Jump to content
Dogomania

Prośba


aga2009

Recommended Posts

Serdecznie witam wszystkich kochających małe i duże psie przytulasy. Jestem właścicielką dwuletniego flata :lol: , a gościem na tym forum z potrzeby posiadania drugiego psa - małego, rodzinnego przytulasa właśnie.
Bolończyka wyszukał mój jedenastoletni syn w internecie i optuje za tą rasą właśnie (rozważał yorki i małe pudle). Potrzebny mądry energiczny psiak, lubiący też życie kanapowe, spanie w łóżku z jedenastolatkiem, ale również zabawę, naukę i rodzinne spacery. Akceptujący inne psy i kota. Mile widziany brak wrodzonego adhd i czynna opcja "stan spoczynku" - po dłuższym spacerze np. Czy to bolończyk? Że wygląd ma do kochania to już wiemy.
Po tak długim wstępie prośba o pomoc - radę - co do kupna szczeniaka. Obdzwoniliśmy dostępne w internecie hodowle, raptem trzy czy cztery i nic. Nie wiem, jak się zabrać do szukania psiaka zagranicą. Może ktoś z Was mógłby coś podpowiedzieć:lol::lol::lol:.

Link to comment
Share on other sites

Chesz kupić pieska z rodowodem? ja kupiłam Mile w pseudohodowli i więcej tego błędu nie popełnię. Co do zachowania to w naszym przypadku przytulanie mile widziane, jak wychodzimy z domu, to mila idzie sobie spać. ADHD uaktywnia sie na dworze (ale nie na spacerze). Baaaaardzo się brudzi. Z tego co widzę i słyszę, to musisz liczyć się z tym, że psiuńka będzie chciała spać z Tobą a nie z synem. Moja mimo, że uwielbia dzieci nie kładzie sie do nich tylko czeka na mnie.
na stronie [URL="http://www.alegratka.pl"]www.alegratka.pl[/URL] jest dużo ofert ale uważaj, bo nie wiadomo co wyrośnie ze szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...