Jump to content
Dogomania

Chorkie


Ged90

Recommended Posts

Witam mam pytanie czy zajmuje się ktoś hodowlą psów Chorkie? Jest to mieszanka yorkshire terrier i chihuahua, albo czy mógłby ktoś skrzyżować? Chętnie bym odkupił szczeniaka. Pochodzę ze wsi mieliśmy Psa Chorkie o imieniu Freako, pies był bardzo niezwykle mądry i posłuszny, nigdy wcześniej nie mieliśmy podobnego psa. Przedwczoraj stała się tragedia, wioskowy pies który zazwyczaj był przywiązany do budy został spuszczony z łańcucha no i zagryzł mi psa.. Krew w płucach i zerwanie przepony. To tragedia dla nas wszystkich. Pies który zazwyczaj jets przywiązany ma po prostu chorą psychikę nie powinien biegać luzem bez opieki. Komentarze typu że to nasza wina darujcie nasz pies był posłuszny i biegał przy nodze był wolny i szczęśliwy, nikomu nie wadził nie było z nim kłopotów szczekał na tych co ich nie lubił, przez tamtego został pogryziony drugi raz za pierwszym 3 dni nie wstawał z kojca teraz go zabił. Problem w tym, że nawet nie wiadomo kiedy pies biegał luzem, bo spuszczali go wedle własnego widzimisię. Moi rodzice bardzo cierpią z powodu straty tego psa ja z resztą też to był członek rodziny. Szczególnie tata cierpi jest rencistą ten pies towarzyszył mu wszędzie w tym co robił. Rozweselał wszystkich w domu teraz jest pustka której nie można niczym zastąpić, nikt z nikim prawie nie rozmawia... Jeśli ktoś hoduje Chorkie proszę o kontakt lub jeśli może skrzyżować te dwie rasy. Bardzo proszę. Wysyłam zdjęcie Freak'a jak był mały tak mniej więcej wygada ta rasa. Poniżej to juz inny pies ale tak mniej więcej wyglądał.
spacer.pngspacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...