Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

Tak Timuś jest już bardzo zadomowiony. :)

poniżej wyniki badań krwi, wątroba u Timusia  trochę niedomaga. Wraz z rachunkiem odrazu wzięłam opakowanie Zentonilu na tę wątróbkę jego. 

Rachunek wyśle do Eli, na rachunku brakuje leków na uszko, zapomniano je dopisać, będą na kolejnym. 

Uszko jeszcze ciągle nie jest wygojone, mozliwe że jeszcze trzeba będzie przedłużyć kurację

IMG_20210227_131930.jpg

 

IMG_20210306_092251.jpg

IMG_20210305_223418.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasiu za piękna zdjęcia :)  Jak wspaniale stado przyjęło Timusia  :)   Bardzo się cieszę, bo Timuś zapewne to czuje, że został zaakceptowany przez stado i pewnie dobrze mu z tym.

Martwią wyniki Timcia, ale w sumie może nie są tak bardzo złe? Czegóż można się było spodziewać u starszego, zaniedbanego psiaka  :(

Dostałam faktury za badania Timusia.

Faktura za badanie kału i test na giargie

1926427884_Timurach8000z.png.bf325fdc1c885951ffce3a2dc6bbdbff.png

Przelew

1830845072_Timprzel_80z.png.09726252906681b5803375f5a8698710.png

 

Faktura za badanie krwi i lek na wątrobę Zentonil

1724666124_Fidorach255.png.db11ae68fd304357ae84704fc698fbce.png

Przelew

276372483_Tinprzel_255.png.96dc19254abc6f98fc2630151f0998a5.png

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kikou napisał:

w sumie nie wiem za bardzo o czym świadczą te podwyższone wartości gldh i ldh, chyba tez maja związek z przewlekłą niewydolnością wątroby ale gdyby ktoś zechciał o tym dokładnie napisać byłoby super

A czym wetka tłumaczy to podwyższenie?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Onaa napisał:

Fajnie, że Timuś zaopiekowany może sobie spokojnie słoneczka zażywać :). Stadko urocze :).

Tak  :)  To bardzo pocieszający widok, gdy zmaltretowany psiak zaczyna odżywać  :) Dzięki opiece Kasi, psiaki szybko zapominają niedolę o ile zdrowie im na to pozwala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

IMG_20210227_131930.jpg

 

Serce rośnie na taki widok :))

 

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Jak cudownie widzieć Timusia z całym stadem. Wspaniale, że tak szybko się zaklimatyzował:)

Ja bardzo się wzruszyłam tym widokiem. Niedawno w schronie na betonie, a teraz na mięciutkim łóżeczku z gronem innych szczęśliwców  :) Razem z Sarunią i Arusiem  :)

Link to comment
Share on other sites

Na konto słodkiegoTimusia wpłynęły poniższe kwoty - deklaracje na  III :

  •     30,00 zł  od jaguska  -  8.03.
  •     20,00 zł  od markofix1  -  8.03.

Bardzo serdecznie dziękuję

kocham.jpg.f159a13dbb04483cba2bd76eded4a2ec.jpg           1422972017_dziekujserdecznie.png.67147502b51e1c8ce022eace66964341.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Zaniedbałam ostatnio zaglądanie na inne wątki z powodu Feniksa, a tutaj takie fajne rzeczy :) Chciałabym bardzo, żeby Feniks jak najszybciej też tak mógł się wylegiwać z tym stadkiem na słońcu. :) 

Przyjdzie na to czas, przyjdzie czas...  :)  Jeszcze tylko trochu musi poczekać i będzie się z moimi psiaczkami w słoneczku na trawce wylegiwał  :)

Link to comment
Share on other sites

10.03. na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty - deklaracje na  III :

  •     50,00 zł  od helli 
  •     20,00 zł  od ania75
  •     25,00 zł  od Ani G-R
  •     25,00 zł  od Nuncek

Bardzo serdecznie dziękuję

1438105359_dzikuj1.jpg.a04b01d0f706df5e22b888e2c1d64d11.jpg    kwiat.jpg.3367f4744b93dafac4634e97b1de9bf3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2021 o 18:37, elik napisał:

 

Ja bardzo się wzruszyłam tym widokiem. Niedawno w schronie na betonie, a teraz na mięciutkim łóżeczku z gronem innych szczęśliwców  :) Razem z Sarunią i Arusiem  :)

Akurat Timuś jest tak łagodny i towarzyski że lubi wszystkich kolegow i koleżanki i z kazdym chętnie poleguje. Ale juz Aruś to zupelnie inny typ. On nawet teraz jak jest taki chory i słaby szczeka wściekle jak ktos usiłuje się obok niego, na jego posłanku położyć. I Sarunia też indywidualistka raczej unika kolegów.

IMG_20210311_200803.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

... Ale juz Aruś to zupelnie inny typ. On nawet teraz jak jest taki chory i słaby szczeka wściekle jak ktos usiłuje się obok niego, na jego posłanku położyć. I Sarunia też indywidualistka raczej unika kolegów.

IMG_20210311_200803.jpg

Ja i tak ich wszystkich kocham i tuliłabym wszystkich razem i każdego z osobna  :) Na starość chyba robię się coraz bardziej sentymentalna  :)

Słodka sjesta :)  A czyja to doopionka obok Timusia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2021 o 22:17, kikou napisał:

Robert jest z lokalnej interwencji sprzed kilku lat gdzie starszy pan mial trzy pieski i rozmnożył je do 60 - tyle bylo przy odbieraniu :(

O matulu!!!   Kilka lat temu miałam na BDT młodą sunię, która żyła w grupie 59 psów u staruszki na odludziu i pewnie nikt by o nich nie wiedział, gdyby pani nie złamała nogi i konieczna była dłuższa hospitalizacja. Kilka organizacji prozwierzęcych szukało dla tych psiaków domów. W większości były to psy bardzo wycofane, zaniedbane, niedożywione, zarobaczone, nie szczepione, nie kastrowane.  Żeby taką gromadę dobrze prowadzić, to trzeba byłoby mieć sporo kasy, a to była niezamożna emerytka. Do mnie przyjechała kilkuletnia sunia oczywiście mocno wycofana. Bała się wszystkiego, dokładnie i bez przesady, wszystkiego. Nie znała życia w domu, przerażały ja wszystkie odgłosy, ruchu, zajścia. Najchętniej siedziała w pokoju pod stołem i bacznie obserwowała wszystko co się dzieje. Na szczęście dość szybko uznała, że nic jej nie grozi i od tego momentu oswajanie się dość szybko szło.
Ale jej koleżanki, która razem z nią przyjechała do Krakowa, niestety nie udało się oswoić. Do końca przez cały dzień siedziała w kartonie, z którego chyłkiem wychodziła tylko, żeby się napić, zjeść i na spacer. Podczas spaceru przestraszyła się nie wiadomo czego, wyrwała smycz z ręki i gnała chodnikiem przed siebie. W pewnym momencie nagle skręciła na jezdnię, prosto pod nadjeżdżający samochód  :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...