Jump to content
Dogomania

Quatro, teraz Figo ma dom!!!!!"Chcę opuścić zimny, betonowy boks...Quatro błaga o pomoc i wsparcie!!


Recommended Posts

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, mam pytanie. Czy w sprawie transportu mam się osobiście kontaktować z p. Maćkiem, czy mogę prosić Ciebie o to? Jaka jest cena za transport psiaka? 250zł?

Jak Ci wygodniej.

P. Maciek ma mi dać znać, jak będzie miał zamówioną trasę przez Lubelszczyznę i wtedy trzeba z nim ustalić resztę.  Cenę też, ale chyba w tych granicach, taką podał za Burego., który jedzie do Jagny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Jak Ci wygodniej.

P. Maciek ma mi dać znać, jak będzie miał zamówioną trasę przez Lubelszczyznę i wtedy trzeba z nim ustalić resztę.  Cenę też, ale chyba w tych granicach, taką podał za Burego., który jedzie do Jagny.

Tolu, znasz go, myślę, że Tobie będzie łatwiej. Bardzo proszę, ustal z nim wszystko. Kwota za Burego to 250?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, znasz go, myślę, że Tobie będzie łatwiej. Bardzo proszę, ustal z nim wszystko. Kwota za Burego to 250?

Tak, 250 + 200 zł za sunię od Onaa, która jedzie do szafirki. To chyba zależy, ile psów będzie na pokładzie...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Onaa napisał:

Ja chociaż przycupnę na wątku przytulaska.

 

4 godziny temu, Isiak napisał:

Hurra, przytulak wyjedzie ze schronu!!!!

10 zł stałej.

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że i ten psiak doczeka się odmiany losu.  Deklaracja 100 zł, zapisana jako Gall Anonim,  to od naszej kochanej MikAga, która na początku nie chciała się ujawniać i też kombinowała, jak psu pomóc  - jest to deklaracja stała.

 

 

Bardzo Wam dziękuję :) Kolejne nadzieje na poprawę losu psiny się pojawiają :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, lunarmermaid napisał:

Ja również dam przytulasowi 20 zł stałej. Piękne imię mu wybrałyście.

Tylko tyle, bo jeszcze chcę wspomóc sunię od Onaa.

 

3 godziny temu, limonka80 napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

Ależ to wspaniała wiadomość - psiak dostanie nowe życie :-)

Mogę zadeklarować 50zł stałej (trochę mnie ostatnio poniosło, tyle jest psiaków w potrzebie że człowiek traci głowę i płynnośc finansową) ale dołożę się też do leczenia i transportu - 100zł. Tak się cieszę, że przyjaciel naszego Burego nie zostanie sam.    

Ogromne ogromne dzięki! Tyle ostatnio wydatków na dogo, tyle psów opuszcza schron lub rozpadającą się budę, a wciąż macie serce dla kolejnych. Jestem wzruszona.. bardzo.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie wyobrażam sobie, aby Ciebie nie było na wątku Quatro..przecież to przytulak i kolega RudegoZobacz obraz źródłowy 

Quatro przytulał się w boksie do Burego, który we wtorek jedzie do Jaaga.

Rudy od Livka jest z innego boksu, za niego chował się Marcelek, który teraz jest u anecik...

IMGP2426.JPG

Link to comment
Share on other sites

Skończyły mi się lajki, a jeszcze tyle osób chciałam tu oznaczyć serduszkiem.

Szkoda, że we wtorek piesio jeszcze nie wyjedzie, ale ważne, że już te okropne mrozy odeszły. Da radę, wytrzyma do następnego tygodnia. Na pewno :) A my do tej pory nazbieramy kasę na jego transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...