. Muszka ma ok. 5 lat, wazy ok. 12 kg, jest baardzo przytulaśna, kocha ludzi, dzieci, z kotami tez ok, do psów średnio, ale nie jest aż taką terrorystką jak Kropcia 😉 na smyczy już sie przyucza. No myśle że jest idealna 🙂 oby się ktos zakochał w tej iskierce 🙂

I do zdjęć jest wdzięczna modelka. Cudna!  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim <3 mam kilka nowych wpłat :)

  • 80 zł od margajko
  • 10 zł od jankamałpa
  • 20 zł od Dulska (zamiast dla Jąmsinka)
  • 20 zł od yoana

:) DZIĘKUJE <3

NIestety na razie nikt nowy nie dzwonił o sunie :( za to Pan od Zabki pisał dziś, że byli z sunią u weterynarza i okazało się że miała jakąs małą przetoke, wet to odkaził i kazał obserwowac...za bardzo nie zrozumiałam o co chodzi- staram sie dpopytać. Poza tym Pan jednak postanowił, że Zabka zostanie LILKĄ ;)

Link to comment
Share on other sites

Nadeszły dwie wpłaty: 20 zł od koja i 20 zł od Pani Irenki. DZIĘKUJE <3  <3

 

Zrobiłam ogłoszenia dla Muszki na Kraków i Katowice, oba wyróżniłam (12 zł x 2= 24 zł)

https://www.olx.pl/d/oferta/sunia-idealna-muszka-lagodna-ulozona-adoptuj-CID103-IDJtTDh.html

https://www.olx.pl/d/oferta/cudowna-muszka-nieduza-urocza-lagodna-sunia-CID103-IDJtGfy.html

 

Ostatnio zadzwoniłam bardzo fajna rodzina o Kropcie. miałam wielka nadzieje, to bym dom syty na miare....no ale Pani juz się nie odezwała :( szczerze zreszta mówiła, że dzwoni o kilka piesków i dopiero podejmie decyzje....

Takze nadal szukamy .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Kiyoshi, czy mogę moją deklarację kwietniową wpłacić hurtem z majową w maju? Czy nie sprawi Ci to kłopotu? Taki jakiś ten kwiecień przybył z żenującym portfelem. Powinnam go była wyrzucić na zbity pysk! :D

Jasne kochana, nie ma żadnego problemu...

 

Ale jak ja to zrobiłam że takie piękne zdjęcia Kropeczki przegapiłem??? Kasia- mistrzostwo fotografii no i oczywiście Joel super psi trener :))) cudnie- teraz domek powinien się pojawić. Wieczorem podmienić w ogloszeniach

 

Wieczorem jestem umówiona natomiast na rozmowę w sprawie Muszki. Zobaczymy. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, beataczl napisał:

Trzymam kciuki ,super. 

Ja majowa wplace dopiero ok. 20 go jak wrócę do kraju, tu nie mam możliwości. 

spokojnie, nie ma żadnego problemu :)

 

O Muszke były dziś AŻ dwa telefony. Jeden od tej Pani która rano napisała. To młode małżeństwo, mają mieszkanie własnościowe, Pani pracuje zdalnie, są dośc aktywni, sunia byłaby ich wspólnym pierwszym psem ale u teściów tez jest kundelek 11 letni i sunia fajnie jakby się z nim dogadała bo u teściów spędzają ok. 2 dni w tygodniu...No i tu pojawił się mały problem, bo Kasia mi powiedziała, że Muszka niekoniecznie się dogada tak łatwo z uległym staruszkiem- może nim rządzić :( dałam Pani numer do Kasi... zobaczą na żywo, może wybiorą inną sunie.

Druga rodzina też dostała numer do Kasi. to dom z ogrodem i rodzina 2 + 2 dzieci (15 i 10 lat) plus 2 koty, szczurek i rybki. Tutaj nie jestem pewna jak Muszka do zwierzyńca....Generalnie ten dom jest nastawiony TYLKO na Muszke. Obecnie Pani opiekuje się dwoma psami brata, ale podałam numer do Kasi z nadzieją, że pojadą na zapoznanie, a potem zobaczymy.

