Jump to content
Dogomania

Nowe sunie z W. Nie wyjadą :(( Zabierzemy sunie z GH na podlasiu- psie smutne historie i MY- po to by je odmienić :) Muszka, Kropcia, Żabka, Efi i Ivi MAJĄ DOMY <3


kiyoshi

Recommended Posts

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Tzn jest możliwość jak wypelnisz ankietę potem jest wizyta PA potem to musi zatwierdzić schron a potem na koniec się dowiadujesz że kilka rodzin się stara akurat o tego psa więc i tak nie wiadomo czy go dostaniesz... 

Staralysmy się z Mariola o kilka psów i akurat wszystkie były albo właśnie w procesie adopcji dla kogoś innego albo tyle osób akurat tego chciało że była kolejka... No cuda ludzie

To się do jakiegoś reportażu nadaje...Psiaków żal :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie pieniążki od agat21- 30 zł, Małgorzata M. 30 zł (spadek po Krokusie ) i 60 zł- deklaracja za 6 m-cy od Onaa

<3 DZIĘKUJE

1 godzinę temu, Mruczka napisał:

 

To poproszę o nr konta.

 

55 minut temu, beataczl napisał:

i ja

Numer konta już wysyłam na priv ;) w tytule wpiszcie swój nick + sunie. DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Olena84 napisał:

Kurcze bardzo przykro, mnie się bez problemu udało, oczywiście psiak na mnie ale bez wizyt. Nie wiedziałam że teraz robią takie problemy

Mi z Korcia też się udało bez żadnych problemów... Ale ona była z gminy która miała lada tydzień przeniesc swoje psy do innego schronu... Więc już im nie zależało. 

Wiele osób pisze na fb że mają takie same sytuację jak my- mimo starań, wizyt itd schron ostatecznie info muje, że jest kilka chętnych i nie wiadomo komu dadzą. W koncu blokują adopcje... Sądzę że wkrótce im się to odbije, bo ludzie zaczynają się wberwiac a tym samym także łączyć... 

 

Link to comment
Share on other sites

Pamiętajcie jak pisąłam, że prosiłam, żeby druga sunie mi wybrać i już nic nie podsyłać....No ale standardowo- podesłano mi zdjecie, żebym wybrała, którą z nich chce zabrac...Obie małe, wysterylizowane, łagodne i przyjacielskie do ludzi, ok. 8 letnie....

Zobaczcie...Serce mi pękło, od razu zobaczyłam w nich Żabcie i Kropcie..... jak wybrać ...jak zostawić drugą w tym łajnie...w tej "budzie"......Ręce opadają i serce pęka...

Pomyślałam, że może jakimś cudem i im się uda...może ktos np miałby możliwość żeby zabrać jedna z nich na tymczas? nie wiem sama....Ta na rekach już zarezerwowana i tez żal zostawiać....

:(

153214008_487803455939024_5040834745464410198_n.jpg.18ae4f7ae5132da5b7cee593e8c7a539.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, kiyoshi napisał:

Pamiętajcie jak pisąłam, że prosiłam, żeby druga sunie mi wybrać i już nic nie podsyłać....No ale standardowo- podesłano mi zdjecie, żebym wybrała, którą z nich chce zabrac...Obie małe, wysterylizowane, łagodne i przyjacielskie do ludzi, ok. 8 letnie....

Zobaczcie...Serce mi pękło, od razu zobaczyłam w nich Żabcie i Kropcie..... jak wybrać ...jak zostawić drugą w tym łajnie...w tej "budzie"......Ręce opadają i serce pęka...

Pomyślałam, że może jakimś cudem i im się uda...może ktos np miałby możliwość żeby zabrać jedna z nich na tymczas? nie wiem sama....Ta na rekach już zarezerwowana i tez żal zostawiać....

:(

153214008_487803455939024_5040834745464410198_n.jpg.18ae4f7ae5132da5b7cee593e8c7a539.jpg

O matko, nie zazdroszczę...ale coś czuję, że wyjadą 3 sunie ;) 

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, kiyoshi napisał:

Pamiętajcie jak pisąłam, że prosiłam, żeby druga sunie mi wybrać i już nic nie podsyłać....No ale standardowo- podesłano mi zdjecie, żebym wybrała, którą z nich chce zabrac...Obie małe, wysterylizowane, łagodne i przyjacielskie do ludzi, ok. 8 letnie....

Zobaczcie...Serce mi pękło, od razu zobaczyłam w nich Żabcie i Kropcie..... jak wybrać ...jak zostawić drugą w tym łajnie...w tej "budzie"......Ręce opadają i serce pęka...

Pomyślałam, że może jakimś cudem i im się uda...może ktos np miałby możliwość żeby zabrać jedna z nich na tymczas? nie wiem sama....Ta na rekach już zarezerwowana i tez żal zostawiać....

:(

153214008_487803455939024_5040834745464410198_n.jpg.18ae4f7ae5132da5b7cee593e8c7a539.jpg

Do kiedy masz dać odpowiedź? Bo w środę wyjazd prawda? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, seramarias napisał:

O matko, nie zazdroszczę...ale coś czuję, że wyjadą 3 sunie ;) 

muszą miec albo dokąd...albo za co :(

2 godziny temu, agat21 napisał:

Do kiedy masz dać odpowiedź? Bo w środę wyjazd prawda? 

nie wiem nawet...pewnie w poniedziałek....tak mi ich żal :(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, seramarias napisał:

Może Moli@ mogłaby przyjąć 1 sunię?  

Kasia dała się uprosić  <3  ....Moje wyliczenia wskazują, że przez 1szy miesiąc dam rade utrzymac całą trójkę, no więc będzie to walka o DOM pilny dla jednej z nich....W najgorszym całkiem razie, gdy zbankrutuje to najwyżej zabiore sunie do przytuliska i tak będą mieć lepiej niż w tym bagnie w tamtym schronie :( ale trzeba wierzyć że uda się szybko znaleść domy i wszystko się dobrze ułoży...Nie można przeciez zostawić jednej z nich samej ....

Trójka suniek dostały już imiona: Muszka, Żabka i Kropcia ;)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Kasia dała się uprosić  <3  ....Moje wyliczenia wskazują, że przez 1szy miesiąc dam rade utrzymac całą trójkę, no więc będzie to walka o DOM pilny dla jednej z nich....W najgorszym całkiem razie, gdy zbankrutuje to najwyżej zabiore sunie do przytuliska i tak będą mieć lepiej niż w tym bagnie w tamtym schronie :( ale trzeba wierzyć że uda się szybko znaleść domy i wszystko się dobrze ułoży...Nie można przeciez zostawić jednej z nich samej ....

Trójka suniek dostały już imiona: Muszka, Żabka i Kropcia ;)

:))))))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2021 o 10:45, kiyoshi napisał:

Trójka suniek dostały już imiona: Muszka, Żabka i Kropcia ;)

 

42 minuty temu, kiyoshi napisał:

Pojutrze sunie zaczynają nowe zycie...oby nic się nie zmieniło. Czekamy na nie <3

Juź nie mogę się doczekać żeby je zobaczyć na wolnośći :-)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...