Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

Dnia 28.06.2022 o 16:08, elik napisał:

To chyba byłby wskazany dla Tima. Kasia nie pojawia się na wątku, muszę w takim razie zadzwonić.

EDIT
Nie odbiera.

Kasia oddzwoniła i dosyć długo rozmawiałyśmy. W czwartek będzie z Rewunią  u weta i porozmawia też w sprawie Timka. Jednak chyba nie należy spodziewać się większych rewelacji  😞  Kasia nie będzie podawać Timowi żadnych leków bez konsultacji z wetem. Uważam, że to właściwe podejście.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 22:28, elik napisał:

Kasia oddzwoniła i dosyć długo rozmawiałyśmy. W czwartek będzie z Rewunią  u weta i porozmawia też w sprawie Timka. Jednak chyba nie należy spodziewać się większych rewelacji  😞  Kasia nie będzie podawać Timowi żadnych leków bez konsultacji z wetem. Uważam, że to właściwe podejście.

Oczywiście, to musi być skonsultowane z wetem. Ja tylko napisałam o zamienniku Karsivanu, który na niektóre psy działa lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2022 o 16:52, kikou napisał:

Jeśli to nie problem to zapytaj przy okazji proszę. Karsivan to on juz bierze. Rozmawialam z doktorem, jak byłam z Ajeczka, są też leki na to popuszczanie. Ale na wizytę z Timusiem to ja muszę się umówić jak będzie chłodniej bo on się nie nadaje na wycieczki w upał.

Niestety numer telefonu już nie aktywny, nie mam aktualnego, Basia, która była "pośredniczką" tej adopcji też już nie ma kontaktu z panią Ewą 😞 szkoda 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2022 o 11:18, mari23 napisał:

Niestety numer telefonu już nie aktywny, nie mam aktualnego, Basia, która była "pośredniczką" tej adopcji też już nie ma kontaktu z panią Ewą 😞 szkoda 😞

Czy to o panią Ewę z Krakowa chodzi, u której są te dwie wycofane sunie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2022 o 17:07, elik napisał:

Czy to o panią Ewę z Krakowa chodzi, u której są te dwie wycofane sunie?

nie, pani Ewa z Wrocławia adoptowała przed laty ode mnie niewidomego Dropsika i po kilku latach długo i z dobrym skutkiem leczyła jego malutką główeńkę, bo źle pracowała. Dropsik odszedł jakiś czas temu, a z panią nie mamy już kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2022 o 10:21, mari23 napisał:

nie, pani Ewa z Wrocławia adoptowała przed laty ode mnie niewidomego Dropsika i po kilku latach długo i z dobrym skutkiem leczyła jego malutką główeńkę, bo źle pracowała. Dropsik odszedł jakiś czas temu, a z panią nie mamy już kontaktu.

Dopiero teraz trafiłam na Twój post.  Nasze kochane zwierzaki zapadają na dokładnie takie same choroby, jak i my  😞  

Link to comment
Share on other sites

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty:

  10,00 zł   od  ludwa  deklaracja  VI  -  30.06.
  50,00 zł  od Pana Mateusza  deklaracja  VII  -  3.07.
  10,00 zł  od mari23  deklaracja  VII  -  4.07.
  20,00 zł  od Ewa Marta  deklaracja  VII  -  4.07.
  10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  VII  -  4.07.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

 

3389816_a72cf669.jpg.a231b698f1d1e1438b19db1561b87dd4.jpg

oraz

  30,00 zł  od elik  deklaracja  VII  -  4.07. 

Link to comment
Share on other sites

Konto Timusia wzbogaciło się o poniższe wpłaty:

  50,00 zł   od  helli  deklaracja  VII  -  10.07.
  20,00 zł  od markofix1  deklaracja  VII  -  11.07.

Bardzo serdecznie dziękuję  

 

unnamed.jpg.ca6058eaa4e02efcaee5e023bc327204.jpg

Link to comment
Share on other sites

konto Timusia wzbogaciło się o poniższe wpłaty:

  25,00 zł   od  Anny G-R  deklaracja  VII  -  15.07.
  25,00 zł   od  Nuncek  deklaracja  VII  -  15.07.
  30,00 zł  od jaguska  deklaracja  VII  -  18.07.

Bardzo serdecznie dziękuję  

436690207_3389816_a72cf6691.jpg.81f3f805ab428826aa6b13c63cce8e6a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2022 o 16:52, kikou napisał:

Jeśli to nie problem to zapytaj przy okazji proszę. Karsivan to on juz bierze. Rozmawialam z doktorem, jak byłam z Ajeczka, są też leki na to popuszczanie. Ale na wizytę z Timusiem to ja muszę się umówić jak będzie chłodniej bo on się nie nadaje na wycieczki w upał.

Kasiu czy rozważasz jazdę z Timusiem do weta?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2022 o 10:31, kikou napisał:

Tak,  tak Timuś bierze antybiotyk do przyszlej środy bo w moczu bylo trochę bakterii, potem jeszcze raz badanie moczu i przydaloby się zrobić znowu wyniki krwi czy to posikiwanie nie jest związane z nerkami

A poprzednie badanie na to wskazywało?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2022 o 17:40, jaguska napisał:

Odwiedzam również Timusia, oby mu zdrówko dopisywało pies-ruchomy-obrazek-0967.gif

Ooooo i tu się spotykamy Co za radość. Na prawdę ogromnie się cieszę, że znowu Cię widzę  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...