Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

23 minuty temu, Karen116 napisał:

Ja tez cieszę sie szczęściem Quatro! Oby jak najwięcej takich happy endów!

Zapraszam na wątek Szamana, towarzysza niedoli Quatro, z tego samego boksu

Niebieskooki Szaman, z guzem na tylnej łapie, pogryzionym pyszczku błaga o pomoc!! On też chce opuścić zimny, betonowy boks...- 

Mam nadzieję, że podobnie jak Quatro, Szamanek też niedługo będzie taki szczęśliwy!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Historia Quatro-Figo warta jest opisu na portalu o psach - nie dlatego, że tak odnalazł się w nowych warunkach, bo przecież nie tylko on okazał się wspaniałym zwierzakiem, ale dlatego, że jest niesamowicie "wyrazisty" - zestawienia zdjęć ze schroniska i z domu powalają. Zgodę na publikacje fotek musieliby chyba wyrazić właściciele psa?

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Sowa napisał:

Historia Quatro-Figo warta jest opisu na portalu o psach - nie dlatego, że tak odnalazł się w nowych warunkach, bo przecież nie tylko on okazał się wspaniałym zwierzakiem, ale dlatego, że jest niesamowicie "wyrazisty" - zestawienia zdjęć ze schroniska i z domu powalają. Zgodę na publikacje fotek musieliby chyba wyrazić właściciele psa?

Jeśli ktoś chciałby opisać historię Quatro vel Figo to mogę zapytać państwa o zgodę na publikację zrobionych przez nich zdjęć. Zdjęcia, które ja wykonałam w schronisku jak najbardziej można wykorzystać. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj dostałam świeżą porcję zdjęć i relację z domku Figo. 

P. Damian ma z Figo pewne rytuały. Po powrocie z pracy konieczne witanko, radości nie ma końca jakby się nie widzieli miesiąc!! Potem wspólny spacer i po spacerze drzemka. 

20210304_194131.jpg

20210304_194210.jpg

20210304_194239.jpg

                                          Pozdrawiam Zdjęcia - zyczenia na dzień chłopaka, pozdrawiam po hiszpańsku  stockowe fotografie i obrazy | Depositphotos

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Pan Damian napisał, że Figo już na dobre się zadomowił. Ma swoich parę ulubionych miejsc, gdzie przebywa. Jednym z tych miejsc jest parapet. Bardzo go kochają i nie wyobrażają sobie już życia bez niego!!

IMG-20210322-WA0005.jpg

IMG-20210322-WA0006.jpg

IMG-20210322-WA0008.jpg

IMG-20210322-WA0004.jpg

Cudny cudny i przecudny ziuteczek i caluni ziutkowy Quatrusiowy Domeczek
                                      Stokroc pozdrawiamy 
Duszek. - Page 2 - Koty w potrzebie - Dogomania
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj dostałam piękne życzenia świąteczne oraz zdjęcia szczęśliwego Figo Zobacz obraz źródłowy

168019858_3708298592599392_6935285453478655780_n.jpg

168068075_258985935891027_8344141479299293972_n.jpg

                          Do usunięcia - Page 8 - Zakończone - Dogomania

     Panstwu Fiduniowi  Najpiekniejszego Dnia
                   Kazdenkiego W Zdrowiu Szczesciu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...