Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

Dnia 26.05.2021 o 21:00, limonka80 napisał:

Wydobrzeje nasz Timuś ....

A czy ma oszczędności ma zapłatę za operację ? Brakuje mu na coś - specjalną karmę, leki, coś innego ?

Bardzo serdecznie dziękuję Ci limonko za troskę o Timusia i jego finanse   738704551_serce5.gif.7a21211a4b9c08f5ff83f663bcb46f9c.gif

Na koncie Timusia jest niecałe 500,00 zł, ale nie wiem jeszcze ile trzeba będzie zapłacić za operację i za kilak dni  kończy się maj i trzeba będzie zapłacić za hotel. Skończyłam bazarek i trochu kasiorki wpadnie też dla Timusia, ale jeszcze nie wiem ile.

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Na koncie Timusia jest niecałe 500,00 zł, ale nie wiem jeszcze ile trzeba będzie zapłacić za operację i za kilak dni  kończy się maj i trzeba będzie zapłacić za hotel.

Poczekam na fakturę za operację ( i na wypłatę :-)) i zasilę konto Timusia. Nie pozwolimy by chłopak dostał nakaz eksmisji za niepłacony czynsz :-))

Najważniejsze tylko żeby rany po operacji dobrze się goiły.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, limonka80 napisał:

Poczekam na fakturę za operację ( i na wypłatę :-)) i zasilę konto Timusia. Nie pozwolimy by chłopak dostał nakaz eksmisji za niepłacony czynsz :-))

Najważniejsze tylko żeby rany po operacji dobrze się goiły.....

Limonko kochana bardzo serdecznie Ci dziękuję   1532921295_dzikujlicznie.jpg.a5862d032545864043158cb131579d7f.jpg

Kasia mówiła, że Timuś tylko pierwszego dnia był obolały, ale już w następnym był pierwszy w kolejce do żarełka  :)  Można więc sądzić, że jest ok, skoro ma apetyt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2021 o 21:00, elik napisał:

Kasia mówiła, że Timuś tylko pierwszego dnia był obolały, ale już w następnym był pierwszy w kolejce do żarełka  :)  Można więc sądzić, że jest ok, skoro ma apetyt.

Dzielny, kochany Timuś <3 :) Ja również coś dorzucę do kosztów operacji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, mari23 napisał:

Dzielny, kochany Timuś <3 :) Ja również coś dorzucę do kosztów operacji.

Mari kochana, bardzo, bardzo dziękuję dziekuję serdecznie.png

Timusiowe rany goją się dobrze z wyjątkiem tej rany po usunięciu tego paskudztwa z uszka  :(
Faktury jeszcze nie dostałam.

Link to comment
Share on other sites

Mój kochany Timulek bidulek, pochlastany przez weta  :(  Kochane psiątko. Dzięki Kasiu za opiekę nad chłopaczkiem.

Lajków brak, a chciałabym dać nawet więcej niż jeden, a tu nawet jednego ni ma.

Timuś taki chudzielaczek jest, choć apetyt mu dopisuje :(   Może jakieś uporczywe robactwo  sobie go upodobało?

Link to comment
Share on other sites

Timuś miał operowane lewe uszko, a tu na prawym też coś jest, czy to może tylko jakiś cień. I na tylnej łapce też jest guzek? Biedaczysko  :(  Jaki on chudziutki  :(  Czy nie byłaby wskazana jakaś lepsza karma?

IMG_20210530_065324.jpg

  •  
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, mari23 napisał:

Timulek  biedulek - jak trafnie! Najgorsze już za nim, oby teraz nabrał sił i ciałka <3

Bardzo mu to potrzebne, ale co zrobić, żeby przytył? Czy samo żarełko wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

Na początku, w lutym Timuś nie byl odrobaczany, zrobiliśmy tylko badanie kału bo miał podniesione znaczniki wątrobowe. No a wiadomo robaki nie zawsze widać. Teraz musi troche dojść do siebie i się odrobaczymy na wszelki wypadek, wszystko po kolei. 

Na lewym uszku są wytarte włoski, a na nóżce taka jakby brodawka, podobno niegroźna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jaki on rozczulający na tym posłanku.....  rzeczywiście bardzo szczupły, te żeberka..... potrzeba czasu żeby doszedł do formy, ale ważne że humor i apetyt dopisuje. Tak samo jak Miłka - odkarmi się chłopaka :-))

A czy wiadomo już jakie koszty operacji? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, kikou napisał:

Na początku, w lutym Timuś nie byl odrobaczany, zrobiliśmy tylko badanie kału bo miał podniesione znaczniki wątrobowe. No a wiadomo robaki nie zawsze widać. Teraz musi troche dojść do siebie i się odrobaczymy na wszelki wypadek, wszystko po kolei. 

