Jump to content
Dogomania

5 psów ze schroniska zaczyna nowe życie, a wsród nich ona, mała Heidi znaleziona nad rzeką w czasie tych mroźnych dni. Heidi zamieszkała w Żaganiu:)


Tola

Recommended Posts

3 minuty temu, szafirka napisał:

Dzisiaj Haidi zaczęła bawić się z innymi pieskami, bardzo też lubi być blisko nas, więc w zasadzie to pies ideał :)

Bardzo się cieszę, że wszystko tak wspaniale się ułożyło i nie trafiła do schroniska,  że mogła dojechać w tym kontenerku do Was:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Wiem ,ze jeszcze trochę czasu mi nie ale jak tylko będzie już można to pomogę w ogłoszeniach :)

 

Bardzo Ci dziękuję:). Poczekam jeszcze na kolejne zdjęcia i spróbujemy szukać tego jedynego domku. Sunia ideał to i dom taki by się przydał;). Mam nadzieję, że spokojnie poczekają, aż sunia wydobrzeje po sterylce. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2021 o 18:28, Alaskan malamutte napisał:

Heidi bardzo dziękujeserce-ruchomy-obrazek-0824.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2021 o 19:34, Alaskan malamutte napisał:

Na koncie Morelki i Gratki z tego wątku: Schroniskowa codzienność jest taka smutna, chcemy zabrać Morelkę i Gratkę do lepszego świata. Obie sunie już mają wspaniałe własne domy:) 

pozotało 22,50zł 

Te pieniążki również podzieliłam na pół : dla Heidi 11,25zł . Wpłacone do szafirki

 

Też bardzo dziękujemy z Heidi serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, b-b napisał:

Czy mi się dobrze wydaje ,że sunia miała mieć sterylkę?

Miała mieć, ale trochę się przestraszyłam, że to tak szybko no i jednak najpierw będziemy szczepić, żeby potem, jak będzie osłabiona po zabiegu, nic złego się nie przyplątało...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...