Jump to content
Dogomania

Ich dotychczasowy świat to obszar okręgu wyznaczonego przez długość łańcucha:( Czy uda się zmienić życie matce i córce? Obie sunie mają własne domy w Warszawie, bardzo dziękują za pomoc!


Tola

Recommended Posts

Sunia trochę miała dziś wrażeń, bo przyjechało sporo ludzi i dwie sunie. Wyszliśmy na spacer na wieś i suńki fajnie się pozapoznawały. Sunia została też wygłaskana za wszystkie czasy i bardzo się jej to podobało:) Po powrocie na posesję Felka pokazała jednak, że będzie bronić przed retrieverką (sunia rodziców Państwa) swoich zasobów (np. drzwi do domu, pańcia, który ją głaszcze), więc łatwo nie będzie. Państwo mają się zastanowić i będą się odzywać. Mam nadzieję, że decyzja będzie na tak, bo mają sporą wiedzę i powinni sobie poradzić z zaborczością pięknotki.

a4fde8d64aca79b7gen.jpg

59695da4b994c93egen.jpg

9d18d60548b73808gen.jpg

d21435a46e5e9d67gen.jpg

029e577c3de1f503gen.jpg

8b273120a6dd0f6bgen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Sunia trochę miała dziś wrażeń, bo przyjechało sporo ludzi i dwie sunie. Wyszliśmy na spacer na wieś i suńki fajnie się pozapoznawały. Sunia została też wygłaskana za wszystkie czasy i bardzo się jej to podobało:) Po powrocie na posesję Felka pokazała jednak, że będzie bronić przed retrieverką (sunia rodziców Państwa) swoich zasobów (np. drzwi do domu, pańcia, który ją głaszcze), więc łatwo nie będzie. Państwo mają się zastanowić i będą się odzywać. Mam nadzieję, że decyzja będzie na tak, bo mają sporą wiedzę i powinni sobie poradzić z zaborczością pięknotki.

8b273120a6dd0f6bgen.jpg

Na tym zdjęciu - jak ona śmiało, bez lęku patrzy na dużo większą koleżankę. Dotąd oprócz dziurawej budy nie miała nic - ani głaskania, ani nawet uwagi ze strony "pani", trudno się dziwić, że chce bronić tego, co od niedawna ma...ona nie wie, że to tymczasowe, broni "jak niepodległości". Prześliczna jest! Obie cudne są!!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rano się ucieszyłam, że Felka zainteresowała się zabawką (złapała gumowy hentel i z błyskiem w oku warcząc na inne psy pobiegła na swoje posłanie i zaczęłam go mamlać). Trochę mniej się ucieszyłam jak wieczorem z tego hentla została sterta kawałków gumy... także suńka ma zadatki na psiego psuja;)

Sunia od wczoraj ma zmieniony antybiotyk na celowany w anaplazmozę (Unidox), daję go jej w tabletkach.

 

Z Idą jadę jutro na badanie krwi i jak wszystko dobrze będzie to wtorek/środa będzie zabieg.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2021 o 17:38, Murka napisał:

Sunia trochę miała dziś wrażeń, bo przyjechało sporo ludzi i dwie sunie. Wyszliśmy na spacer na wieś i suńki fajnie się pozapoznawały. Sunia została też wygłaskana za wszystkie czasy i bardzo się jej to podobało:) Po powrocie na posesję Felka pokazała jednak, że będzie bronić przed retrieverką (sunia rodziców Państwa) swoich zasobów (np. drzwi do domu, pańcia, który ją głaszcze), więc łatwo nie będzie. Państwo mają się zastanowić i będą się odzywać. Mam nadzieję, że decyzja będzie na tak, bo mają sporą wiedzę i powinni sobie poradzić z zaborczością pięknotki.

a4fde8d64aca79b7gen.jpg

59695da4b994c93egen.jpg

9d18d60548b73808gen.jpg

d21435a46e5e9d67gen.jpg

029e577c3de1f503gen.jpg

8b273120a6dd0f6bgen.jpg

Widać na zdjęciach, że Fela vel Deri była  bardzo zadowolona i pomimo tych paru lat  niezbyt udanych, jest  otwartą i ufną suczką.

Państwo niestety nie odezwali się jeszcze; prosiłam o telefon ze spostrzeżeniami zaraz po po przyjezdzie, ale na razie cisza i nie wiem, co oznacza.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Widać na zdjęciach, że Fela vel Deri była  bardzo zadowolona i pomimo tych paru lat  niezbyt udanych, jest  otwartą i ufną suczką.

Państwo niestety nie odezwali się jeszcze; prosiłam o telefon ze spostrzeżeniami zaraz po po przyjeździe, ale na razie cisza i nie wiem, co oznacza.

Właśnie rozmawiałam z p. Anią, wszystko jest na dobrej drodze, prosimy o trzymanie kciuków taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0033.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Dzisiaj miałam trochę zajęć, nie kontaktowałam się z Kasią, nie wiem jak wyniki  Idy vel Fani.

Denerwuję się przed zabiegiem, bardzo proszę o kciuki i ciepłe myśli, żeby wszystko się udało!

Właśnie dostałam wyniki, są idealne (potem wrzucę). Sterylka w środę. Czy RTG tchawicy zrobić jak będzie taka możliwość?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Murka napisał:

Właśnie dostałam wyniki, są idealne (potem wrzucę). Sterylka w środę. Czy RTG tchawicy zrobić jak będzie taka możliwość?

Tak, oczywiście.

Bardzo się cieszę,  ze sunia zdrowa:)

Kasiu, a do kiedy Deri ma brać anytybiotyk? Kiedy wet ewentualnie planuje sterylizację?

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tola napisał:

Tak, oczywiście.

Bardzo się cieszę,  ze sunia zdrowa:)

Kasiu, a do kiedy Deri ma brać anytybiotyk? Kiedy wet ewentualnie planuje sterylizację?

Antybiotyk będzie dostawać 2 tygodnie, sterylizacja za ok. 1,5-2 tygodnie (antybiotyk i anaplazmoza nie są przeszkodą w przeprowadzeniu zabiegu).

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Właśnie rozmawiałam z p. Anią, wszystko jest na dobrej drodze, prosimy o trzymanie kciuków taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0033.gif

 

12 godzin temu, Murka napisał:

Właśnie dostałam wyniki, są idealne (potem wrzucę). Sterylka w środę. Czy RTG tchawicy zrobić jak będzie taka możliwość?

Kciuki "hurtowo" za wszystko :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, chemia jest i fakt ten bardzo cieszy, mam nadzieję, że Fela vel Deri  jedną łapką już swoim domciu;)

A Ida vel Fania jutro ma zabieg, więc bardzo proszę o kciuki za sunię, ja już się stresuję.

Zrobiłam wreszcie obiecany OLX  Fani, na razie na Warszawę.

Poczekamy trochę, jak nic się nie zadzieje, to poproszę o pomoc w zrobieniu ogłoszeń na Kraków i Wrocław.

https://www.olx.pl/oferta/cudna-fania-do-adopcji-CID103-IDIM4W3.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...