Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

Wciąż jestem w akcji adopcji Amberka, ale zaglądam i do Quatro :) Filmiki krótkie, ale treściwe. Pokazują wspaniale radość i furę energii, którą psiak kipi :) Myślę, że dom znajdzie się ekspresowo :D I pewnie niejeden i trzeba będzie robić odsiew ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam domek chętny do adopcji psiaka, aktywna rodzina, z dzieckiem - szukają psa, który lubi dzieci i długie spacery. Kołobrzeg. Nic o nich nie wiem, to znajomi naszego pracownika i trochę negatywnie odebrałam fakt, że adoptowany ze schroniska pies ugryzł dziecko, więc go oddali. Dlatego szukają psa z domu tymczasowego, o którym wiadomo, że lubi dzieci. Jeżeli ktoś chce im zaproponować psiaka - proszę o PW z numerem telefonu, przekażę, żeby się skontaktowali ( bo chyba oni powinni prosić o psa, a nie my ich o jego adopcję ;))

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, mari23 napisał:

Mam domek chętny do adopcji psiaka, aktywna rodzina, z dzieckiem - szukają psa, który lubi dzieci i długie spacery. Kołobrzeg. Nic o nich nie wiem, to znajomi naszego pracownika i trochę negatywnie odebrałam fakt, że adoptowany ze schroniska pies ugryzł dziecko, więc go oddali. Dlatego szukają psa z domu tymczasowego, o którym wiadomo, że lubi dzieci. Jeżeli ktoś chce im zaproponować psiaka - proszę o PW z numerem telefonu, przekażę, żeby się skontaktowali ( bo chyba oni powinni prosić o psa, a nie my ich o jego adopcję ;))

W Kołobrzegu mieszka moja kuzynka, psiara. W razie czego może zrobić wizytę. 

Za mało jeszcze znamy Quatro, aby go proponować....poza tym to oddanie psiaka...nie bardzo mi się to podoba....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

Mam domek chętny do adopcji psiaka, aktywna rodzina, z dzieckiem - szukają psa, który lubi dzieci i długie spacery. Kołobrzeg. Nic o nich nie wiem, to znajomi naszego pracownika i trochę negatywnie odebrałam fakt, że adoptowany ze schroniska pies ugryzł dziecko, więc go oddali. Dlatego szukają psa z domu tymczasowego, o którym wiadomo, że lubi dzieci. Jeżeli ktoś chce im zaproponować psiaka - proszę o PW z numerem telefonu, przekażę, żeby się skontaktowali ( bo chyba oni powinni prosić o psa, a nie my ich o jego adopcję ;))

Ja nie mam zaufania do ludzi, który oddali zwierzę i szukają zamiennika, ale to już ktoś inny musi zdecydować. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

W Kołobrzegu mieszka moja kuzynka, psiara. W razie czego może zrobić wizytę. 

Za mało jeszcze znamy Quatro, aby go proponować....poza tym to oddanie psiaka...nie bardzo mi się to podoba....

Nie myślałam akurat o Quatro, tylko pomyślałam, że może ktoś by z nimi porozmawiał i sprawdził co to za ludzie, może akurat jakiś pies miałby dom.  To oddanie bardzo mi się nie spodobało, ale tak naprawdę nie wiem, czy oddali go komuś, czy do schroniska. Teraz młodzi ludzie rzadko podejmują wyzwanie, raczej rozwiązują problemy jak najmniejszym kosztem... nie wszyscy, ale trend jest niestety coraz bardziej widoczny :( Nie wiem, jaka to rodzina, ten nasz pracownik ma psa ze schroniska gdzieś z okolic Zamościa i jest naprawdę dobrym opiekunem, choć w kontaktach z ludźmi "trudny", jak mało kto.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Gabi, z całego serca dziękujemy!! Zobacz obraz źródłowy

Jak tylko pieniążki zameldują się na koncie potwierdzę na bazarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...