Jump to content
Dogomania

Oliver dla zaprzyjaźnionych Oli. 22.01.21 zmieni się dla niego świat na lepszy.25.03.21-Oliver w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

48 minut temu, Onaa napisał:

Trzymam mocno kciuki za Olinka.

Dziękuję.

37 minut temu, szafirka napisał:

Czekamy z niecierpliwością na Olivka. Ciekawe jakie ciałko kryje się pod futrem, może jest wychudzony, skoro tylko przemykał między dużymi psami. Ma już przygotowane mięciutkie posłanko i kolacja będzie smaczna :)

W "magazynie" Anuli pozostało 5 puszek Animondy.

Udanej podróży maluchu.

Haniu,bardzo dziękuję.Jeżeli będzie potrzebny zakup mokrej karmy Animondy,bardzo proszę daj znać,zakupię.

Dostałam wiadomość o 10,40,że psiaki zapakowane i wyjechały ze Schroniska.

7 minut temu, Nadziejka napisał:

Sciskamy caluni czas za wszelka podroz za wszytkie istotki

 ktore maja opuscic schronisko

Anulko moze cos sie sprzeda na kramku,mam nadzieje

Mam taką nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Chcielibyśmy pomóc każdemu z piesków; teraz pokryciem kosztów karmy na miesiąc, bo wtedy opłata za hotelik będzie niżśza i  pokryciem kosztów szczepienia i odrobaczenia.

Rozmawiałam już z Hanią o karmie, ma zakupić.

Tola,bardzo dziękuję to jest ogromna pomoc.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Hania pisała mi, że będą koło północy.....

 

11 godzin temu, Poker napisał:

Pewnie wszyscy będą umordowani. Byle szczęśliwie dotarli do celów.

 

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

Niuniu kochany jakie szczescie jakie szczescie ze juz juz

 

16 godzin temu, b-b napisał:

Mały fajnie się prezentuje i miejmy nadzieję ,że spa i podstawowe badania pozwolą na szybkie poszukiwanie domku :)

 

13 godzin temu, Onaa napisał:

Fajny piesiunio, pewnie jeszcze w drodze.

Zapewne Hania dzisiaj poda wiadomość o Oliverze.To była ciężka męcząca podróż,tyle godzin.Ale dzisiaj wstaje nowy dzień dla Oli i z tym związane nowe życie.Czekam na wiadomości z niecierpliwością.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oli to całkiem okrąglutki jegomość i żarłoczek. W nocy po wyjściu z auta od razu dopadł jedzonko i nawet nie chciał słuchać o jakimś spacerku po trawce. Rano też rozglądał się za miską zamiast iść na spacer. Na dworze usiadł i czekał, aż wrócimy do domu. Jest spokojny i przyjazny. Jak sobie pojadł i obwąchał kąty, to podniósł swój pióropusz i domagał się głasków, drapania, ocierał się o mnie, nadstawiał i pomrukiwał przy tym słodko. Wydaje się być wyluzowanym z całej ekipy.

Sierść oczywiście brudna, ale mięciutka. Przy pupie i łapach są kołtuny, ale nie przy skórze, więc wykąpię go, wytnę kołtuny i wyczeszę, raczej powinno to wystarczyć - zobaczymy. Nasza fryzjerka została mamą tydzień temu.

Kupy prawidłowe, dzisiaj dostał tabletkę na odrobaczenie i krople na pchły i kleszcze, kąpiel w poniedziałek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Haniu,dziękuję za zdjęcia i za wiadomości.Jeszcze mam pytanie ile ma lat,waga,wzrost.

2 godziny temu, szafirka napisał:

Oli to całkiem okrąglutki jegomość i żarłoczek. W nocy po wyjściu z auta od razu dopadł jedzonko i nawet nie chciał słuchać o jakimś spacerku po trawce. Rano też rozglądał się za miską zamiast iść na spacer. Na dworze usiadł i czekał, aż wrócimy do domu. Jest spokojny i przyjazny. Jak sobie pojadł i obwąchał kąty, to podniósł swój pióropusz i domagał się głasków, drapania, ocierał się o mnie, nadstawiał i pomrukiwał przy tym słodko. Wydaje się być wyluzowanym z całej ekipy.

Sierść oczywiście brudna, ale mięciutka. Przy pupie i łapach są kołtuny, ale nie przy skórze, więc wykąpię go, wytnę kołtuny i wyczeszę, raczej powinno to wystarczyć - zobaczymy. Nasza fryzjerka została mamą tydzień temu.

Kupy prawidłowe, dzisiaj dostał tabletkę na odrobaczenie i krople na pchły i kleszcze, kąpiel w poniedziałek.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie ważyłam go jeszcze i nie mierzyłam, zrobię to przy okazji wizyty u weta. Wg książeczki ze schronu urodził się w 2015 r. pierwsze szczepienie w schronie było 18.02.2019 r. Ma trochę starte przednie ząbki, więc wiek co najmniej taki jak w książeczce.

Oli jak się troszkę porusza, to zaczyna pokasływać, mam nadzieję, że to nie od serca.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Nie ważyłam go jeszcze i nie mierzyłam, zrobię to przy okazji wizyty u weta. Wg książeczki ze schronu urodził się w 2015 r. pierwsze szczepienie w schronie było 18.02.2019 r. Ma trochę starte przednie ząbki, więc wiek co najmniej taki jak w książeczce.

Oli jak się troszkę porusza, to zaczyna pokasływać, mam nadzieję, że to nie od serca.

Może się przeziębił i to jest chwilowe.Wet osłucha serduszko,zobaczymy.

48 minut temu, Jo37 napisał:

Czyli prawie dwa lata w schronisku.  Musiał być na wysokiej pozycji w grupie

skoro jest okrąglutki.

Oliver dopiero teraz ujawnił się na zdjęciu ze schronu,wcześniej nie było go widać.Musiał dużo czasu spędzać w tym hangarze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...