Jump to content
Dogomania

Bieganie ze szczeniakiem przy rowerze...


Guest Oksa

Recommended Posts

[CENTER]Hejka wam wszystkim...!
[CENTER]Mam owczarka niemieckiego 7 m-ce i chciałabym się zapytać [B]czy można[/B] i ile z nim można jeździć dziennie(km) na rowerze.aby Miała dobrą kondycje...


[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa'][CENTER]Hejka wam wszystkim...!
[CENTER]Mam owczarka niemieckiego 7 m-ce i chciałabym się zapytać [B]czy można[/B] i ile z nim można jeździć dziennie(km) na rowerze.aby Miała dobrą kondycje...


[/CENTER]
[/CENTER][/QUOTE][url]http://www.dogomania.pl/forum/f45/bieganie-z-psem-115244/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa'][CENTER]Hejka wam wszystkim...!


Mam owczarka niemieckiego 7 m-ce i chciałabym się zapytać [B]czy można[/B] i ile z nim można jeździć dziennie(km) na rowerze.aby Miała dobrą kondycje...



[/CENTER]

[/quote]
Absolutnie NIE MOŻNA !!!!! dopiero po ukończeniu roku, a jeszcze lepiej 1, 5 roku , po prześwietleniu na dysplazję biodrową!!! Dotyczy to zresztą wszystkich psów podobnej wielkości jak owczarek....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f45/bieganie-z-psem-115244/[/URL][/quote]
Witam !
Radziłabym poczekać aż piesek skończy rok, bo teraz jest w okresie wzrostu i można mu tylko zaszkodzić. Póżniej zacząć od prześwietlenia stawów biodrowych, bo jeśli ma dysplazję to taki wysiłek wogóle nie wskazany,poza tym nie wiadomo czy serce jest zdrowe, to wszystko należy skontrolować i potem zacząć od małych odcinków, aby psa nie forsować jak to robią niektórzy bez wyobrażni.

Pozdrawiam Jola i Wigor.
Ps. I nie zapominać o krótkich przerwach i wodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa'][CENTER][U][B]No to ja wiem ze bieganie z psmn ale ile(km) dziennie??[/B]
[/U][/CENTER][/QUOTE]
Proponuję przeczytac podlinkowany temat :diabloti:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f45/bieganie-z-psem-115244/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oksa'][CENTER]Hejka wam wszystkim...!
[CENTER]Mam owczarka niemieckiego 7 m-ce i chciałabym się zapytać [B]czy można[/B] i ile z nim można jeździć dziennie(km) na rowerze.aby Miała dobrą kondycje...


[/CENTER]
[/CENTER]
[/quote]
Narazie sobie odpuść ten rower,na około rok bo zmarnujesz suczkę,jeszcze jest w wieku gdzie kościec jest miękki.Możesz zafundować psu problemy ze stawami.Mój przy rowerze zaczął biegać w wieku 1,5 roku i to ostrożnie.
Zresztą skontaktuj się z hodowcą to samo Ci powie .

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

a ja mam takie pytanko :)
czy zaprzątać sobie teraz tym głowę jeśli 5mieś. szczeniak: interesuje się i chce upolować przednie koło od roweru? ;>
Bo jakiś czas temu podjechał do mnie kumpel przetestować własnoręcznie zrobione oświetlenie i moje niunio zamiast podziwiać iluminacje ;););) to polowało na jego przednie koło jak tylko się ruszyło i był tak podjarany że prawie i piłeczka przestała dla niego istnieć ;) normalnie zrobił mi obciach ;))))
eh za rok o tej porze już będziemy po mału śmigać :))))
pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...