Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

Transport póki co potwierdzony.

Psiaczki ma wieść znana dobrze na dogo Patrycja, która też zawsze nam Radysiaki woziła :) znająć styl pracy Pati sunie wyjadą ok. 13 ze schroniska, a że sa to okolice Radys (kilkadziesiąt km dzieli te dwa miejsca) to można się spodziewać że Pati dotrze do Kasi baaardzo późno. Google pokazuje ponad 550 km- ok 7 h jazdy. Oby przed północą dotarli, chyba Pati będzie wiozła tylko sunie do Kasi ode mnie i Marioli więc tyle dobrze że nie będzie zboczeń z trasy.

Mam nadzieje, że po załadowaniu suniek dostaniemy jakieś fotki.

Kasia zamówiła dziś dla suniek tabletki na odrobaczenie i kropelki na pchły i kleszcze.

Czekamy :)

 

ps. na koncie suniek 10 zł od Nesiowata :D druga wpłata Danusiu, Dziękuje ślicznie <3

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Transport póki co potwierdzony.

Psiaczki ma wieść znana dobrze na dogo Patrycja, która też zawsze nam Radysiaki woziła :) znająć styl pracy Pati sunie wyjadą ok. 13 ze schroniska, a że sa to okolice Radys (kilkadziesiąt km dzieli te dwa miejsca) to można się spodziewać że Pati dotrze do Kasi baaardzo późno. Google pokazuje ponad 550 km- ok 7 h jazdy. Oby przed północą dotarli, chyba Pati będzie wiozła tylko sunie do Kasi ode mnie i Marioli więc tyle dobrze że nie będzie zboczeń z trasy.

Mam nadzieje, że po załadowaniu suniek dostaniemy jakieś fotki.

Kasia zamówiła dziś dla suniek tabletki na odrobaczenie i kropelki na pchły i kleszcze.

Czekamy :)

 

ps. na koncie suniek 10 zł od Nesiowata :D druga wpłata Danusiu, Dziękuje ślicznie <3

Będzie wiozła jeszcze psiaki do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Mam zdjęcia ale podesłali nam wszystkie i moje i Marioli i te na Kraków, niestety nie umiem zidentyfikowac Kropci...

To na pewno jest Żabka

283660473_abka.jpg.0ab0916b3585c613a7b6bbf4221f4e91.jpg

a to chyba Muszka i Kropka, albo tylko Muszka

edi: teraz myśle, że to jednak Żabka się wyrywa, a na drugim jest Muszka....To gdzie jest Kropcia? :(

kropcia.jpg.041350a78117d021b00b4f313d976646.jpgmuszka.jpg.4b014723ddf9c35acea65b5e595628ee.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

To znaczy że jest możliwe że Kropcia nie wyjechała ???

nie nie...wszystkie wyjechały zgodnie z planem poza jedna sunią Marioli która okazała się samcem i na jej miejsce wyjechała inna, z moich podobno wyjechały wszystkie zgodnie z planem, plus 4 czy 5 do Krakowa, więc naprawde spory transport

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

nie nie...wszystkie wyjechały zgodnie z planem poza jedna sunią Marioli która okazała się samcem i na jej miejsce wyjechała inna, z moich podobno wyjechały wszystkie zgodnie z planem, plus 4 czy 5 do Krakowa, więc naprawde spory transport

Super ,że jednak udaje się wyciągać z tego schronu psiaki. Bo słyszałam o GH same złe opinie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mdk8 napisał:

Super ,że jednak udaje się wyciągać z tego schronu psiaki. Bo słyszałam o GH same złe opinie.

no trudno mieć dobre zdanie....ale zmienia sie i tam, także trzeba być dobrej myśli. Wszystkich schronów w PL się nie zamknie, ale można je zmieniać....

Zobaczymy w jakim stanie będą te sunie, nic nie wiem na razie, wydają się bardzo przestraszone własciwie wszystkie z tego transportu....

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, beataczl napisał:

tuptam , wszystko ok 

Już wiem że sunie dojechaly. Żabka jest bardzo wesoła i proludzka, Kropeczka to rzadzicielka i jest najmniejsza. A Muszka okazało się że jest średnia i najbardziej przestraszona. Boi się zwłaszcza smyczy. No ale to pierwsze chwilę. Wszystkie co najważniejsze--są zdrowe :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2021 o 21:28, Jo37 napisał:

 Z mojego bazarku będzie trochę pieniędzy ( niestety niezbyt dużo). Czekam jeszcze na 1 wpłatę.

Podaj mi proszę na PW numer konta i tytuł przelewu.

Przepraszam że zapomniałam o tym numerze konta :(((( ciapa ze mnie. Dziękuję jeszcze raz za uwzględnienie suniek w bazarku

 

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Olena84 napisał:

Dobrze że już bezpieczne.

 

 

4 minuty temu, Mruczka napisał:

Czekałam na tę wiadomość.  Sunie uratowane!

Wlasnie Kasia mi wysłał a filmik. Sunie są super cudne urocza prawdziwe wiejskie burki :) niezbyt uridziwe a o złotych sercach.

Wielka w nich radość z wolności! 

Wieczorkiem przerzuce filmik na wątek :) 

Link to comment
Share on other sites

Wesołe burki w natarciu :) patrzcie na filmik, ta pierwsza co podchodzi po głaski to Muszka a potem prym wiedzie radosna Kropeczka. Żabcia to te rubensowkie kształty widziane w dali, pokazała tylko tył ;)

Ale mają frajde, serce rośnie patrząc na ich radość <3 żyć sie chce

 

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...