Ciekawe czy któraś z tych rodzin będzie ta dla Muszki?? a może jeszcze jakaś psinka odnajdzie szczęscie?

Kciuki nie zaszkodzą :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzieki za kciuki :) Szkoda, że żaden z tych domów nie weźmie Kropci. Pierwszy- bo Kropcia dopiero sterroryzowałaby staruszka, a drugi jest nastawiony tylko na Muszke. Zresztą, tej drugiej Pani bardzo zalezy, pewnie jakby nie psy brata to już by byli u Muszki- jutro będzie dzwonić do Kasi..może to jest własnie TEN dom? hmm...ciekawe że obie rodziny chętne na Muszke mieszkają w tej samej dzielnicy Bielska :)

No nic- dam znać jak coś będzie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Dobra wiadomość jest taka, że Muszka miała dzisiaj odwiedziny tej drugiej rodziny, nastawionej TYLKO na NIĄ :) no i Pani od razu po spotkaniu zadzwoniła, że TAK, że chca ją :) Kasia przeprowadziła dokładny wywiad i sądze, że wizyta PA już nie będzie potrzebna. Państwo maja wszystkie zwierzaki z odzysku- koty z adopcji, psy brata Pani (którymi obecnie jeszcze kilka dni się opiekują) też są z adopcji...ogólnie to bardzo zwierzolubna rodzina. Muszka będzie tam kochana. Państwo zrobia za ok. miesiąc sterylizacje we własnym zakresie. Za kilka dni (gdy tylko brat Pani wyzdrowieje i odbierze swoje psy) - Muszka zamieszka z nimi w Bielsko-Biała :) na chwile obecna ma status zarezerwowanej :)

Ta pierwsza rodzina się nie odezwała... za to dzwoniła dziś jeszcze trzecia rodzina o Muszke spod Warszawy- podziekowałam im, za daleko i za dużo już chętnych.

 

W związku z tym że Muszka będzie miała dom...a jest trasport z podlasia na śląsk...czy zgodzicie się, żebym dobrała nową sunie do tego wątku??? jesli ktoś się nie zgadza to nie musi nic mówić- może wstrzymac deklaracje w kazdej chwili....:) jestem wdzięczna za każda pomoc i wsparcie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dojedzie taka sunia...Byla 5 lat w schronisku, została zabrana ponieważ wymagała pilnej operacji przepukliny, obecnie jest po zabiegu, czuje sie dobrze ale nie ma dla niej miejsca. Jest podobno bardzo kochana, ma dobry charakter, mam nadzieje, że szybko znajdzie dom na śląsku.

niunia1.thumb.jpg.bef711c0eff8807601fafc3f2b0cdc5a.jpg

niunia3.png.6f4c3e5fa8735f6b31bef538e825f2a8.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, beataczl napisał:

Też w GH była?  Fajna mała,  ma imię jakies

tak, też z GH- 5 lat, teraz jest pod opieką TOZu, ale trzeba zwonić miejsce na bardziej chore psiaczki i mogłaby wrócić za kraty :( podobno wołaja na nią "Chuda" no ale- zmienimy :D

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

tak, też z GH- 5 lat, teraz jest pod opieką TOZu, ale trzeba zwonić miejsce na bardziej chore psiaczki i mogłaby wrócić za kraty 😞 podobno wołaja na nią "Chuda" no ale- zmienimy 😄

Oczywiiscie,nie może  tam Wrócić!   Także  dobrze  sie  złożyło , że przyjedzie  w zwolnione po Myszce. ..musiala  być  bardzo  ,,spasiona,,  po pobycie  w GH.  Stąd takie,, piękne,,  imię.. Biedna. Przewrotnie  właśnie  choroba  to była Jej szansa  na wyjście.  Dużo w GH małych sun,  widac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...