Jump to content
Dogomania

Oliver dla zaprzyjaźnionych Oli. 22.01.21 zmieni się dla niego świat na lepszy.25.03.21-Oliver w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

4 godziny temu, szafirka napisał:

Fajnie byłoby, aby ogłoszenia zostały zamienione na inne psiaczki. Miałam w Święta ze 3 telefony, że mówiłam jakiś czas temu, że Oli już nieaktualny, a tu pokazują się ponownie ogłoszenia. Relacje z Suzi są już dobre, więc kawaler nie wróci do nas. Pani dzwoniła do mnie ws jedzenia. Oli jest łasuchem, więc spytałam co je w ciągu dnia, no więc rano 1-1,5 udka z marchewką, ryżem i kiełkami, potem w ciągu dnia coś tam jeszcze, a pod wieczór suchą. Powiedziałam, że nie dziwię się, że Oli nie wciska już suchej, skoro tyle je innych bardziej atrakcyjnych rzeczy. Przypomniałam też, że Oli ma krótkie łapki, a oni mieszkają na 4 piętrze, więc pieski nie mogą być otyłe. Pani na to "no właśnie mąż też mi mówił, że on jest najedzony, dlatego nie je suchego". Amen

Haniu,te wszystkie ogłoszenia,które zostały zrobione są nieaktualne,są wstawione inne psiaki.Nie wiem dlaczego ludzie dzwonią.

1. Puchaty Oliver do adopcji. Wrocław Śródmieście • OLX.pl

2. Śliczny Oli do adopcji! Poznań Stare Miasto • OLX.pl

3. https://www.olx.pl/oferta/ma-na-imie-oliver-i-jestem-bardzo-urodziwym-pieskiem-do-adopcji-CID103-IDIry9j.html

4. https://www.olx.pl/d/oferta/oli-psiak-szukajacy-swojej-rodziny-CID103-IDIOg1b.html

4 ogłoszenia wyróżnione do 09.04.21.

W ankiecie było napisane,że Oliver będzie miał zapewnione 6 spacerów dziennie a więc psiaki nie powinny być zatuczone.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jak tu cichutko...

U Oliwerka wszystko dobrze, teraz z suczką Suzi są nierozłączni. Zrobił się wybredny, nie bardzo chce jeść suchą karmę, przepada natomiast za gotowanym jedzeniem.

Wysłałam Bogusik filmik z zabawy, ale jest słabej jakości, może dlatego nie wstawiła.

Oliverek dzisiaj na posesji rodziców pani

7716465567255545448.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Jak tu cichutko...

U Oliwerka wszystko dobrze, teraz z suczka Suzi są nierozłączni. Zrobił się wybredny, nie bardzo che jeść suchą karmę przepada natomiast za gotowanym jedzeniem.

Wysłałam Bogusik filmik z zabawy, ale jest słabej jakości, może dlatego nie wstawiła.

Oliverek dzisiaj na posesji rodziców pani

7716465567255545448.jpg

Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :) - Psy do adopcji  / znalezione - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 25.04.2021 o 22:31, Tola napisał:

Jak tu cichutko...

U Oliwerka wszystko dobrze, teraz z suczką Suzi są nierozłączni. Zrobił się wybredny, nie bardzo chce jeść suchą karmę, przepada natomiast za gotowanym jedzeniem.

Wysłałam Bogusik filmik z zabawy, ale jest słabej jakości, może dlatego nie wstawiła.

Oliverek dzisiaj na posesji rodziców pani

7716465567255545448.jpg

                             coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2021 o 22:31, Tola napisał:

Jak tu cichutko...

U Oliwerka wszystko dobrze, teraz z suczką Suzi są nierozłączni. Zrobił się wybredny, nie bardzo chce jeść suchą karmę, przepada natomiast za gotowanym jedzeniem.

Wysłałam Bogusik filmik z zabawy, ale jest słabej jakości, może dlatego nie wstawiła.

Oliverek dzisiaj na posesji rodziców pani

 

Przepraszam Martuniu ale musiałam zapomnieć i nie wstawiłam filmiku,co czynię teraz

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...