Jump to content
Dogomania

Bazarek dla Tobiego do 12.02.2021. Zapraszam!


Paula&Kokonut

Recommended Posts

Dnia 15.02.2021 o 10:02, Aldrumka napisał:

Paula przybywaj :)

Jestem, jestem:)

Jutro rozliczę bazarek, jeśli ktoś jest chetny kupić jakieś fanty niewylicytowane to proszę do 19 jest szansa :)

Wpłynęly mi piniążki od kilku osób, z zaległych bazarków również, więc może się uda już wszystko pozamykać, rozliczyć do końca, żmudnie to wszystko idzie ostatnio:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani, wrócę do domu to naszykuje paczki, gdyby ktoś chciał paczkę zbiorcza to poproszę o informację, przesyłki będą darmowe ma mój koszt, wyśle na adresy z poprzednich korespondencji, dziś siądę w końcu rozliczeń wszystkie bazarki,  zlicze wpłaty za te poprzednie. Przepraszam Was za opóźnienia, na chwilę obecną póki co to będzie ostatni bazarek, kolejny zrobię gdzieś dopiero za miesiąc. Muszę uporządkować parę spraw w tym zdrowotnych żeby móc zająć się bazarkami bez opóźnień. 

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie :

Aldrumka

1. Filiżanka porcelanowa ze spodkiem, nowa, ELOY, ładny tłoczony wzór, 200ml. cw 6 zł
2. Korektor Bell Hypoallergenic 02 warm beige w sztyfcie, nowy, obie sztuki 10 zł
10. Buty nowe, 39 rozmiar, bardzo eleganckie, zamszowe, tylko przumierzone, fleki i obcasy całe, nieporysowane. 10 zł
11. Carea 100 % bieodegradowalne patyczki higieniczne ( główka 100% bawełna, patyczek 100% papier), 2 sztuki za 2 zł

lunarmermaid 
3. Bell Hypoallergenic Rich Creamy Lipstick, nowa, b) coral beige 5 zł


Nesiowata 
7. Króliczek nowy, ozdoba na nadchodzące Święta, ma jakąś fabryczną skazę na pyszczku, widoczną kropeczke w cimniejszym odcieniu, figurka jest nowa, bez papierowej metki, z plastkowym "kółkiem" na metkę, 8 zł
8. Smilla z królikiem dla kota 380 gr, nowe nieotwarte opakowanie. 4 zł
11. Carea 100 % bieodegradowalne patyczki higieniczne ( główka 100% bawełna, patyczek 100% papier) 1 zł

Gruba Berta zł
12. Książka DOM LIDL. Nowa zafoliowana.b) 8 zł

Negra & Anna

12. Książka DOM LIDL. Nowa zafoliowana.a) 8 zł

 

Do tych Osób do których mam adres do wysyłki wysyłam fanty od razu :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2021 o 23:21, Paula&Kokonut napisał:

Tak jak było ustalone na poprzednim bazarku, wysyłam zbiorczo do Aldrumki fanty, z poprzedniego bazarku również:)

@Negra & Annatym razem chyba woli do siebie :) nie mam dla niej fantów z moich bazarków a to inne miasto.

Ja jednak poproszę o numer konta, albo nazwisko na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...