Jump to content
Dogomania

Oliver dla zaprzyjaźnionych Oli. 22.01.21 zmieni się dla niego świat na lepszy.25.03.21-Oliver w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

4 godziny temu, Anula napisał:

Może się przeziębił i to jest chwilowe.Wet osłucha serduszko,zobaczymy.

Oliver dopiero teraz ujawnił się na zdjęciu ze schronu,wcześniej nie było go widać.Musiał dużo czasu spędzać w tym hangarze.

Tez jestem zaskoczona jego schroniskowym stażem...

Ile ich tam jeszcze jest, takich nieodkrytych:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, mari23 napisał:

Kto mnie zna, ten wie, jak bardzo Oli jest "w moim typie" <3

Moje ukochane psiaki za TM były właśnie takie.... tak bardzo sie cieszę, że opuścił schronisko.

Wbrew rozsądkowi i wszelkiej logice dam 20 zł stałej dla niego <3

Mari23 jesteś Kochana.Bardzo,bardzo dziękuję za pomoc.PW wysłane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oli to dusza towarzystwa, skacze na nas domagając się głasków, jak idziemy na dwór to okrąża mnie kilka razy, nie odstępuje na krok, dopiero na wybiegu zajmuje się swoimi sprawami.... przez chwilę :)))  Aż dziwne, że w schronie nie przybiegał pierwszy do płotu do odwiedzających. Dzisiaj rano kaszlnął, ale potem już ani razu, po wieczornym spacerze też nic nie słyszałam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2021 o 20:44, szafirka napisał:

Oli to dusza towarzystwa, skacze na nas domagając się głasków, jak idziemy na dwór to okrąża mnie kilka razy, nie odstępuje na krok, dopiero na wybiegu zajmuje się swoimi sprawami.... przez chwilę :)))  Aż dziwne, że w schronie nie przybiegał pierwszy do płotu do odwiedzających. Dzisiaj rano kaszlnął, ale potem już ani razu, po wieczornym spacerze też nic nie słyszałam.

nie przybiegał, bo pewnie bał się ataku zazdrosnych, silniejszych towarzyszy niedoli :( teraz nie czuje się zagrożony, więc może domagać się głasków i korzystać z obecności przy człowieku. Jak on biedny musiał cierpieć z samotności i strachu :( :(

poszedł przelew dla słodziaka....ech, jak ja kocham takie puchate rudzielce <3

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z Hanią, powiedziałam, że wszystkie ostanie wpisy zniknęły,  chyba tez ten z opisem wizyty u weta...

Tak był opis z wizyty i faktura za weta.Nie wiem czy zapamiętałam dobrze ale chyba 55zł.Dobrze by było aby Hania jeszcze raz opisała wizytę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mari23 napisał:

nie przybiegał, bo pewnie bał się ataku zazdrosnych, silniejszych towarzyszy niedoli :( teraz nie czuje się zagrożony, więc może domagać się głasków i korzystać z obecności przy człowieku. Jak on biedny musiał cierpieć z samotności i strachu :( :(

poszedł przelew dla słodziaka....ech, jak ja kocham takie puchate rudzielce <3

Właśnie przelew nadszedł stała za I i dodatek.Z całego serca dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Wiek Oli został oceniony na około 7 lat, waży 14,5 kg. Co do kaszlu, to możliwe, że psiak przeszedł infekcję, albo się zaczynała, więc dostał pięciodniowy antybiotyk w zastrzyku. Obecnie nie kaszle w ogóle. Faktura na kwotę 55 zł.

Od wczoraj Oli wprowadził nowy okaz radości - otóż podgryza nas po nogawkach, z czego ma wielki ubaw :)))

Filmik sprzed kilku dni

https://youtu.be/MRXTEQPEwRI

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mari23 napisał:

niby tak samo, a jednak zupełnie inaczej wygląda, niż na zdjęciach ze schroniska...

szczęśliwy chłopak :) i prześliczny!!!

Olinkowi się udało,jest wolny i zapewne szczęśliwy.To cud,że został zauważony i to przypadkowo zupełnie.Niech się chłopczyk cieszy życiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

Będzie dobrze,idzie bazarek nadziejki i już będą nowe wpłaty za luty.Bogusik też zadeklarowała stałą deklarację.

pytam, bo po Milo zostało trochę pieniążków, jego nowa pani opłaciła ostatnią fakturę i zostało 242,10 zł. Tylko te pieniądze są na koncie stowarzyszenia, żeby je wydać, potrzebna będzie faktura albo rachunek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...