Jump to content
Dogomania

5 psów ze schroniska zaczyna nowe życie, a wsród nich ona, mała Heidi znaleziona nad rzeką w czasie tych mroźnych dni. Heidi zamieszkała w Żaganiu:)


Tola

Recommended Posts

10 godzin temu, Nadziejka napisał:
                Tolu kramik zakonczony Heidusiowy
ale ale czekam jeszcze na pieniazki aby rozliczyc

Bardzo dziękuję, spokojnie poczekajmy:).

Malutka w swoim domu, Hania szykuje dopiero rozliczenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wieści z domu bardzo dobre - w domu Heidi wpakowała się do łóżka;)

Spacery bardzo dobrze, apetyty dopisuje, problem tylko z zostawaniem w domu, ale rodzina była o tym informowana.  Teraz pani wzięła urlop i już ćwiczą zostawanie na 10 min -  wychodzenie do drugiego pokoju sunia znosi dzielnie, dalej nie bardzo.

Heidi dzisiaj

SAVE_20210315_173913.jpg

SAVE_20210315_173922.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Heidi ze wszystkim radzi sobie znakomicie oprócz zostawania samej w domu.

Na razie pani ma urlop i rodzina codziennie ćwiczy, ala jak na razie efekty niewielkie.

Czy ja dobrze pamiętam, że na którymś wątku były porady i filmiki, jak sobie z tym radzić, podpowie mi ktoś, gdzie to znajdę?

Pani jest zorientowana w temacie , ale jest umówiona z behawiorystką, żeby zobaczyć, czy idą w dobrym kierunku...

A tak poza tym to sama słodycz;)

SAVE_20210322_164820.jpg

SAVE_20210322_164826.jpg

SAVE_20210322_164833.jpg

SAVE_20210322_200848(1).jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Heidi odrobinę lepiej; pani zainstalowała kamerkę, żeby obserwować sunię, gdy zostaje sama. Wczoraj po wyjściu pani jak zwykle popłakała, poszczekała,  położyła się spać i spała... 1,5 godz.;). 

W pozostałych tematach to zwariowany psi ideałserce-ruchomy-obrazek-0261.gif

 

Ideał Heidi na dzisiejszym spacerku w lesie

SAVE_20210325_200622.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

U Heidi odrobinę lepiej; pani zainstalowała kamerkę, żeby obserwować sunię, gdy zostaje sama. Wczoraj po wyjściu pani jak zwykle popłakała, poszczekała,  położyła się spać i spała... 1,5 godz.;). 

W pozostałych tematach to zwariowany psi ideałserce-ruchomy-obrazek-0261.gif

 

Ideał Heidi na dzisiejszym spacerku w lesie

SAVE_20210325_200622.jpg

             coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

Link to comment
Share on other sites

Pobyt Heidi w hotelu w marcu 130 zł, kilka dni przed wyjazdem do DS została zaszczepiona na wściekliznę i zaczipowana za co zapłaciłam 55 zł. Razem 185 zł, na taką kwotę wystawię fakturę.

Sunia jest wielką miłością rodziny, nie mogą się nią nacieszyć. Pani co chwilę wysyła mi zdjęcia, widać, że wszyscy szczęśliwi z Heidi na czele

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, szafirka napisał:

Pobyt Heidi w hotelu w marcu 130 zł, kilka dni przed wyjazdem do DS została zaszczepiona na wściekliznę i zaczipowana za co zapłaciłam 55 zł. Razem 185 zł, na taką kwotę wystawię fakturę.

Sunia jest wielką miłością rodziny, nie mogą się nią nacieszyć. Pani co chwilę wysyła mi zdjęcia, widać, że wszyscy szczęśliwi z Heidi na czele

Dzięki Haniu za podliczenie, czekam na fakturę.

Heidi malutkimi kroczkami robi postępy w zostawaniu samej w domu.

W następnym tyg. spotkanie z behawiorystą, a na 22.04. umówiony zabieg sterylizacji.

Walczymy z misiem;)

SAVE_20210326_192318.jpg

Link to comment
Share on other sites

Heidi ma wspaniała rodzinę, więc czas na zmianę tytułu wątku:).

Dziękuję wszystkim, którym nie był obojętny los tej małej, delikatnej suczki i którzy zaglądali tutaj do nas, wspierali, pomagali. Szafirkom dziękuję za opiekę nad Heidi (imię zostało:) kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...