Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Dziękuję serdecznie. Mamy całą kwotę na transport, plus małą nadwyżkę. Razem 667zł. Na podróż po nowe, lepsze życie dla czterech psiaczków z długim stażem w schronisku. Do 25.02.2021 godz. 20.00


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 3.03.2021 o 18:27, Gabi79 napisał:

Przelew pozostałej kwoty tj. 167,- dn. 03.03.2021

Pieniążki już na moim koncie. Bardzo dziękuję. Odbieram założone 140zł. 

Pozostaje kwota 27zł . Aby było łatwiej podzielić na 4 psiaki pozostałą kwotę zaokrąglam do 28 zł i dzielę po 7 i dzielę na każdego psiaka:

Pongo - 7 zł

Szaman- 7 zł

Chester - 7 zł

Gucio - 7 zł .

Poproszę o numery kont na PW

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, inka33 napisał:

Ufam Jo37, więc potwierdzam, że owca dotarła. :)

Zgubiłaś mnie w rozliczeniu... :(

Nie zgubiłam. Jesteś pod nr 19, wpłatę też wpisałam. Osoby, które jeszcze nie potwierdziły odbioru są zapisane czarna czcionką. Zaraz napiszę do Jo37 z pytaniem, czy paczuszka dotarła 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Nie zgubiłam. Jesteś pod nr 19, wpłatę też wpisałam. Osoby, które jeszcze nie potwierdziły odbioru są zapisane czarna czcionką. Zaraz napiszę do Jo37 z pytaniem, czy paczuszka dotarła 

Owca była w tej paczce. 

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Rozliczam. Mamy całą kwotę na transport, plus małą nadwyżkę. Razem 667zł. Na podróż po nowe, lepsze życie dla czterech psiaczków z długim stażem w schronisku. Do 25.02.2021 godz. 20.00
Dnia 4.03.2021 o 22:51, Alaskan malamutte napisał:

Pieniążki już na moim koncie. Bardzo dziękuję. Odbieram założone 140zł. 

Pozostaje kwota 27zł . Aby było łatwiej podzielić na 4 psiaki pozostałą kwotę zaokrąglam do 28 zł i dzielę po 7 i dzielę na każdego psiaka:

Pongo - 7 zł

Szaman- 7 zł

Chester - 7 zł

Gucio - 7 zł .

Poproszę o numery kont na PW

Asiu, dziękuję serdecznie za potwierdzenie

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Zakończony, rozliczony. Dziękuję serdecznie. Mamy całą kwotę na transport, plus małą nadwyżkę. Razem 667zł. Na podróż po nowe, lepsze życie dla czterech psiaczków z długim stażem w schronisku. Do 25.02.2021 godz. 20.00
Dnia 6.03.2021 o 20:33, Gabi79 napisał:

Nie zgubiłam. Jesteś pod nr 19, wpłatę też wpisałam. Osoby, które jeszcze nie potwierdziły odbioru są zapisane czarna czcionką. Zaraz napiszę do Jo37 z pytaniem, czy paczuszka dotarła 

To nie wiem, jak my patrzyliśmy... :( Ja nie mogłam się znaleźć na liście, więc poprosiłam TŻ o użyczenie oczu, powiedziałam mu nawet, że nie wszystkie nicki są na czerwono, popatrzył i też mnie nie znalazł.. Sorry.

A z potwierdzeniem, to mi właśnie chodziło o to, ze Jo37 mi powiedziała,ze już owca u niej, a ja choć jeszcze jej nie odebrałam od niej, to u Ciebie mogę potwierdzić odbiór, bo ufam Jo37. Wszystko OK. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...