Jump to content
Dogomania

Ich dotychczasowy świat to obszar okręgu wyznaczonego przez długość łańcucha:( Czy uda się zmienić życie matce i córce? Obie sunie mają własne domy w Warszawie, bardzo dziękują za pomoc!


Tola

Recommended Posts

Dnia 30.04.2021 o 21:14, Jo37 napisał:

Śliczne sunie. Ciekawe czy ex właścicielka pytała się co się co się

z nimi dzieje. 

Niestety nie, chociaż ma nr tel. ale wcale mnie to nie dziwi, nie widziałam żadnej więzi tej pani w suczkami.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Gabi79 napisał:

Oby tylko nie wzięła kolejnego psiaka

Myślę, że nie weźmie, przynajmniej w najbliższym czasie - kobietę czekała operacja, potem rehabilitacja; nie ma mieszkania, a właściciel domu, gdzie dotychczas mieszkała kazał jej przecież usunąć psy z podwórka, dlatego te budy stały tak daleko od ludzkich zabudowań. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Z panią Anią od Duszki mam stały kontakt, pani bardzo pomaga w szukaniu domów dla  naszych bezdomniaków na Fb:).

Duszka wygląda wspaniale i ma wspaniałe życie;   jestem zachwycona rodziną i tym, w jaki sposób zajmują się sunią i organizują jej czas:).

Duszka sporo wyjeżdża, chodzi do kawiarni, restauracji, do pracy. Jest oswajanie z wodą i wspólne zabawy i wyjazdy z psimi towarzyszami.

1625779265211.jpg

1625779274323.jpg

1625779318384.jpg

1625779295097.jpg

1625779306147.jpg

1625779312061.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mamy też powód do dumy - Duszka ukończyła kurs agility, a pod konic lipca zaczyna kurs "Miejski pies" - ćwiczenia z posłuszeństwa i koncentracji na opiekunie w warunkach miejskich rozproszeń:).

Bardzo lubię to zdjęcie:)

1625779288004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...