Jump to content
Dogomania

DANGO , po japońsku cukierek w DT u koleżanki pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

Z Dango  lepiej. Córka koleżanki trochę stosuje się do zaleceń Sowy.

Koleżanka mówi , że jest zabawny i miły z wyjątkiem tego ,że nalał dwa razy, gdy był sam w domu . A było już dobrze. Chyba się przestraszył czegoś.

Myślę ,że chłopak i tak szybko się ogarnął z czystością szczególnie , że miał biegunkę. Opiekunka stosuje się do zaleceń weta i dzielnie gotuje mu jedzonko.

Myślimy o kastracji za ok. 10 - 14 dni.

Filmik był nakręcony ze 3 dni temu.

Nasze sunie cały czas chciałyby i boją się. Nie wiem dlaczego tak jest. Loczce minęło 6 lat u nas, Suni 1,5 roku jak jest u nas na stałe, a Tyćce stuknęło 9 miesięcy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dango trochę mniej szczeka na córkę koleżanki. Ona chodzi z nim teraz często na spacery i chyba to pomaga. Przychodzi też do niej po pieszczoty co nie przeszkadza mu , by szczekać na nią, gdy schodzi z piętra do salonu.

Na spacerach jest przyjazny do psów i przydałby mu się DS z psem.

Bardzo się boi obcych ludzi, którzy przychodzą do koleżanki. Chowa się wtedy w swoim domku z kartonu.

Z kotami żyje w zgodzie.

Czekamy na wynik badania moczu, bo piesio nadal siusiał w domu i to po długich spacerach.

Na poniedziałek ma umówioną kastrację.

1896964298_Dango(5).jpg.b40667d31bc9f49a712a620821784f72.jpg

1766395046_Dango(3).jpg.4fe0ed93338c97d3dda2270ace074e42.jpg

1868382058_Dango(4).jpg.856bf421ce40add13833093fab2ed6ca.jpg

1035846696_Dango(2).jpg.41a3455277b6d1f222a5ba488ad2697b.jpg

467787725_Dango(1).jpg.6cfe8890d4c5181b86e16cf7785a7b78.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dzięki.

Chyba się szykuje domek dla cukiereczka pod Poznaniem. Zgłosiła się rodzinka do Tyśki, a ona przekierowała ją do mnie.

Okazuje się , że rodzinka ma 3. letniego jack russel teriera i chcą dobrać psa do towarzystwa. Ponoć są bardzo do siebie podobni tylko Dango wyższy.

Dość długo rozmawiałam z panią i brzmi bardzo sensownie. Rodzinka to małżeństwo i dwoje dzieci 10 i 7 lat. Mieszkają w bliźniaku pod Poznaniem. Dookoła pola, jezioro, spędzają czas aktywnie. Pani wychowywała się z różnymi zwierzakami jakby na ranczo. Ale po śmierci taty musieli zlikwidować je.

Zgadzają się na wizytę PA . Przyjechaliby po Dango razem z psem Lilo, który jest wykastrowany, żeby zobaczyć jak psy się zachowają do siebie.

Czy znacie kogoś do wizyty PA? Chętni mieszkają w miejscowości Rosnowo koło Komornik pod Poznaniem.

Link to comment
Share on other sites

Tyśka, bardzo, bardzo dziękuję. Jak nikt na dogo się nie znajdzie, to poproszę o pomoc.

Rezydent o imieniu Milo faktycznie jest podobny do Dango.

Sharka mieszka w Plewiskach tj.ok. 8  km od Rosnowa.

HUUURRAA, Sharka zgodziła się zrobić wizytę PA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, sharka napisał:

Wizyta w poniedziałek g. 17.30 :)

Ale ekspres. Trzymam kciuki.

Poker, przepraszam że nie odebrałam telefonu. Telefon miałam w drugim pokoju, ładował się, a od rana siedziałam na zdalnych studiach. Dopiero teraz skończyłam i poszłam po telefon, i zobaczyłam, że dzwoniłaś. Przepraszam, głupio mi.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, sharka napisał:

Jestem już na wątku :] wieki nie byłam na dogo, dzięki Poker za wyrwanie z hibernacji :D

cieszę się, że wróciłaś na dogo

49 minut temu, sharka napisał:

Wizyta w poniedziałek g. 17.30 :)

dzięęęęki

43 minuty temu, Tyśka) napisał:

Ale ekspres. Trzymam kciuki.

Poker, przepraszam że nie odebrałam telefonu. Telefon miałam w drugim pokoju, ładował się, a od rana siedziałam na zdalnych studiach. Dopiero teraz skończyłam i poszłam po telefon, i zobaczyłam, że dzwoniłaś. Przepraszam, głupio mi.

Nic się nie stało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...