Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Dziękuję serdecznie. Mamy całą kwotę na transport, plus małą nadwyżkę. Razem 667zł. Na podróż po nowe, lepsze życie dla czterech psiaczków z długim stażem w schronisku. Do 25.02.2021 godz. 20.00


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 22.02.2021 o 18:59, Gabi79 napisał:

Dzięki Asiu za info, bazarek jeszcze trwa, więc rozliczę resztę po jego zakończeniu.

Dzisiaj wysłałam paczkę do mari23

paczka dotarła, chciałam "nowe życie" lekturą książki rozpoczynać, a tu mi rudasek z M. nie pozwala ;) włazi łapkami na książkę, głowinkę pod pachę wkłada, w oczy patrzy...no i czytaj tu człowieku :) :)

a serio - uryczałam się przez ostatnie dni, dzisiaj oglądam fotki, czytam od rana, jak to na wolności nasi "czterej muszkieterowie" szczęśliwi....i znów ryczę, ale z radości.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

paczka dotarła, chciałam "nowe życie" lekturą książki rozpoczynać, a tu mi rudasek z M. nie pozwala ;) włazi łapkami na książkę, głowinkę pod pachę wkłada, w oczy patrzy...no i czytaj tu człowieku :) :)

a serio - uryczałam się przez ostatnie dni, dzisiaj oglądam fotki, czytam od rana, jak to na wolności nasi "czterej muszkieterowie" szczęśliwi....i znów ryczę, ale z radości.

Marysiu, pięknie dziękuję za informację. Mnie też ogromnie wzruszają metamorfozy tych wszystkich biedaków 

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Rozliczam. Mamy całą kwotę na transport, do kupienia jeszcze kilka fantów. Na podróż po nowe, lepsze życie dla czterech psiaczków z długim stażem w schronisku. Do 25.02.2021 godz. 20.00
40 minut temu, Radek napisał:

Czy jestem rozliczony?
Odebrałem dziś paczkę i poduszka jest rewelacyjna!

Tak Radku, najpierw wpłaciłeś 10,- za km , potem 25,- ( w tym 13,- przesyłka)

Taki klient na bazarku to skarb. Wpłata migiem, info o odbiorze przesyłki i zadowolenie z zakupu.

Bardzo serdecznie dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...