Na lewym uszku są wytarte włoski, a na nóżce taka jakby brodawka, podobno niegroźna.

Dziękuję Kasiu, że przypomniałaś o tym, że nie był odrobaczany z powodu złego stanu zdrowia.   Jak będzie z nim lepiej, to pozbędziemy się tego wszystko, co go podjada od środka.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, limonka80 napisał:

Jaki on rozczulający na tym posłanku.....  rzeczywiście bardzo szczupły, te żeberka..... potrzeba czasu żeby doszedł do formy, ale ważne że humor i apetyt dopisuje. Tak samo jak Miłka - odkarmi się chłopaka :-))

A czy wiadomo już jakie koszty operacji? 

Bidusiek kochany. Łezka w oku się kręci, gdy o nim myślę.

Jeszcze nie dostałam faktury. Od tego weta  faktury przychodzą  nieraz po tygodniu od wizyty, czy operacji.

Link to comment
Share on other sites

Jest opis i  faktura na kwotę 2 razy większą niż Timuś ma kasy  :(  Stan konta Timusia to kwota 466,33 zł, a faktura jest na kwotę 960,00 zł. 

Po 15.06. bo teraz wet ma urlop, będzie jeszcze faktura za badanie krwi, które odbyło się 22.05.

Opis 

1003641652_Timuopis.png.d291d7d41e28d826597c663b4eee8a5e.png


Faktura

522542806_Timuf-ra.png.b9109c41a7556a25573bc9cd3209871f.png

Na bazarku zorganizowanym dla  5 psiaczków pod moją opieką zebrało się 384,40 zł. Gdybym całą kwotę przeznaczyła dla Timusia to będzie dopiero 850,73 zł, a dostałam już fakturę za hotel w maju + transporty do weta na kwotę 342,00 zł.   Razem potrzeba 1.302,00 zł i po 15.06. będzie faktura za badanie krwi  :(

Bardzo proszę o pomoc finansową dla Timusia.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Bardzo proszę o pomoc finansową dla Timusia.

Wpłaciłam przed chwilą dla Tima. Jeszcze przeliczę wydatki i postaram się po weekendzie coś jeszcze dodać. 

Najważniejsze żeby się szybko wygoił i był zdrowy, z resztą sobie poradzimy. 

Dunio miał pieniądze, ale zdrowia nie miał.....

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, limonka80 napisał:

Wpłaciłam przed chwilą dla Tima. Jeszcze przeliczę wydatki i postaram się po weekendzie coś jeszcze dodać. 

Najważniejsze żeby się szybko wygoił i był zdrowy, z resztą sobie poradzimy. 

Dunio miał pieniądze, ale zdrowia nie miał.....

Bardzo serdecznie dziękuję limonko  1428998052_dzikujzserca.gif.691f370230ff7a6b8c42ea0a47fb1ea4.gif 

Wieczorkiem, po ostatniej sesji przychodzącej zaglądnę do banku. Może są jeszcze jakieś wpłaty dla chłopaczka.

Mam nowe fanty więc zrobię bazarek tylko dla Timusia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Jest opis i  faktura na kwotę 2 razy większą niż Timuś ma kasy  :(  Stan konta Timusia to kwota 466,33 zł, a faktura jest na kwotę 960,00 zł. 

Po 15.06. bo teraz wet ma urlop, będzie jeszcze faktura za badanie krwi, które odbyło się 22.05.

Opis 

1003641652_Timuopis.png.d291d7d41e28d826597c663b4eee8a5e.png


Faktura

522542806_Timuf-ra.png.b9109c41a7556a25573bc9cd3209871f.png

Na bazarku zorganizowanym dla  5 psiaczków pod moją opieką zebrało się 384,40 zł. Gdybym całą kwotę przeznaczyła dla Timusia to będzie dopiero 850,73 zł, a dostałam już fakturę za hotel w maju + transporty do weta na kwotę 342,00 zł.   Razem potrzeba 1.302,00 zł i po 15.06. będzie faktura za badanie krwi  :(

Bardzo proszę o pomoc finansową dla Timusia.

Elu na jakie konto, zaraz wyślę.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty

    20,00 zł  od seramarias  deklaracja  V -  31.05.
    30,00 zł  od jaguska  deklaracja  VI -  31.05.
    30,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  VI -  1.06.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

134405361_dziki.gif.4ab273f53f4f56694133aac0969092ea.gif      1212177914_kwiatki15.jpeg.4b936423e1ea7ee235a792ebdadf0748.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...