Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

Dnia 4.02.2021 o 23:20, Isiak napisał:

Na FB taki wpis "zwierzoluba", może pokazać psiunia? Tylko czy on już dobrze poznany z charakteru, jeszcze może się zmienić, jak się pewniej poczuje.

Rozochociłam się ostatnimi dniami, kiedy udało się znaleźć 2 fajne domy, chyba założę jakies biuro swatowe .
Dziś kolejna koleżanka pyta o psa. Znajomi bardzo fajni, bardzo długo i mocno rozpaczali po stracie swojej ukochanej suni. Bardzo psiolubni.
Z chęcią zaadoptują większego pieska lub sumie, płeć bez znaczenia, wielkości labka, haskiego, mieszkają w domu, chodzą na spacery. Może być pies lub sunia, przyjazny do dzieci i innych psów. Ma ktoś jakiego do zaproponowania?
Oczywiście może być kundelek, gładki, rozczochrany, biały, czarny, łaciaty, beżowy, taki co to chwyci za serce po prostu❤️
Wrzucajcie, będę przekazywać.

Gdzie znajdę ten wpis na FB? Może Toudiego podesłałabym, chociaż on chyba średnio przyjazny do innych psów, raczej obojętny.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyśka) napisał:

:) 

 

7 minut temu, Gabi79 napisał:

SUPER!!!

Państwo bardzo szczęśliwi, od momentu wizyty u Quatro nie potrafili o niczym innym myśleć ani rozmawiać. Oglądali skoki, ale nie wiedzą kto wygrał...:-)))

Jutro jadą na zakupy, po legowisko, smycz, obrożę. Szelki kupią już osobiście z psem. W środę jadą po Quatro. Mam obiecane zdjęcia i filmiki. 

Tak bardzo chciałabym, aby Quatro był szczęśliwy w tym domku, kochany i szanowany.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Aska7 napisał:

Będzie można wyciągnąć następną bidę : )

 

52 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Ale cudowna wiadomość! Tyle czasu gnił w tym schronie, a tu taka ekspresowa adopcja. Jestem wniebowzięta:)

To co, bierzecie chyba kolejnego psiaka pod opiekę stamtąd?

Tak, dokładnie! I to z tego samego boksu...Jak tylko u Quatro będzie wszystko dobrze, pojadę do schroniska.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ala123 napisał:

Gdzie znajdę ten wpis na FB? Może Toudiego podesłałabym, chociaż on chyba średnio przyjazny do innych psów, raczej obojętny.

Pisała Pani Agnieszka Dreger, ale już nie chce więcej zgłoszeń psiaczków, zasypano ją.Chociaż możesz spróbować.

https://www.facebook.com/agadreg

Post jest z 4 lutego z godz. 21.58

JAK SIĘ CIESZĘ, ŻE CUDOWNY QUATRO MA DOM!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...