Jump to content
Dogomania

Śliczny, rudy, kudłaty - czemu trafił za kraty ? Już zdrowy, pojechał do najlepszego DS :)


mari23

Recommended Posts

Jak tu zacząć, kiedy zamiast mózgu "myśli" serce? Kiedy jedno zdjęcie przywołuje tyle wspomnień i łzy kapią...

 I kiedy o piesku wiadomo tylko, że ma około roku, jest radosnym, przyjacielskim dzieciakiem, którego trzeba jak najszybciej wyciągnąć zza schroniskowych krat?  Jego smutne spojrzenie rozrywa serce - przecież takie psie dziecko powinno radośnie bawić się na dywanie ze swoim człowiekiem a nie marznąć za grubymi kratami, na betonowej podłodze.

Będzie miał BDT, tylko odległość duża, około 250 km i pomoc w transporcie potrzebna. I to jedyna pomoc, jakiej maluszek potrzebuje, wszelkie inne koszty pokryję jako BDT. :)

Na start będzie miał wątek z tym jednym zdjęciem. Mam nadzieję, że to początek pięknej, szczęśliwej historii z happy endem.

Słodki rudzielec zaprasza i czeka na propozycje imienia. Ja nie potrafię...ryczę

Aktualizacja 11.02.2021 - psiaczek prosto ze schroniska trafił do DT. Od jutra diagnostyka "drobnych usterek" i pilnie szukamy wspaniałego domu. Pilnie - żeby nie było, jak z Pikusiem, który się zasiedział i został.

12.02.2021 Oprócz stanu zapalnego w uszach, biegunki, robali, w tym tasiemca psiak ma niestety zaawansowany nowotwór jądra :( w poniedziałek 15.02. będzie miał badania krwi i jeśli wyniki nie będą tragiczne - jak najszybciej operacja.

 

Rudasek.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tola napisał:

Z racji koloru;)

Melon;)

Morel;)

Mam rudą Morelkę, byłaby owocowa para :)

Tylko Morelcia to takie "dziecko specjalnej troski" ;) bardzo lubię to jej zdjęcie, oddaje całą Morelkową osobowość :)

IMG-20200830-WA0008.jpg

Spiszę wszystkie propozycje i poproszę o wybór moją Kasieńkę :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Przecudny! :))) Duduś! :D

Ja akurat bardzo lubię to imię, i anegdotę z tym związaną. Miałam kilka lat temu  przekochanego  psiaka w typie bernardyna, który na równoległej ulicy znalazł domek. Skoro Duduś miał domek ( imię zostało ), dostał je śliczny, jamnikowaty białasek. Ten też długo na domek nie czekał, ale nowa pani zmieniła mu imię ( teraz to Bąbel) , śmiała się, że na spacerze by się bała go wołać, żeby ją za obrazę naszego prezydenta nie ukarali ;)

 

P.s. Lajków zabrakło :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

Ja akurat bardzo lubię to imię, i anegdotę z tym związaną. Miałam kilka lat temu  przekochanego  psiaka w typie bernardyna, który na równoległej ulicy znalazł domek. Skoro Duduś miał domek ( imię zostało ), dostał je śliczny, janmikowaty białasek. Ten też długo na domek nie czekał, ale nowa pani zmieniła mu imię ( teraz to Bąbel) , śmiała się, że na spacerze by się bała go wołać, żeby ją za obrazę prezydenta nie ukarali ;)

O kurka, nie pomyślałam w ogóle o tym facecie - gdzie mu tam do Dudusia. Duduś jest fajny, przyjacielski, sympatyczny. Jeśli już kogoś mam kojarzyć, to raczej Dudusia z "Podróży za jeden uśmiech" :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, agat21 napisał:

O kurka, nie pomyślałam w ogóle o tym facecie - gdzie mu tam do Dudusia. Duduś jest fajny, przyjacielski, sympatyczny. Jeśli już kogoś mam kojarzyć, to raczej Dudusia z "Podróży za jeden uśmiech" :)

Ja też tak to kojarzę, a tego filmowego Dudusia bardzo lubiłam. A pani z naszym prezydentem się skojarzyło :) Za to imię Bąbel bardzo do tego jej pieska pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...