Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

Byliśmy na badaniach, wyniki będą w czwartek lub piatek.

Jeszcze potem trzeba zrobić EKG, dzisiaj mały też dostał inny antybiotyk bo to ucho niezbyt sie poprawiło.

Ale za to poprawił się troszkę nastrój Timusia, już opanował klapkę dla psów i kanapę. Na budę już nawet nie zerknie, z dworu leci odrazu na kanapę. :)

IMG_20210222_145000.jpg

IMG_20210223_161416.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jak on pięknie wygląda na kanapie    397025376_serce3.gif.a9da1f6ef90f9d708b5f3fb83bec0d86.gif    A mi lajków wciąż brak  :(

Też mam nadzieję, że wyniki będą przynajmniej w miarę dobre. Już wygląda lepiej  :)
Tylko to uszko niepokoi  :(

Timuś, chłopie kochany trzymaj się dzielnie i korzystaj z życia ile wlezie, tylko cioci Kasi oszczędź roboty i nie rób bałaganu w domku!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2021 o 16:20, kikou napisał:

Byliśmy na badaniach, wyniki będą w czwartek lub piatek.

Bardzo jestem ciekawa co dowiemy się o zdrowiu Timka. Może dzisiaj?

Czy Timuś był odrobaczany Kasiu i z jakim skutkiem, to znaczy czy miał robale?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2021 o 10:08, kikou napisał:

.....w ostatnią sobotę zrobiliśmy test na giargie- negatywny i badanie kału (również nie było żadnych jajeczek robaków)

IMG_20210220_095132.jpg

 

 

Tak jak pisalam 20tego w badaniach kału nie znaleziono pasożytów, a nie chciałam go odrobaczać "na wszelki wypadek" przed badaniem krwi bo środki na robaki moga być obciążające dla niewydolnej wątroby i/lub nerek. Wyników z badania krwi jeszcze nie mam 

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, kikou napisał:

Tak jak pisalam 20tego w badaniach kału nie znaleziono pasożytów, a nie chciałam go odrobaczać "na wszelki wypadek" przed badaniem krwi bo środki na robaki moga być obciążające dla niewydolnej wątroby i/lub nerek. Wyników z badania krwi jeszcze nie mam 

Dziękuję Kasiu  :) Przepraszam, że pytam o to, co już pisałaś. Ostatnio mój  mózg pracuje nie tak, jak bym chciała  :(
Bardzo dobrze, że nie odrobaczałaś  Timka tak na wszelki wypadek. Szkoda wątroby, która pewnie u niego jest w nie najlepszym stanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Timusia, widać że się rozgościł u kikou, no cóż kanapa to fajna rzecz :).

To niesamowite, jak szybko psiaczki odnajdują się na kanapach, fotelach ...  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mari23 napisał:

Bo one do kanap i foteli stworzone ;)

 

10 minut temu, pyra napisał:

:))) bym powiedziała, że fotele i kanapy wymyślono po to, żeby psiaki miały się na czym wylegiwać!!!

Trafiłyście w sedno kochane Cioteczki  :)  Moje psiaki zawsze mogły wylegiwać się na "naszych" legowiskach, a ja często poleguje na ich duuużym legowisku.gdy chce się do nich poprzytulać i pogliglać  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto słodkiegoTimusia wpłynęły poniższe kwoty - deklaracje na  III :

  •     10,00 zł  od mari23  -  2.03.
  •     20,00 zł  od Ewa Marta  -  2.03.
  •     50,00 zł  od Pana Mateusza R.  -  3.03.
  •     10,00 zł  od Nesiowata    -  3.03.

Bardzo serdecznie dziękuję

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

  oraz 

  •  30,00 zł  od elik   -  3.03.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...