Jump to content
Dogomania

Oliver dla zaprzyjaźnionych Oli. 22.01.21 zmieni się dla niego świat na lepszy.25.03.21-Oliver w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Hania przekazała mi dzisiaj kontakt do pani z Wrocławia zainteresowanej adopcją Oliverka.

To młoda osoba, mieszka we własnościowym mieszkaniu na 4 piętrze, na razie z siostrą, jej chłopakiem i ich adoptowanym psem (za pół roku wyprowadzają się do własnego domu). W domu jest jeszcze królik i chyba papuga.

Rozmawiałam z panią, wysłałam ankietę;  po jej otrzymaniu przekażę całą wiedzę  Anuli i zobaczymy, co dalej.

            Sciskam bardzo bardzo serdecznie 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.02.2021 o 18:53, Tola napisał:

Hania przekazała mi dzisiaj kontakt do pani z Wrocławia zainteresowanej adopcją Oliverka.

To młoda osoba, mieszka we własnościowym mieszkaniu na 4 piętrze, na razie z siostrą, jej chłopakiem i ich adoptowanym psem (za pół roku wyprowadzają się do własnego domu). W domu jest jeszcze królik i chyba papuga.

Rozmawiałam z panią, wysłałam ankietę;  po jej otrzymaniu przekażę całą wiedzę  Anuli i zobaczymy, co dalej.

Po konsultacji z Tola,Bogusik i mojej ten domek nie jest najlepszy dla Oliverka.Ankieta wypadła sucha,bardzo uboga.Dalej szukamy domku dla Olivera.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak, zawsze odpisuję, że wszelkie informacje tylko pod podanym w ogłoszeniu numerem tel. Dzisiaj też, bylo zapytanie z Wroclawia..

Dziękuję.Pierwsza rozmowa i ocena ludzi zawsze jest robiona przez Hanię.To daje nam większą szansę na dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Anulka, ten mój OLx ze Szczecina też przydałoby się przenieść, bo nic godnego uwagi się nie wydarzyło. Tylko gdzie? Zielona Góra czy bliżej Śląska? 

Mamy Opole,Katowice a był Poznań i Wrocław to może na Zieloną Górę albo Gorzów Wlkp.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Dzisiaj dostałam kolejny kontakt od Hani - dom jednorodzinny, pani jest właścicielką żłobka, który mieści się na dole, a pani mieszka na górze. Wysłałam ankietę, szczegóły przekażę Anuli. 

A skąd ta pani jest?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Myslalam, że Hania będzie miała telefon rozgrzany do czerwoności, a tutaj okazuje się, że jakiś specjalny domek czeka dla Oliverka skoro tak długo się nie pokazał jeszcze. Trzymam kciuki za odnalezienie Rodziny Olisiowi.

Tysiu,jakoś dzwonią ludzie,którzy mają niezbyt dobre warunki dla psa.Oliver musi trafić naprawdę w dobre warunki,jest to 7-letni psiak,nie jest młodym psiakiem.Nie chcemy go wpakować byle gdzie.Jest u Hani,ma bardzo dobre warunki a więc zabezpieczony.Przyjechał z paskudnego schronu,chcę aby w nagrodę otrzymał dom z wyższej półki.Nie po to było tyle zachodu aby go wyrwać ze złych warunków aby teraz trafił z deszczu pod rynnę.Każdy dom jest konsultowany przez Hanię,Tolę.Bogusik i przeze mnie a więc musi być wybrany dobrze,nie może być pomyłki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...