Jump to content
Dogomania

Dziwne zachowanie psa myślałem że zdycha


Tutek

Recommended Posts

Cześć,
mój piesek kundelek około 3 latka mały (sięga mi do łydki) od kilku tygodni dziwnie się zachowuje, przede wszystkim prawie nic nie je, wciskam mu na siłę aby coś zjadł. Poza tym kładzie się w dziwnych odosobnionych miejscach w których nigdy nie przebywał. Wczoraj zeskoczył z kanały i nagle upadł na plecy jakby odjęło mu nóg, wtem leżąc na plecach cały zesztywniał i zaczął strasznie piszczeć z wyprostowanymi nogami, podbiegłem do niego zacząłem go głaskać mówić do niego, po jakimś czasie mu przeszło, ale oczy miał nieobecne, nie wiedział gdzie jest i co się dzieje. Cały wieczór tak się później zachowywał rozglądał się nie wiedząc gdzie jest. Dzisiaj wstał normalnie. Nie wiem co dzieje się mojemu psu. możecie mi coś doradzić?  Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tutek napisał:

możecie mi coś doradzić? 

Tak.Jak najszybsze udanie się do weta.Jeśli mieszkasz na wsi - przejedz się do miasta,tam gdzie weci zajmuja sie psami i kotami.Piesek miał prawdopodobnie atak padaczki,a powody - trzeba ustalić,a to,że wszystko trwa tak długo - bardzo źle świadczy o Tobie.

 

4 godziny temu, Tutek napisał:

od kilku tygodni dziwnie się zachowuje, przede wszystkim prawie nic nie je, wciskam mu na siłę aby coś zjadł.

I nie widzisz,że potrzebna mu pomoc?nie dręczy Cie to,że pies cierpi??

Jedz do weta,psu nalezy się Twoja pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...