Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Quatro vel Figo w swoim domku i wszystko wskazuje na to, że jest tam szczęśliwy, kochany i szanowany. Widać to na zdjęciach, słychać w rozmowach z panem Damianem.

Chciałam serdecznie, z całego serca podziękować wszystkim osobom wspierającym Quatro finansowo, duchowo i emocjonalnie, za aktywność na wątku, za rady i wsparcie. Bez Was nie byłoby takiego zakończenia. 

            Zobacz obraz źródłowy

Piesku kochany, bądź już zawsze szczęśliwy u boku swojej rodzinki Zobacz obraz źródłowy

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że spokojnie mogę rozliczyć finanse Quatro. Po adopcji pozostało po zaokrągleniu 1300,00zł

Kwotę tą chciałabym podzielić w następujący sposób:

na Runo, który jest w hoteliku u Dexterki a ma tylko 200zł stałych  deklaracji - 1000zł

Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!! - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

oraz na Nikę, która przebywa w hoteliku u Szafirki, a nie ma żadnych stałych deklaracji -300zł 

Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Myślę, że spokojnie mogę rozliczyć finanse Quatro. Po adopcji pozostało po zaokrągleniu 1300,00zł

Kwotę tą chciałabym podzielić w następujący sposób:

na Runo, który jest w hoteliku u Dexterki a ma tylko 200zł stałych  deklaracji - 1000zł

Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!! - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

oraz na Nikę, która przebywa w hoteliku u Szafirki, a nie ma żadnych stałych deklaracji -400zł 

Nika z zamojskiego schroniska jedzie po nowe życie do hotelu Szafirka. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

Ale z podziału wychodzi 1400  a nie 1300 zl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
20 minut temu, Gabi79 napisał:

Fotki nie wymagają komentarza ( w sensie mojego). Po prostu REWELACJA!!!

Gabi, pan Damian mi napisał, że tak bardzo się cieszy, że Figo został zabrany ze schroniska, że go ogłosiłam na olx, bo dzięki temu mógł go adoptować. 

To cudna rodzina....cieszę się, że p. Damian zadzwonił. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj dostałam pozdrowienia z domku Figo:

"Witam, u Figo wszystko dobrze, jest pełnoprawnym członkiem rodziny, nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Figo był na wstępnym kursie posłuszeństwa i dostał dyplom z największą ilością punktów. Jesteśmy z niego mega dumni!!!"   

IMG-20210926-WA0001.jpg

GRATULACJE FIGO :))))))

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...