Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

Info z domu Quatro:

Noc minęła w miarę spokojnie. Po powrocie z wieczornego spaceru, na którym załatwił wszystkie potrzeby, zjadł kolację. Trochę się kręcił, popiskiwał, chciał wejść do państwa do łóżka . Państwo przynieśli mu legowisko do sypialni, ułożył się i spał do rana. Rano spacer, na którym znowu toaleta:-)). Czystość w domu zachowana!

Państwo bardzo podekscytowani. Quatro spał a pan czuwał :-)))Tym sposobem pies wyspany i radosny a pan z podkrążonymi oczami :-))))

Pan mi napisał, że nie może się na niego napatrzeć, jaki to piękny pies:-))) 

20210211_150434.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Jednym słowem, Państwo dostali wypolerowany diamencik :)

Super!

 

40 minut temu, Nesiowata napisał:

Mądry  pies! 

 

2 minuty temu, Livka napisał:

Cudowny piesek :)

Mam nadzieję, że państwo zasłużyli na taki klejnocik ;)

Mamy z anecik zaproszenie do państwa na kawę. Jak tylko będę miała możliwość, to z przyjemnością wybiorę się w tamte strony i odwiedzimy Quatro Zobacz obraz źródłowy  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Gabi79 napisał:

Te 70 to jest pozostała kwota z bazarku transportowego. Asiu, czy imię zostaje? 

Tak zapisałam na pierwszej stronie przy wpłatach.

Imię zmieniane, na Figo.   To już państwa pies, nie narzucam, nie komentuję. Wszak o "gustach się nie dyskutuje".

Z tego co wiem, ładnie reaguje na to imię. 

Link to comment
Share on other sites

Informacje  z domu Figo są na prawdę bardzo dobre!

Pan Damian napisał, że chodzą na spacery, na których Figo zachowuje się bardzo dobrze, załatwia się, w domu czysto. W nocy pięknie śpi na swoim legowisku. Cała rodzina zachwycona, zakochana po uszy. Znajomi nie mogą wyjść ze zdumienia, jak taki piękny pies mógł tyle czasu siedzieć w schronisku!!!

Figo uwielbia wyglądać przez okno. 

Państwo twierdzą, że ta adopcja to była najlepsza decyzja w ich życiu. Nie oddadzą go nikomu za żadne skarby świata!! Pan Damian "przepadł", napisał mi, że nie potrafi skupić się w pracy, najchętniej spacerowałby z Figo i siedział z nim w domu>

IMG-20210212-WA0001.jpg

IMG-20210212-WA0000.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...