Jump to content
Dogomania

Śliczny, rudy, kudłaty - czemu trafił za kraty ? Już zdrowy, pojechał do najlepszego DS :)


mari23

Recommended Posts

Spieszę z wieściami o postępach Tulisia.... otóż wczoraj dałam mu śliczną zabawkę - niebieską, plastikową kość w łapki ;) nie umie się bawić, próba rzucania wystraszyła go nawet, ale dzisiaj wróciłam z pracy, a Tuliś z "kością" na kanapie....i skoro to kość - wygryzł w niej dużą dziurę ;) ;)

Jutro rano idziemy do wetki, dostanie zastrzyk i NexGarda, żeby definitywnie pozbyć się tej paskudnej włosogłówki.

A na spacerze rano widzieliśmy....kormorany! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2021 o 14:44, ewu napisał:

Oby udało się już wytłuc to paskudztwo.

byliśmy dzisiaj w gabinecie na kolejnym zastrzyku, bo Tuliś rano zwymiotował wczorajszą kolację :( dzisiaj nawet nie panikował, zaczepiał wszystkie psiaki do zabawy, a kolejka za nami ogromna się zrobiła. Tulisio dzisiaj po raz pierwszy był na spacerku z wolontariuszką Zosią :) Jest nim zachwycona :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

I ja zaglądam. Czy ma już ogłoszenia? 

Jeszcze nie, czekam na wynik badania histopatologicznego. No i rozgladam się wśród znajomych, prezentuję tulaśne zalety Tulisia....jakoś obcym trudno mi będzie go oddać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mari23 napisał:

Jeszcze nie, czekam na wynik badania histopatologicznego. No i rozgladam się wśród znajomych, prezentuję tulaśne zalety Tulisia....jakoś obcym trudno mi będzie go oddać.

Ok, rozumiem. Mogę go ogłosić, nawet w Twoich okolicach. Tylko daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Ale o n jest rozkoszny.

oj, tak!  I w czułościach niezmordowany :)

1 godzinę temu, elik napisał:

Wygląda na to, że u Ciebie już całkiem zapomniał o wcześniejszych przeżyciach  :)

Chyba mu muszę przypominać, bo stał się nieadopcyjny ;) ;) na spacerach ciągnie, jak lokomotywa, wszystko go ciekawi, wszystko chce powąchać, z każdym się przywitać, czy to człowiek, czy inny pies... gdzie się podział grzeczny piesio idący na luźnej smyczy i oglądający się co parę kroków czy jestem... ;) ;) ;) dzisiaj był ze mną na chwilę w pracy :)

Ciągle nie mogę pojąć, jak taki cudny pies znalazł się w schronisku?????

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, mari23 napisał:

Chyba mu muszę przypominać, bo stał się nieadopcyjny ;) ;)

Przejdzie mu to  :)  Dzieciak zachłysnął się wolnością, Twoją miłością i sam nie wie co z radości robić  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2021 o 21:05, elik napisał:

Przejdzie mu to  :)  Dzieciak zachłysnął się wolnością, Twoją miłością i sam nie wie co z radości robić  :)

Ma głupawkę coraz częściej, ale sama go tak rozbestwiłam :) 

Jest taki kochany i słodki, że nie sposób go "wychowywać", jego można tylko rozpieszczać i tulić :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mari23 napisał:

Jest taki kochany i słodki, że nie sposób go "wychowywać", jego można tylko rozpieszczać i tulić :)

Skąd ja to znam?  :)  Wszystkie moje psy tak traktuję  :) Tylko ten ostatni, Alfik nie poddaje się. On jest jakiś inny. Nigdy nie miałam psa o takim charakterze, psychice?

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mari23 napisał:

Jedyną pociechą na dzisiaj jest dobry wynik badania histopatologicznego Tulisia, "ciekawy" opis zmian w obu jądrach, ale najważniejsze - nie stwierdzono komórek nowotworowych.

I to jest najważniejsze :). Możesz Tuliśku cieszyć się teraz życiem :).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Śliczny :)

701271694_IMG-20210307-WA0034(Copy).jpg.1616e377189861e18c299282ecfe61b3.jpg

oj, śliczny :) a jeszcze bardziej -  kochany, przytulaśny!

a najgorsze, że na zamojskim wątku wśród nowych zdjęć z boksu suń jest identyczna sunieczka, tylko przestraszona, wygląda biedna zza desek hangaru.... ja znów nie śpię po nocach :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2021 o 20:58, mari23 napisał:

oj, śliczny :) a jeszcze bardziej -  kochany, przytulaśny!

a najgorsze, że na zamojskim wątku wśród nowych zdjęć z boksu suń jest identyczna sunieczka, tylko przestraszona, wygląda biedna zza desek hangaru.... ja znów nie śpię po nocach :( :(

Mari to jest niekończąca się opowieść:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...