Jump to content
Dogomania

Rozliczony. My się zimy nie boimy- trzecia edycja oraz różności dla 4 zamojskich psiaków. Czynne do 12.02 do godz. 20:00Rozliczony


Jo37

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja poproszę jeszcze nr 27 i 41 w opcji KT.

Mam pytanie, czy jest możliwy jeszcze do kupienia komin taki jak nr 8? Spóźniłam się.....

Komin  z włóczki nr 8 się robi. Czy z nr 27 chcesz dwie miseczki czy jedną?

I bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, beataczl napisał:

tez mam podobny problem, zadnych golfów i szali...

zaraz sie rozejrze na bazarku bo wiecek rzeczy fajnych widze, nie wszystkie zdjecia mi sie otworzyly ale to kwestia czasu...

Nawet jakby taki szal czy komin byłby z mięciutkiego akrylu albo z wełny z alpaki z jedwabiem?

Ta druga wersja jest niestety droga.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Jo37 napisał:

Nawet jakby taki szal czy komin byłby z mięciutkiego akrylu albo z wełny z alpaki z jedwabiem?

Ta druga wersja jest niestety droga.

tak, niestety. jakies uczulenie pewnie to jest, mozliwe? jako dziecko nie moglam nosic zadnych rajstop, tez mnie gryzly okrutnie :) alpaki raczej nie mialam okazji wyprobowac jeszcze. Akryl nie dla mnie, to wiem .

poprosze 53 a i b w kt.

czy posciel nr 56 to takie paseczki czerwono -jakies- granat?  czarny? bo ja zle widze/

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, beataczl napisał:

tak, niestety. jakies uczulenie pewnie to jest, mozliwe? jako dziecko nie moglam nosic zadnych rajstop, tez mnie gryzly okrutnie :) alpaki raczej nie mialam okazji wyprobowac jeszcze. Akryl nie dla mnie, to wiem .

poprosze 53 a i b w kt.

czy posciel nr 56 to takie paseczki czerwono -jakies- granat?  czarny? bo ja zle widze/

Od końca - paseczki są czarne.  W sumie są trzy kolory. Beżowy, czerwony i czarny.

Zakupy zaznaczam i bardzo dziękuję.

Szkoda, że nie mieszkasz w Warszawie bo robię sobie taki komin z alpaki i dałabym Ci spróbować.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Jo37 napisał:

Od końca - paseczki są czarne.  W sumie są trzy kolory. Beżowy, czerwony i czarny.

Zakupy zaznaczam i bardzo dziękuję.

Szkoda, że nie mieszkasz w Warszawie bo robię sobie taki komin z alpaki i dałabym Ci spróbować.

a robisz tez rekawiczki ? dla corki bym kupila...albo skarpetki :)  ile kosztuje taki komin z alpaki, bo wspomnialas ze bardzo drogi..

wezme w kt jedna posciel nr 56.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, beataczl napisał:

a robisz tez rekawiczki ? dla corki bym kupila...albo skarpetki :)  ile kosztuje taki komin z alpaki, bo wspomnialas ze bardzo drogi..

wezme w kt jedna posciel nr 56.

Rękawiczek ani skarpetek nie robię. Co do alpaki to kupowałam motek 50 gr za ok.25,00 zł

Trzeba kupić dwa motki. No i robocizna bo dłubie się na cienkich drutach.

Pościel zaznaczam i bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...