Jump to content
Dogomania

Oliver dla zaprzyjaźnionych Oli. 22.01.21 zmieni się dla niego świat na lepszy.25.03.21-Oliver w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

16 godzin temu, szafirka napisał:

Oli nie jest jakiś smutny, że nikt właściwy nie dzwoni w jego sprawie. Rozkręcił się bardzo i zaczął inicjować zabawę w grupie.

https://youtu.be/X6NJHAO2B0E

Przecudny jest Oli !!!!  I nawet nieśmiałą Lili do zabawy wciągnął :) Dobrze, że akurat sama w pracy jestem, bo mogliby sie zdziwić, że uśmiecham się do monitora i łzy ocieram...

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, mari23 napisał:

Przecudny jest Oli !!!!  I nawet nieśmiałą Lili do zabawy wciągnął :) Dobrze, że akurat sama w pracy jestem, bo mogliby sie zdziwić, że uśmiecham się do monitora i łzy ocieram...

U Hani psiaczki są szczęśliwe,mają fajny,spory wybieg.A Oli i inne dopiero teraz korzystają z życia.U nas przepiękna wiosenna pogoda.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście cicho, nikt nie dzwoni. Uroda cudna, ale chyba wiek odstrasza niektórych. Na dniach zrobię nowe zdjęcia, to może TEN KTOŚ go zauważy.

Jutro planuję zawieźć kupę Oliverka do badania. Jak będzie zdrowy, to umówię się na szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, b-b napisał:

Mam mu gdzieś zrobić ogłoszenie?

Sama nie wiem jeszcze na jakie miasta zrobić.Ma 3 ogłoszenia wyróżnione do 09.03.21 na Opole.Katowice i Zieloną Górę,wcześniej miał na Wrocław,Szczecin.

2 godziny temu, szafirka napisał:

Rzeczywiście cicho, nikt nie dzwoni. Uroda cudna, ale chyba wiek odstrasza niektórych. Na dniach zrobię nowe zdjęcia, to może TEN KTOŚ go zauważy.

Jutro planuję zawieźć kupę Oliverka do badania. Jak będzie zdrowy, to umówię się na szczepienie.

Dziękuję Haniu oby już nie było jakiś sublokatorów.A szczepienie też jest bardzo ważne.Zaraz zrobię przelew za hotelik za marzec.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Ostatnie zapytanie o Olivierka miałam 28.02 z Katowic. Tradycyjnie napisałam, aby dzwonić pod podany numer telefonu....

Hania obiecała nowe zdjęcia,trzeba będzie podmienić na lepsze.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Sama nie wiem jeszcze na jakie miasta zrobić.Ma 3 ogłoszenia wyróżnione do 09.03.21 na Opole.Katowice i Zieloną Górę,wcześniej miał na Wrocław,Szczecin.

 

A może zrobić na Poznań. Niech sobie wisi ?:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...