Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mam gorącą prośbę do deklarowiczów Timulka [*]   

Przygarnęłam na BDT niewidomego pieska Michałka/Finka z tego samego schronu, z którego wyciągnęłam Timusia. 
Psiaczek jest bardzo, bardzo chudy, ma skórę i sierść w okropnym stanie (nie wiadomo z jakiego powodu) i jest nie wykastrowany. W listopadzie musi mieć powtórzone szczepienia p/wściekliźnie i p/chorobom wirusowym.  Psiak ma około 7 lat i może jeszcze drugie tyle życia przed nim więc byłoby dobrze gdyby okazało się, że jego kalectwo, to "tylko" zaćma, którą można operacyjnie usunąć. Diagnoza i ewentualna operacji to będą spore koszty. Stowarzyszenie, które działa na terenie schroniska w Miedarach zobowiązało się pokryć koszty utrzymania i leczenia Michałka. Jest to Stowarzyszenie, które opiekuje się dużą ilością zwierząt i te wydatki znacznie ograniczą pomoc dla innych zwierząt. Mój DT jest bezpłatny, biorę na siebie koszt wyżywienia psiaka, ale nie jestem w stanie udźwignąć kosztów leczenia Michałka dlatego bardzo Was proszę o wyrażenie zgody na przekazanie na konto Stowarzyszenia kwoty jaka pozostała na koncie Timusia - 906,69 zł lub choćby jej część.

Zapraszam na wątek Michałka /  Finka    < L I N K >

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2022 o 23:40, elik napisał:

Mam gorącą prośbę do deklarowiczów Timulka [*]   

Przygarnęłam na DT niewidomego pieska Michałka/Finka z tego samego schronu, z którego wyciągnęłam Timusia. 
Psiaczek jest bardzo, bardzo chudy, ma skórę i sierść w okropnym stanie (nie wiadomo z jakiego powodu) i jest nie wykastrowany. W listopadzie musi mieć powtórzone szczepienia p/wściekliźnie i p/chorobom wirusowym.  Psiak ma około 7 lat i może jeszcze drugie tyle życia przed nim więc byłoby dobrze gdyby okazało się, że jego kalectwo, to "tylko" zaćma, którą można operacyjnie usunąć. Diagnoza i ewentualna operacji to będą spore koszty. Stowarzyszenie, które działa na terenie schroniska w Miedarach zobowiązało się pokryć koszty utrzymania i leczenia Michałka. Jest to Stowarzyszenie, które opiekuje się dużą ilością zwierząt i te wydatki znacznie ograniczą pomoc dla innych zwierząt. Mój DT jest bezpłatny, biorę na siebie koszt wyżywienia psiaka, ale nie jestem w stanie udźwignąć kosztów leczenia Michałka dlatego bardzo Was proszę o wyrażenie zgody na przekazanie na konto Stowarzyszenia kwoty jaka pozostała na koncie Timusia - 906,69 zł lub choćby jej część.

Zapraszam na jego wątek  < L I N K >

A może po prostu,przeznaczyć te środki bezpośrednio na leczenie Michałka? Ja osobiscie byłabym za takim rozwiązaniem...

Absolutnie nie mam nic do Stowarzyszenia, tylko tak pomyślałam,że po co utrudniać  kiedy można, krótszą drogą 😉

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2022 o 19:52, seramarias napisał:

A może po prostu,przeznaczyć te środki bezpośrednio na leczenie Michałka? Ja osobiscie byłabym za takim rozwiązaniem...

Absolutnie nie mam nic do Stowarzyszenia, tylko tak pomyślałam,że po co utrudniać  kiedy można, krótszą drogą 😉

 

Byłoby może prościej, tylko już 2 faktury na 275 i 250,00 zł wystawione są na Stowarzyszenie i te środki musiałyby być przelane na konto Stowarzyszenia. Pozostałoby na koncie Timusia 381,69 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie ma innych propozycji, to kwotę pozostającą na koncie Timusia [*] 906,69 zł podzielę pomiędzy dwa psiaki -  500,00 zł na konto Stowarzyszenia LePsie Życie dla Finka / Michałka, który będzie potrzebował dużych nakładów na diagnostykę i leczenie < p o s t >    i 406,69 zł dla Fado, którego miesięczny koszt pobytu w hotelu jest o ponad 300,00 zł większy, niż wynoszą miesięczne deklaracje dla niego  < p o s t >    

Finek / Michałek

2052704291_Micha500.png.e552799f3294abfb25edc7772f928b13.png

Fado

751481332_Fado406.png.6e620846bef187dc2a9fe34c45565a74.png

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam fakturę za badanie Timusia [*], które odbyło się 10.08. Upłynęło ponad 2 miesiące i całkiem o nim zapomniałam  😞 

326728140_Timek180.png.cea3a4b1eef4c106346f9285a9ea92db.png

Żeby zapłacić, muszę pożyczyć z konta Fado. Stowarzyszenia nie będę prosić o zwrot. Z najbliższego bazarku lub dwóch zwrócę 180,00 zł na konto Fado.

375651550_Timprzel180.png.4a45aff100028556452a476965e323b1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...