Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

7 godzin temu, agat21 napisał:

Nie mogło być inaczej :) Pierwszy telefon i od razu ten właściwy! Takie przypadki są najfajniejsze ;) Oszczędzają czas i nerwy :) Quatro będzie na pewno i kochany i szanowany. Zasłużył na taki dobry dom :)

Tak Agatko, ten telefon był pierwszy, ale nie jedyny... 

Po kilkugodzinnych rozmowach, odwiedzinach w hotelu, wizyty przedadopcyjnej domek wydaje się naprawdę dobry!! Przegadałyśmy z Anetką i p. Arkiem wszystko Za i przeciw...

Wszyscy byliśmy zgodni co do oceny państwa. Państwo będą z nami w kontakcie, mają OD RAZU zgłaszać, gdyby nie daj Boże coś się wydarzyło. To dom z doświadczeniem, zawsze mieli duże psy, w typie owczarka niemieckiego.

Ostrożności nigdy nie za wiele.. Mam jednak nadzieję, że wszystko będzie OK.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Ekspresówka jakniewiemco !!

Sama jestem w szoku, dlatego tak bardzo ostrożnie i z rozwagą podchodzę do tej adopcji. 

Ogłoszenie zrobiłam tak tylko w celach "rozpoznawczych", bez wyróżniania....Nie spodziewałam się telefonów prawie że "natychmiast...

Jednak Quatro ma w sobie "to coś" nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Sama jestem w szoku, dlatego tak bardzo ostrożnie i z rozwagą podchodzę do tej adopcji. 

Ogłoszenie zrobiłam tak tylko w celach "rozpoznawczych", bez wyróżniania....Nie spodziewałam się telefonów prawie że "natychmiast...

Jednak Quatro ma w sobie "to coś" nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224

To bardzo piękny,a do tego radosny psiak, nic dziwnego, że było takie zainteresowanie :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Bogusik napisał:

Dopiero teraz udało mi się przeczytać wątek i bardzo się cieszę,że Ouatro okazał się tak wspaniałym psiakiem i tak szybko znalazł domek.Powodzenia chłopaku! :)

Witaj Bogusiu, bardzo się cieszę, że do nas tutaj zajrzałaś i pewnie zostaniesz.

Quatro nas wszystkich zaskoczył swoim cudownym charakterem, zwłaszcza że info ze schroniska wcale takie "różowe" nie było....ale zaryzykowałam...

Mam obiecane info z domku, zdjęcia. Trochę się stresuję, chyba bardziej niż państwo, którzy już przemeblowali pokój, położyli w spokojnym miejscu legowisko, kupili miseczki i dzisiaj jadą po Quatro.  

Zdam relację, jak już psiak dojedzie.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj Bogusiu, bardzo się cieszę, że do nas tutaj zajrzałaś i pewnie zostaniesz.

Quatro nas wszystkich zaskoczył swoim cudownym charakterem, zwłaszcza że info ze schroniska wcale takie "różowe" nie było....ale zaryzykowałam...

Mam obiecane info z domku, zdjęcia. Trochę się stresuję, chyba bardziej niż państwo, którzy już przemeblowali pokój, położyli w spokojnym miejscu legowisko, kupili miseczki i dzisiaj jadą po Quatro.  

Zdam relację, jak już psiak dojedzie.

 

Na pewno będziemy czekać z niecierpliwością na pierwsze relacje i zdjęcia:) Trzymam kciuki za dzisiejszy,tak ważny dzień dla wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Kolejne zapytanie o Quatro...

"Witam. Piszę w sprawie Quattro... :) byłabym zainteresowana wzięciem pieska, jest przepiękny. Mieszkam w mieszkaniu z ogrodem, mam córkę ale ona naprawde potrafi obchodzić się z psami...ma z nimi styczność od małego. Siostra jest treserem psow woec szkolenie i wszystko co potrzebne piesek będzie miał zapewnione"

 

W boksie był podobny piesek do Quatro....Ktoś o niego pytał na zamojskim.....Tylko ten transport....:-((((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...