Jump to content
Dogomania

Ich dotychczasowy świat to obszar okręgu wyznaczonego przez długość łańcucha:( Czy uda się zmienić życie matce i córce? Obie sunie mają własne domy w Warszawie, bardzo dziękują za pomoc!


Tola

Recommended Posts

22 godziny temu, Tola napisał:

Już dojechałam:)

Stresik jest, minka niepewna, ale jest na to sposób - wszystko to odsypiamy.

Najważniejsze, że już nigdy nie będę sama:)

Aaa, od dzisiaj jestem Duszka:)

 

IMG-20210314-WA0034.jpg

IMG-20210314-WA0038.jpg

IMG-20210314-WA0039.jpg

IMG-20210314-WA0041.jpg

                      Duszek. - Page 2 - Koty w potrzebie - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Są same dobre informacje o Duszce:)

Widać, że czuje się bezpiecznie, jest uśmiechnięta, macha ogonkiem.

Na spacerach tez nie widać lęku, sunia jest podekscytowana i dziarsko zwiedza osiedle, możemy  być dumne  z Duszki :)

Tylko apetyt marny, może jednak mały stresik jest...

IMG-20210315-WA0001.jpg

IMG-20210315-WA0003.jpg

IMG-20210315-WA0004.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Duszce humor dopisuje - więcej się śmieje, jest swobodniejsza, odważyła się nawet wyjść na balkon, co mojej Florce po prawie 4 latach jeszcze się nie udało;).

Państwo dogadzają suni, do wyboru ma dwie karmy - Frens (z owadów) i Acana, przysmaki, wspólne zabawy - trafiło się suni ;)

Dzisiaj z jedzeniem odrobinę lepiej, mam filmik, jak Duszka rozprawia się z gryzakiem z łososia, ale oczywiście nie potrafię wstawić, nadal nie potrafię:(.

Rodzina chwali dziewczynkę - ze taka ufna, kochana i wielka pieszczocha:)

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj kolejna wspaniała wiadomość - mamuśka Ida vel Fania też zamieszka w Warszawie taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055.gif

Fania zamieszka również w bloku, z kobietami (mama i 25 letnia córka), po sąsiedzku mieszka jeszcze mama pani, która również bardzo chętnie pomoże przy opiece.

W rodzinie była labradorka, odeszła parę lat temu; teraz dopiero przyszedł czas na kolejnego psa.

Rodzina pojedzie do Murki po sunię, prawdopodobnie w następnym tyg.

A ogłoszenie znalazła córka dzięki pomocy p. Ani od Duszki, która pokazała je  na Fb i instagramie - pięknie dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

Ogromnie dziękuję też Jo37 za dzisiejszą wizytę kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bogusiu - dziękuję za wstawienie filmiku:)

Rozśmieszył mnie bardzo, bo Duszka wydaje się na nim taka ważna z tym ogonem w górze, taka już zadomowiona w stolicy:).

Jest niesamowita, cały czas pozytywnie zaskakuje, nie zwraca uwagi na odgłos odkurzacza, suszarki, są dla niej neutralne, reaguje już na przywołanie, zaczyna reagować na nowe imię.

I ciągle chce się przytulać:).

Jeszcze trochę wczorajszej Duszki

IMG-20210318-WA0006.jpg

IMG-20210318-WA0007.jpg

IMG-20210318-WA0010.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...