Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

6 minut temu, limonka80 napisał:

Ależ ta fotka grzeje serce - Tim na stare lata w domu, wśród przyjaciół .....

Prawda :) 

A ta?  Zawsze jak "wchodzę" na wątek Timusia, to tu zaglądam i nie mogę się napatrzeć  :)  Nawet indywidualistka Sarunia, dała się namówić na wspólną sjestę  :)

 

IMG_20210227_131930.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Też super, wszystkie zdjęcia gdzie staruszki beztrosko odpoczywają są cudowne. Sarunia to ta najmniejsza, najbardziej po prawej stronie? Myslałam że to Robcio. Ale widzę też chyba Arusia, nie śpi tylko coś rozważa wpatrując się w łapki, myśliciel :-))

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, limonka80 napisał:

Też super, wszystkie zdjęcia gdzie staruszki beztrosko odpoczywają są cudowne. Sarunia to ta najmniejsza, najbardziej po prawej stronie? Myslałam że to Robcio. Ale widzę też chyba Arusia, nie śpi tylko coś rozważa wpatrując się w łapki, myśliciel :-))

Tak, tak mi się przynajmniej wydaje, bo pysia nie widać, ale po kolorze i wielkości wydaje mi się, że to Sarunia. A król Aureliusz faktycznie w łapeczki zapatrzony kontempluje  :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Tak, tak mi się przynajmniej wydaje, bo pysia nie widać, ale po kolorze i wielkości wydaje mi się, że to Sarunia. A król Aureliusz faktycznie w łapeczki zapatrzony kontempluje  :)

Aruś - marzyciel - wspomina, jak le łapki kiedyś szybko biegały...

A po prawej podobnie, jak Limonce wydaje mi się, że to Robuś, bo Sarunia ma białe łatki. Na początku myślałam, że to Sarunia, ale teraz cofnęłam się na poprzednią stronę - tam jest Robucś i Sarunia i wydaje mi się, że to jednak Robuś....ale może się mylę...ale fotka przecudna !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, mari23 napisał:

Aruś - marzyciel - wspomina, jak le łapki kiedyś szybko biegały...

A po prawej podobnie, jak Limonce wydaje mi się, że to Robuś, bo Sarunia ma białe łatki. Na początku myślałam, że to Sarunia, ale teraz cofnęłam się na poprzednią stronę - tam jest Robucś i Sarunia i wydaje mi się, że to jednak Robuś....ale może się mylę...ale fotka przecudna !!!

To ostatnie ciałeczko po prawej stronie jest tak mało widoczne, że powiedziałam, że to Sarunia raczej na domysł, niż z przekonania  :)
Takie fotki mogę oglądać ciągle. Są przesłodkie i  ciepło na sercu się robi na widok gromadki dobrze sobie żyjących seniorów :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Na zdjęciu nie ma Sarci ani Arusia. To inne psiaczki, przynajmniej tak mi się wydaje (Aruś nie ma białych skarpetek ani białego szala), zwłaszcza po tym jak kikou napisała, że oboje stronią od psich zgromadzeń na łóżku;) 

Nieważne kto  :) Ważne, że wspaniale wyglądają  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

To prawda. Wszystkie mają za sobą smutną albo tragiczną historię. A teraz wylegują się na łóżku zgodnie i szczęśliwie. To jest piękne :)

Dokładnie tak.

Tysiu już zaczęłam bazarek. Wstawiłam wszystkie fanty, które nie "poszły" na poprzednim bazarku dla Krecika i czekam na nowe. Ale może dorzuć jeszcze 5 fantów, bo zanim mi odpowiedziałaś, ja już zostawiłam 20 wolnych miejsc na nowe fanty  :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Dokładnie tak.

Tysiu już zaczęłam bazarek. Wstawiłam wszystkie fanty, które nie "poszły" na poprzednim bazarku dla Krecika i czekam na nowe. Ale może dorzuć jeszcze 5 fantów, bo zanim mi odpowiedziałaś, ja już zostawiłam 20 wolnych miejsc na nowe fanty  :)

Nie wiem czy coś jeszcze mam... mam 16 dni na przeprowadzkę stąd, gdzie jestem... porozdzielałam już część rzeczy na zbiórki odzieżowe i dziecięce oraz na bazarek. Te na zbiórki już poodawałam, a że jestem minimalistką to mam zawsze najpotrzebniejsze rzeczy. Poszukam, dokończę robienie listy, obfocę i wyślę. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Nie wiem czy coś jeszcze mam... mam 16 dni na przeprowadzkę stąd, gdzie jestem... porozdzielałam już część rzeczy na zbiórki odzieżowe i dziecięce oraz na bazarek. Te na zbiórki już poodawałam, a że jestem minimalistką to mam zawsze najpotrzebniejsze rzeczy. Poszukam, dokończę robienie listy, obfocę i wyślę. 

To w takim razie przeniosę 5 ostatnich fantów do góry, tak, żeby zostało 15 wolnych miejsc. Ja daje po 5 fantów na post.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2021 o 09:27, elik napisał:

Prawda :) 

A ta?  Zawsze jak "wchodzę" na wątek Timusia, to tu zaglądam i nie mogę się napatrzeć  :)  Nawet indywidualistka Sarunia, dała się namówić na wspólną sjestę  :)

 

IMG_20210227_131930.jpg

 

 
              Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :) - Psy do adopcji  / znalezione - Dogomania
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2021 o 09:27, elik napisał:

Prawda :) 

A ta?  Zawsze jak "wchodzę" na wątek Timusia, to tu zaglądam i nie mogę się napatrzeć  :)  Nawet indywidualistka Sarunia, dała się namówić na wspólną sjestę  :)

 

IMG_20210227_131930.jpg

 

Cudny widok

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto słodkiegoTimusia wpłynęły poniższe kwoty :

  •     20,00 zł  od seramarias   deklaracja III  -  29.03.
  •     20,00 zł  od Ewa Marta  deklaracja IV   -  1.04.
  •     10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja IV  -  2.04.
  •     10,00 zł  od mari23  deklaracja IV  -  2.04.

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

  oraz 

  •  30,00 zł  od elik  deklaracja IV  -  1.04.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto słodkiegoTimusia wpłynęły poniższe kwoty - deklaracje na  IV :

  •     50,00 zł  od Pana Mateusza R.  -  3.04.
  •     30,00 zł  od jaguska  -  6.04.

Bardzo serdecznie dziękuję

kocham.jpg.f159a13dbb04483cba2bd76eded4a2ec.jpg           1422972017_dziekujserdecznie.png.67147502b51e1c8ce022eace66964341.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...