Jump to content
Dogomania

Ich dotychczasowy świat to obszar okręgu wyznaczonego przez długość łańcucha:( Czy uda się zmienić życie matce i córce? Obie sunie mają własne domy w Warszawie, bardzo dziękują za pomoc!


Tola

Recommended Posts

14 godzin temu, Tola napisał:

Mam jeszcze filmik z pierwszych chwil w nowym domu, podeślę Bogusik

  

  Tolu doszły pieniążki?

 

Dnia 23.03.2021 o 19:26, b-b napisał:

Przelałam 200zł z mojego bazarku.

Jak pieniążki dojdą proszę Tolu o potwierdzenie :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ida vel Fania aklimatyzuje się równie świetnie jak Duszka; pewna siebie maszeruje na spacerkach, nie boi się wychodzić na balkon i też bardzo chętnie rozdaje buziaki:).

To co rózni obie sunie to apetyt - Duszka jest niejadkiem, a jej mamcia - zupełnie odwrotnie;)

Sunia dostała nowe imię - Griselda - czyli dla przyjaciół Grysia lub Zelda:).

Na spacerkach jest zapięta w podwójna smycz.

IMG-20210328-WA0005.jpg

IMG-20210328-WA0004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mam też filmiki z domu obu suczek i tutaj znowu poproszę Bogusik, jak znajdzie chwilkę, to wstawi.

Dziewczyny są urocze, trafiły do świetnych ludzi, na pewno szybko nadrobią ten stracony czas na łańcuchach.

Ja bardzo dziękuję wszystkim, którzy tutaj do nas zaglądali, wspierali cennymi radami, kibicowali, wspierali finansowo, bazarkami, pomagali w ogłoszeniach, bo bez Was nie byłoby tego sukcesu.

Murce dziękuję za przyjecie dziewczynek i za opiekę. Czekam na końcowe rozliczenie.

serce-ruchomy-obrazek-0886.gif

Tymczasem zmieniam tytuł i zapraszam do dalszego odwiedzania wątku, bo informacje i zdjęcia będą na pewno :).

Zdradzę też, że pani Ania i pani Joasia planują spotkanie w Warszawie z dziewczynkami;)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Ich dotychczasowy świat to obszar okręgu wyznaczonego przez długość łańcucha:( Czy uda się zmienić życie matce i córce? Obie sunie mają własne domy w Warszawie, bardzo dziękują za pomoc!
Dnia 28.03.2021 o 21:18, Bogusik napisał:

Ida...:)

 

 

Dnia 28.03.2021 o 18:12, Tola napisał:

Ida vel Fania aklimatyzuje się równie świetnie jak Duszka; pewna siebie maszeruje na spacerkach, nie boi się wychodzić na balkon i też bardzo chętnie rozdaje buziaki:).

To co rózni obie sunie to apetyt - Duszka jest niejadkiem, a jej mamcia - zupełnie odwrotnie;)

Sunia dostała nowe imię - Griselda - czyli dla przyjaciół Grysia lub Zelda:).

Na spacerkach jest zapięta w podwójna smycz.

IMG-20210328-WA0005.jpg

IMG-20210328-WA0004.jpg

                        MY TIME . - entertain me - entertainme.pinger.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...