Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

18 minut temu, kikou napisał:

Ogłaszać oczywiście można zawsze ale Timuś jest naprawdę bardzo sędziwy. Akurat nóżki ma zdrowe, bez problemu wchodzi na kanapę ale to jest dziadzio z demencją, siusia gdziekolwiek, gdzie stoi, często na środku pokoju, dużo chodzi, chodzi nie patrząc po czym chodzi, rozdeptuje odchody, wskakuje na łóżko, nawet już mu sie zdarzyło zrobić kupkę leżąc na kanapie. Że już o delikatnej dziadkowej diecie nawet nie wspomnę. Taki potencjalny dom musi wiedzieć takie rzeczy bo ludzie mówią często, że wiedzą, że rozumieją, a naprawdę nie mają pojęcia co to znaczy taki dziadzio w domu.  Potem trzeba te biedaki starszaki ciągać spowrotem.

Nawet taki niby "banał", jest to piesek przełagodny nawet nigdy nie szczeknął ale kiedy podaje mu się jakis kąsek do buźki zupełnie nie odróżnia już gdzie kończy się jedzenie a zaczyna ręka, kilkakrotnie bardzo dotkliwie mnie ugryzł, bez cienia złości, po prostu chciał rozgryźć pokarm. W ogóle nie zauważył ze to mój palec, musiałam druga reka otwierać mu buziaka.

 

13 minut temu, kikou napisał:

Rano muszę go szybko wynieść na podwórko zanim jeszcze się obudzi, postawić i zamknąć drzwi od zewnatrz i czekać aż się załatwi bo inaczej szybko wejdzie do domu i nasiusia wewnątrz.

Bardzo dziękuję Kasiu za szczegółowy  opis stanu Timusia.  Biduleczek kochany  😞   Biorąc pod uwagę jego stan,absolutnie nie ma sensu szukać mu domu. Jeśli pozwolisz Kasiu, zatrzyma się Timulek u Ciebie na stałe. Będę bardzo wdzięczna za opiekę nad dziadziusiem Timusiem.   Patrząc na niego nie powiedziałabym, że ma tak zaawansowaną demencję. Być może było to powodem porzucenia go. Biedaczysko  😞  Mimo wszystko dobrze się trzyma   

Link to comment
Share on other sites

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty:

  10,00 zł  od ludwa  deklaracja  VIII  -  30.08.
  20,00 zł  od seramarias  deklaracja  IX  -  31.08.
  20,00 zł  od Ewa Marta   deklaracja  IX  -  1.09.
  10,00 zł  od mari23 deklaracja  IX  -  2.09.
  50,00 zł  od Pan Mateusz deklaracja  IX  -  3.09.
  10,00 zł  od Nesiowata deklaracja  IX  -  3.09.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

 

134405361_dziki.gif.4ab273f53f4f56694133aac0969092ea.gif      1212177914_kwiatki15.jpeg.4b936423e1ea7ee235a792ebdadf0748.jpeg

oraz

    30,00 zł  od elik   deklaracja  IX  -  3.09.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście demencja nie boli i Timuś nie ma świadomości, że może "nie spełnia oczekiwań". My go tu akceptujemy takim jaki jest. 

Timuś w ogóle woli mężczyzn, zawsze chodzi bardziej za TZ i w nocy pcha się i przytula do mężczyzny.  Jeszcze on ma taki przymus, że w nocy co chwilę wchodzi i schodzi z łóżka i jak wchodzi to depcze po ludziach i po innych pieskach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kikou napisał:

Na szczęście demencja nie boli i Timuś nie ma świadomości, że może "nie spełnia oczekiwań". My go tu akceptujemy takim jaki jest. 

Timuś w ogóle woli mężczyzn, zawsze chodzi bardziej za TZ i w nocy pcha się i przytula do mężczyzny.  Jeszcze on ma taki przymus, że w nocy co chwilę wchodzi i schodzi z łóżka i jak wchodzi to depcze po ludziach i po innych pieskach.

I dzięki Wam za to       1144457656_dzikuj7.jpg.d730583362cd37bd11ff1f7f47660cc8.jpg 

Od zawsze wiedziałam, że Timuś jest wyjątkowy  🙂  Prawie wszystkie psiaczki ze schronu boja się mężczyzn, a Timuś właśnie mężczyzn lubi. Uciążliwa jest nieco ta jego demencja, ale nie mamy na to wpływu.
A może jednak są jakieś suplementy, które jeśli nie cofną, albo przynajmniej spowolnią ten proces?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2021 o 18:55, kikou napisał:

Tak, Timusia rany pooperacyjne pogoiły się, uszko paprało się dlugo ale też juz w porządku, obiecalam Eli fotki w weekend ale znalazlo się co nieco w archiwum

IMG_20210703_203425.jpg

 

Tu do tego zdjęcia mi pisałaś, ze Timuś się do mnie tuli, a to owłosiona męska noga.  😜

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

🙂Prawie wszystkie psiaczki ze schronu boja się mężczyzn, a Timuś właśnie mężczyzn lubi. 

Pieski które długo były w schronisku boja się mężczyzn pewnie dlatego że pielęgniarzami często są mężczyźni i nierzadko źle je traktują. A Timuś był krótko w schronisku i tam w dodatku są miłe panie opiekunki. Możliwe że wcześniej mial pana, który go dobrze traktował.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kikou napisał:

Pieski które długo były w schronisku boja się mężczyzn pewnie dlatego że pielęgniarzami często są mężczyźni i nierzadko źle je traktują. A Timuś był krótko w schronisku i tam w dodatku są miłe panie opiekunki. A może wcześniej mial pana, który go dobrze traktował.

Masz rację, chyba to właśnie jest powód, dla którego Timuś woli mężczyzn  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2021 o 17:07, kikou napisał:

Tu do tego zdjęcia mi pisałaś, ze Timuś się do mnie tuli, a to owłosiona męska noga.  😜

pamiętam to, bo się uśmiechnęłam czytając ;) :)

Dnia 3.09.2021 o 17:10, elik napisał:

Co ślepemu po oczach  🙂  Nie zauważyłam, że to męska noga  2070881621_gifzawstydzony.gif.4a4cf9061bc1276742fe8da56d33985c.gif

oj tam ;) patrzyłaś na Timusia, nie zwracałaś uwagi na szczegóły :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

oj tam 😉 patrzyłaś na Timusia, nie zwracałaś uwagi na szczegóły 🙂

Co prawda, to prawda  🙂   Gdybym wiedziała, że to męska, to może bym się i przyglądnęła, alem nie kumata i nie domyśliłam się  🙂    

Link to comment
Share on other sites

Na konto Timka wpłynęły poniższe kwoty:

    30,00 zł  od jaguska  deklaracja  IX  -  8.09.
    50,00 zł  od helli  deklaracja  IX  -  10.09.
    20,00 zł  od markofix1  deklaracja  IX  -  10.09.
 

Bardzo serdecznie dziękuję
 

1492852424_kochamdue.jpg.3915e46693c9da21e2a2a76a968b2056.jpg         851367534_dzikujajestecie.jpg.1a043dd67d1a51cb64e04823a896ac16.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...