Jump to content
Dogomania

Team - fonetycznie TIM, to zgrany zespół współpracujących ze sobą ludzi, a Ty biedaku jesteś sam - stary, chory, porzucony. W takim razie to my będziemy Twoją drużyną!


elik

Recommended Posts

18 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo biedne i sterane przez życie stworzenie :( Widać, że miał ostatnio bardzo pod górkę. Mam nadzieję, że sam już pobyt w innym miejscu, niż schron pomoże mu dojść do siebie. I że okaże się, że nic poważnego mu nie dolega. Zasługuje na spokój i dobre życie teraz

Też mam taką nadzieję, że  samo opuszczenie schronu wpłynie pozytywnie na jego zdrowie tak fizyczne, jak i psychiczne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2021 o 13:29, mari23 napisał:

Skarpeta im. Talcott przyznała Timowi pomoc w wysokości 200 złotych.

Skarbnikowi (asikowska) na PW trzeba podać nr konta do przelania pieniążków dla Timusia.

Bardzo, bardzo gorąco dziękuję mari23  1786677870_dzikujzserca.gif.fde2833bd17e3777b6925c7e25a8a940.gif

Timowi bardzo przyda się taki zastrzyk gotówki.

Link to comment
Share on other sites

Timuś bardzo ładnie się zadomowil, jest absolutnie łagodny, nawet jakiś oszczekujący go maluch nie robi na nim wrażenia.

Jeśli chodzi o zdrówko

- kupka ładnie sie unormowała, niemniej w ostatnią sobotę zrobiliśmy test na giargie- negatywny i badanie kału (również nie było żadnych jajeczek robaków)

Badania krwi dopiero po niedzieli bo jeszcze do poniedziałku mały musi brać antybiotyk doustnie na ucho bo tam infekcja była mocna wiec sam lek w kroplach byl niewystarczający. 

(Ale ta infekcja to nie jest zwykłe zapalenie ucha tylko  tkanka nowotworowa powoduje ropienie)

IMG_20210220_095132.jpg

IMG_20210220_095201.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

IMG_20210220_095323.jpg

IMG_20210220_095411.jpg

Jeszcze mi się przypomniało że w sumie wątpię czy on mieszkał w domu bo jak wychodzi na zewnątrz to idzie sam do budy (mam budę na podwórku, którą dostałam  od pewnej organizacji, której jednak nie używam) i nie wraca sam do domu, za każdym razem muszę go przyprowadzić na smyczy.

 

No i rozpieszczany przez człowieka raczej nie był, na wyciągniętą do niego dłoń najpierw reaguje kuleniem się dopiero jak już czuje że to jednak głaskanie to się odpręża.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kasiu bardzo dziękuję za wiadomości o Timku. Wszystkie dobre z wyjątkiem tej o guzach w przełyku i na barku i tej poniżej. Bardzo mnie ona martwi :(    Co możemy zrobić, żeby mu ulżyć, bo na pewno odczuwa ból?

9 godzin temu, kikou napisał:

Ale ta infekcja to nie jest zwykłe zapalenie ucha tylko  tkanka nowotworowa powoduje ropienie

Link to comment
Share on other sites

Na konto Timusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •     10,00 zł  od mari23  deklaracja  II  -  18.02.
  •  200,00 zł  ze Skarpety im. Tallcot za sprawą mari23  :) - 18.02.

Mari dziękuję podwójnie

2013553447_kocham1.gif.89717b21f37af1db9cf5cc50d022b039.gif   1264547086_kwiatki15.jpeg.56734fc095dd99d2e53b5fe58ca169c1.jpeg

 

  •  30,00 zł  od elik  deklaracja  II  -  21.02.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Tak i oby jak najdłużej i oby udało się zwalczyć tego potwora w uszku.

Miłości i troski nie zaznał pewnie przez całe swoje życie tyle, ile teraz będzie miał u Kikou :)

Elu, w wolnej chwili potwierdź na wątku Skarpety, że pieniążki wpłynęły na konto Timusia.  Wg regulaminu trzeba potwierdzić wpłatę i wkleić do pierwszego posta wątku obdarowanego psiaka ten "obrazek"

Obrazek5__zpsjcp6pwef.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, mari23 napisał:

Miłości i troski nie zaznał pewnie przez całe swoje życie tyle, ile teraz będzie miał u Kikou :)

Elu, w wolnej chwili potwierdź na wątku Skarpety, że pieniążki wpłynęły na konto Timusia. 

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje Marysiu za wystąpienie o pomoc ze Skarpety dla Timusia    14369089_buziaczki8.jpg.b441213e28c56a72b1dcbf3735a59a0d.jpg   

Oczywiście potwierdzę tylko jak zawsze mam kłopot z odnalezieniem wątku Skarpety. Niestety nadal nie działa prawidłowo wyszukiwarka :(   Gdzieś już podlinkowałam banerek Skarpety, ale nie pamiętam gdzie  :(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Oczywiście potwierdzę tylko jak zawsze mam kłopot z odnalezieniem wątku Skarpety. Niestety nadal nie działa prawidłowo wyszukiwarka :(   Gdzieś już podlinkowałam banerek Skarpety, ale nie pamiętam gdzie  :(

chyba nawet na watku Skarpety i przy którymś psiaku, wydaje mi się, że przy Bingusiu:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...