Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Dziękuję serdecznie. Mamy całą kwotę na transport, plus małą nadwyżkę. Razem 667zł. Na podróż po nowe, lepsze życie dla czterech psiaczków z długim stażem w schronisku. Do 25.02.2021 godz. 20.00


Gabi79

Recommended Posts

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu, 500zł już na moim koncie. Brakującą kwotę, 140zł zakładam ze swoich pieniążków. 

Wszystkie kilometry zostały zakupione, dzięki hojności i zaangażowaniu tylu osób!!

Jesteście kochani, dzięki Wam 4 psiaki i kiciuś pojedzie po lepsze życie!! 

                              Zobacz obraz źródłowy

Dzięki Asiu za info, bazarek jeszcze trwa, więc rozliczę resztę po jego zakończeniu.

Dzisiaj wysłałam paczkę do mari23

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Życzę, żeby dzisiejszy był o wiele lepszy.

Weszłam na ścieżkę wojenną z szefową...........

Chyba lepiej nie będzie.

Dzisiejsze wpłaty:
 

mari23 57,-

Negra&Anna 10,-

Dziękuję serdecznie

 

Wysłałam przesyłkę do agat21
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Radek napisał:

Czyli sytuacja poważna. Ale czasem nie da się inaczej, niestety.

Nie  wiem, jak to się skończy, ale mimo wszystko jestem z siebie dumna, że się postawiłam, mimo, że nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu, a wręcz przeciwnie 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Nie  wiem, jak to się skończy, ale mimo wszystko jestem z siebie dumna, że się postawiłam, mimo, że nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu, a wręcz przeciwnie 

Współczuję <3 mam nadzieję, że jednak jakoś się to ułoży, może szefowa przemyśli i zawróci z wojennej ścieżki....oby! Tego życzę !

moja szefowa jest ok, czasem też bywają gorsze dni, ale jest dobrym człowiekiem  i zwierzolubem - toleruje moje wyjścia do weta w godzinach pracy, choć staram się nie nadużywać i w rewanżu "tolerować" rozrzutność szefowej ( odpowiadam za finanse:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...